Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
sąd nie daje punktów karnych
oj żebyś się nie zdziwił i do tego będą liczone od dnia popełnienia wykroczenia a nie od dani orzeczenia przez sąd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
oj żebyś się nie zdziwił i do tego będą liczone od dnia popełnienia wykroczenia a nie od dani orzeczenia przez sąd
masz taki ciężki umysł czy tylko udajesz? dwa tygodnie temu miałem rozprawe bo nie przyjałem mandatu i 6 punktów karnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
masz taki ciężki umysł czy tylko udajesz? dwa tygodnie temu miałem rozprawe bo nie przyjałem mandatu i 6 punktów karnych
dwa tygodnie ?? phiiii poczekaj cierpliwie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
masz taki ciężki umysł czy tylko udajesz? dwa tygodnie temu miałem rozprawe bo nie przyjałem mandatu i 6 punktów karnych
słyszałeś o czymś takim jak uprawomocnienie sie wyroku ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dwa tygodnie ?? phiiii poczekaj cierpliwie....
sąd zasądził 400zł (kwota mandatu) + koszty sądowe i tyle. Punkty to Ci może dać uprzejmy Policjant
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wskazane badania psychiatryczne dla kierowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
sąd zasądził 400zł (kwota mandatu) + koszty sądowe i tyle. Punkty to Ci może dać uprzejmy Policjant
czekaj cierpliwie.... to prawda ze sąd nie daje punktów.... ale dostaniesz od Policji jak tylko otrzyma odpis wyroku.. jak się uprawomocni wyrok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
No i z jakiej racji go wyzwywacie od deb***i, powinien was podac do sadu o znieslawienie... Jak na tamten odcinki drogi to 220km/h to jednak troche za duzo. Ale nie dziwcie sie, jak nie ma w lubelskim zadnych torow aby pocwiczyc bezpieczna jazde i sie wyszalec to ludzie robia to na drogach, bo gdzie maja to robic ? zamiast zainwestowac w cos takiego to nie.. lepiej wstawic fotoradar. Poza tym jak stoicie w korku 2h na trasie to tez potem ma sie ochote przycisnac mocniej na pedal gazu, kto wie moze i to przydazylo sie jemu. A co do przepisow to sa bez sensu bo kierowca ktory przekroczy predkosc o 51km/h dostanie 500zl i 10 pkt, a kierowca ktory przekroczy chocby jak wyzej i wiecej dostanie tyle samo, jest to nie fair.
Gó.no mnie obchodzi, że jeden pajac z drugim nie ma gdzie poćwiczyć jazdy 200 km/h - droga publiczna nie jest miejscem do "wyszalenia się". Weź człowieku się zastanów - gdyby Twoje dziecko akurat szło do szkoły ? Też byś pisał, że jak się postoi 2h w korku to potem chce się przycisnąć ? Do ponad 200 km/h w miejscu, gdzie są też inni na drodze ? Przy tej prędkości pokonujesz w ciągu 1s ponad 55m, na drodze publicznej może Ci wyjechać ciągnik z bocznej drogi, dziecko wybiegnie za piłką na jezdnię, wyskoczy pies - nawet nie mrugniesz okiem, o innej reakcji nie wspomnę. Tak, w takim miejscu lepiej wystawić fotoradar. A przekroczenie prędkości o 51 już wystarczy, żeby je.ać tak samo jak tego o 100. Różnica w poziomie głupoty jest w tym przypadku pomijalna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
masz taki ciężki umysł czy tylko udajesz? dwa tygodnie temu miałem rozprawe bo nie przyjałem mandatu i 6 punktów karnych
masz taki ciężki umysł czy tylko udajesz? poszukaj sobie w necie rozporządzenia w sprawie postępowania z kierowcami naruszającymi przepisy ruchu drogowego § 4. 1. Wpisu ostatecznego do ewidencji dokonuje się, z zastrzeżeniem ust. 2 i 3, jeżeli naruszenia zostaną stwierdzone prawomocnymi wyrokami sądów, postanowieniami sądu o warunkowym umorzeniu postępowania, orzeczeniami kolegiów do spraw wykroczeń, nakazami lub mandatami karnymi albo orzeczeniami organów orzekających w sprawach o wykroczenia w trybie dyscyplinarnym. ...jak już ktoś napisał, czekaj cierpliwie na uprawomocnieni się wyroku no i jeszcze zanim papiery dotrą do policji.. ciesz się póki możesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
czekaj cierpliwie.... to prawda ze sąd nie daje punktów.... ale dostaniesz od Policji jak tylko otrzyma odpis wyroku.. jak się uprawomocni wyrok
toś mnie Gościu pocieszył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
widac ze wypowiadaja sie tu osoby ktore sraja w gacie powyzej 120 km/h, pewnie takim autem nigdy nawet nie jechaliscie, moze nie jest to jakas super fura ale pewnie nawet za bardzo nie czuc tej predkosci, poza tym kierowca ktory ma w miare nowy samochod zapewne prowadzi jakies interesy i nie robi 50 km raz na jaakis czas tylko kilkaset dziennie :] teraz mial pecha .. ale mysle ze i tak bedzie jezdzil nawet jak straci prawko.. chore mamy przepisy ze za predkosc sa punkty, bo wystarczy 2 zdjecia nawet najostrozniejszego kierwocy ktory wjechal w zabudowwany i nie zdarzyl wyhamowac do 50 i juz po prawku prawie :]
Po Twoim stylu też widać , że nie masz pojęcia o czym piszesz, rośnie pokolenie wychowane na grach komputerowych i symulatorach jazdy, niestety nie mają wyobraźni, która zamknęła się im na ekranie monitora. Życie ich zweryfikuje , oby nikomu nie zrobił krzywdy. Będzie ich coraz więcej, bo myślą, że kasa , "sportowy" SEAT to najważniejsze w życiu .A jeśli prowadzi interesy to za pieniądze mamusi lub tatusia, którzy ciężko pracowali na kasę , aby ich dzidziuś miał w życiu dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wali mnie ten typ - głupi to głupi. Ja tam mieszkam i najgorsze jest to, że widzę komentarze broniące tego "kierowcę" typu: że droga tam szeroka i można jechać. W rejonie Mieczysławki co kilka miesięcy ktoś ginie w wypadku. Ostatnio w zderzeniu czołowym renault i skody zginęło 2 kierowców, wcześniej 3 pijanych gości zawinęło się fordem mondeo na drzewie - 2 trupy, jeszcze wcześniej 3 nawalonych gości w vectrze zginęło wpadając czołowo pod tira - poszukajcie w archiwum Dziennika W. to znajdziecie. To takie najtragiczniejsze wypadki jakie pamietam. Byłojeszcze kilka śmiertelnych i nieśmiertelnych. Jadąc przez Mieczysławkę popatrzcie na pobocza, tam jest mnóstwo krzyży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie policyjna Vectra miała co robić z Cupra R 1.8T 225KM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pako napisał:
Wali mnie ten typ - głupi to głupi. Ja tam mieszkam i najgorsze jest to, że widzę komentarze broniące tego "kierowcę" typu: że droga tam szeroka i można jechać. W rejonie Mieczysławki co kilka miesięcy ktoś ginie w wypadku. Ostatnio w zderzeniu czołowym renault i skody zginęło 2 kierowców, wcześniej 3 pijanych gości zawinęło się fordem mondeo na drzewie - 2 trupy, jeszcze wcześniej 3 nawalonych gości w vectrze zginęło wpadając czołowo pod tira - poszukajcie w archiwum Dziennika W. to znajdziecie. To takie najtragiczniejsze wypadki jakie pamietam. Byłojeszcze kilka śmiertelnych i nieśmiertelnych. Jadąc przez Mieczysławkę popatrzcie na pobocza, tam jest mnóstwo krzyży.
Ja to jeszcze bym go wysłał na specjalistyczne badania psychologiczne, ale... przeprowadzone przez specjalistów z np komendy miejskiej policji w Lublinie lub inne a nie przez zaprzyjażnionego psychologa ze swojej wsi... Ech, marzenia ... !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś na forum stara się bronić tego niedoszłego zabójcę,argumentując:to seat jakiś tam, 500 koni- to facet może szaleć! No jak komuś imponuje seat to współczuje... Myślę,że bez problemu należą wam się miejsca na Abramowickiej razem z kierowcą . Wszystko będzie dobrze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech ten "KIEROWCA" - "POTENCJALNY MORDERCA" popracuje na urazówce w szpitalu, niech zobaczy przez co przechodzą OFIARY wypadków samochodowych, jaki to jest BÓL, CIERPIENIE, NIEMOC, BEZRADNOŚĆ. JAK MOŻNA TYLKO CZEKAĆ I MODLIĆ SIĘ. Bo to w większości przypadków jest to BRAWURA, BEZMYŚLNOŚĆ, AROGANCJA I GŁUPOTA TAKA JAKĄ TEN "PSEUDO KIEROWCA" SWOIM ZACHOWANIEM REPREZENTUJE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta MPO-licjanty nie zdążyli dokonać pomiaru bo żarli świezo wygrzebane z kosza pączki. Zresztą rozpędzić MPO-licyjną śmieciarke nie tak łatwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLO4 napisał:
Czy naprawdę ten nieudolny rzad i władzie nie potrafią przyjać ustawy surowo karzącej za takie wykroczenia przy prędkoć przekroczonej podwójnie. Potrafią przegłosowywać durne ustawy w zakresie wielkorotnego płacenia składki zdrowotnej na FUZ a takiej prostej nie potrafią przyjąć, może działa lobbing kolesiów
PEWNIE MA USTAWIONYCH KOLESI NA OLIMPIE I GWIŻDŻE(oby nie wyrazić się brzytko )NA WSZYSTKO Z GÓRY.W POLSCE PRAWO JEST DLA MALUCZKICH ALE JUŻ NIE OBOWIĄZUJE ZIENTARSKICH,KOMOROWSKICH,JĘDRZEJCZAKÓW,WAŁĘSÓW,PALIKOTÓW.ZA KOMUNY CI Z WIERCHUSZKI STWARZALI CHOCIAŻ JAKIEŚ POZORY, NATOMIAST CI DZISIEJSI ŚMIEJĄ SIĘ LUDZIOM PROSTO W PYSK I ROBIĄ CO IM SIĘ RZEWNIE PODOBA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
Ale nie dziwcie sie, jak nie ma w lubelskim zadnych torow aby pocwiczyc bezpieczna jazde i sie wyszalec to ludzie robia to na drogach, bo gdzie maja to robic ? zamiast zainwestowac w cos takiego to nie.. lepiej wstawic fotoradar.
I tu się akurat mylisz - jest w Lublinie fajny tor na którym Automobilklub Chełmski organizuje wiele imprez na których można się wyszaleć i nikogo się nie zabije. Najbliższa impreza w niedzielę 8 listopada - info na www.automobilklub.chelm.pl Idę o zakład, że ten idiota nawet jakby przyjechał, to kilku chłopaków by go objechało znacznie słabszymi samochodami. Dlaczego?? Bo tam trzeba mieć umiejętności, technikę i wyobraźnie, czego temu deb***owi zdecydowanie brakuje!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I tu się akurat mylisz - jest w Lublinie fajny tor na którym Automobilklub Chełmski organizuje wiele imprez na których można się wyszaleć i nikogo się nie zabije. Najbliższa impreza w niedzielę 8 listopada - info na www.automobilklub.chelm.pl Idę o zakład, że ten idiota nawet jakby przyjechał, to kilku chłopaków by go objechało znacznie słabszymi samochodami. Dlaczego?? Bo tam trzeba mieć umiejętności, technikę i wyobraźnie, czego temu deb***owi zdecydowanie brakuje!!
nie przyjechal by na taka impreze jeszcze z jednego powodu, poniewaz tor jest troche krety wyszlo by na jaw jaki z niego kierowca, mistrz prostej, taki co to tylko potrafi rozpedzic auto na prostej, czesto nawet potem nie bardzo potrafi go zatrzymac o zakretach już nie wspominam bo to za trudne dla takiego **** bez wyobrazni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...