Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Może i tym policjantom należy się pochwała ale ja pamiętam jak dosyć dawno temu wjeżdżałem do Lubartowa wszyscy ostrzegają więc jadę sobie samochodem 30-40km/h zatrzymuje mnie patrol z uśmiechem na ustach "panie kierowco nie za szybko"- myslę że żartują a oni pokazują suszarkę 78km/h płacę zemszczę pod nosem i odjeżdżam do pracy. Po 5 minutach przyjeżdż kolega i opowiada jaka to historia go spotkała. Też oczywiście jechał 78. Ciekawe ilu wtedy kierowców też jechało 78 aby dobrze wypadła statystyka. Czy dzisiaj jest podobnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"prowadzone przez policjanci z Lubartowa", pisać nie umiecie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojtek napisał:
Może i tym policjantom należy się pochwała ale ja pamiętam jak dosyć dawno temu wjeżdżałem do Lubartowa wszyscy ostrzegają więc jadę sobie samochodem 30-40km/h zatrzymuje mnie patrol z uśmiechem na ustach "panie kierowco nie za szybko"- myslę że żartują a oni pokazują suszarkę 78km/h płacę zemszczę pod nosem i odjeżdżam do pracy. Po 5 minutach przyjeżdż kolega i opowiada jaka to historia go spotkała. Też oczywiście jechał 78. Ciekawe ilu wtedy kierowców też jechało 78 aby dobrze wypadła statystyka. Czy dzisiaj jest podobnie.
dziwny jestes policjant ma obowiazek pokazac ci czas jaki uplynal od momentu pomiaru a tu trafili samych jeleni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojtek napisał:
Może i tym policjantom należy się pochwała ale ja pamiętam jak dosyć dawno temu wjeżdżałem do Lubartowa wszyscy ostrzegają więc jadę sobie samochodem 30-40km/h zatrzymuje mnie patrol z uśmiechem na ustach "panie kierowco nie za szybko"- myslę że żartują a oni pokazują suszarkę 78km/h płacę zemszczę pod nosem i odjeżdżam do pracy. Po 5 minutach przyjeżdż kolega i opowiada jaka to historia go spotkała. Też oczywiście jechał 78. Ciekawe ilu wtedy kierowców też jechało 78 aby dobrze wypadła statystyka. Czy dzisiaj jest podobnie.
A czego dobrego się spodziewać po tych policyjnych burakach z tego Lubartowa? myślą że są szeryfami w jakimś miasteczku w USA i tak się zachowują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...