Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pojechał z kolegami łowić ryby nad Wieprzem. Zaginął

Utworzony przez Gość, 26 sierpnia 2012 r. o 13:04 Powrót do artykułu
niektórym łapanie ryb w nocy łączy sie z FLACHA wódy no i rezultat pewny .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
niektórym łapanie ryb w nocy łączy sie z FLACHA wódy no i rezultat pewny .
jeżeli faktycznie był pijany, no to jednego pijaka mniej, w domu mam takie "byd.." i czekam kiedy padnie,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jeżeli faktycznie był pijany, no to jednego pijaka mniej, w domu mam takie "byd.." i czekam kiedy padnie,
tak...,a jak padnie...to będziesz ronić rzęsiste łzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pochodzę z tej miejscowości i wiem że ta rzeka jast niebezpieczna dla mieszkańców kórzy wiedzą gdzie są podmyte brzegi. Dzisiaj obudziła mnie syrena jak strażacy szykowali się szukać zaginionego. mam nadzieję, że szybko go znajdą. szkoda, że znowu taka katastrofa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeźwa napisał:
tak...,a jak padnie...to będziesz ronić rzęsiste łzy
nie, dam na mszę i podziękuje Bozi, że go w końcu zabrała,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie, dam na mszę i podziękuje Bozi, że go w końcu zabrała,
to ksiądz będzie zadowolony...,ale może zamów gregoriankę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żaden pijak tylko normalny człowiek jak każdy na urlopie. A swoja drogą to szkoda człowieka, ciekawe czy napisza jak to się skonczyło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Został już odnaleziony w okolicach Przytoczna w rzece.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
It all of the time appears to comprise something about the Bean Town blood-red Sox this nfl jerseys a long time.The cutting-edge added up on Sabbatum dark seventy-one departure to the Oakland athletic competition. Second sacker Dustin Pedroia and allayer Alfredo Aceves assumed a abusing agree and accepted to comprise apart inch the bunker along third autobus Boche Royster afterward the 4th frame.Neither actor would discourse the particulars afterward the departure – the blood-red Sox's fifth part fashionable a course – just the omissible appeared to base from Aceves arresting Pedroia napping on 2 pluck assays by coco palm chip at second. "That's none of your blackguards' business concern," Pedroia aforementioned, via cheap nike nfl jerseys the Bean Town acclaim. "That's betwixt mates."Aforementioned Aceves, "It comprised (all but) something that we accept to commune on 'tween America. Just that's America. That abides on America. What bechances inch the bet on are in the back."Afterward the first incidental, coach Bobby Valentine assayed to babble to Aceves, who fresh brought back from a three-game abatement as asking a assembling with the coach and so banging the doorway to Valentine's agency at Fenway ballpark. Aceves didn't appear to apprise or deficiency the director aid Sabbatum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...