Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie zachowali odpowiedniej odległości, mowa o uwadze ? Dzisiaj tamtędy jechałem i tam jest chyba dozwolona 70 jeśli się nie mylę. Jedź swoim pasem, zgodnie z przepisami i nagle na twojej wysokości jakaś Blondi która nie patrzy w lusterka przy zmianie pasa tylko na nawigację wjeżdża Ci na pas. Ciekawe jak mieli zareagować Ci w sreberku... Napiszcie jeszcze, że podskoczyć powinni żeby się z nią nie zderzyć :D
edit : Nie wiem czy ktoś pisał coś w tym stylu, nie chciało mi się czytać reszty komentarzy ... :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie "szczególna ostrożność w trakcie manewru wyprzedzania"?? panowie milicjanci. Trzeba było jechać 10 km/h mniej i nic by sie nie stało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZIĘKUJEMY TEJ PANI W KOŃCU SPOKÓJ ZAPANUJE W OKOLICY :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psy do budy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zachowali odpowiedniej odległości, mowa o uwadze ? Dzisiaj tamtędy jechałem i tam jest chyba dozwolona 70 jeśli się nie mylę. Jedź swoim pasem, zgodnie z przepisami i nagle na twojej wysokości jakaś Blondi która nie patrzy w lusterka przy zmianie pasa tylko na nawigację wjeżdża Ci na pas. Ciekawe jak mieli zareagować Ci w sreberku... Napiszcie jeszcze, że podskoczyć powinni żeby się z nią nie zderzyć :D
Nie wiadomo do końca czy po wódce nie byli, żeby aż tak wysadzić !!  Naród się nigdy tego nie dowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
blondi zmienia pas bez lusterek zgodze się. ale tacy stróże prawa jej 500 zl mandatu i 6 pkt wjebali a sami sobie wjebali za nadmierna predkosc?! przepisowo jadac jebli by w babe przebili barierki i skosili latarnie?1 nie sądze więc dobrze im blondi zrobila tylko niestety na tym ucierpiała ona i jej astra. Tyle w tym temacie pozdro nara.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zayebiście sie tam psiarnia bawi :) na koszt podatnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale czy napewno jechali ponizej dopuszczalnej predkosci ? Z opisu wynika ze pseudo policjanci przerwali bariery ochronne. Pamietajac wypadek Roberta i z jaka on predkoscia przygrzmocil w bariere. To opowiastka policjantow nie trzyma sie kupy. Ale podejrzewam i wnioskujac z opisu ze wideo jednak zaginelo. No coz poland ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
inaczej byście pisali jak by was zepchneła jakaś tępa dzida z nawigacją zamiast mózgu.   Nikt nie lubli policji, szczególnie tej drogowej, ale jeszcze gorsze są te bezmózgi za kólkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologia zatrudniła się w policji naoglądała się tanich filmów z USA i to są skutki wypaczenia umysłu, tymi młodymi ludźmi powinien zająć się psychiatria, codziennie parę lat ich obserwowałem na trasie Firlej-Lubartów ich wyczyny. Przypomnę tylko że wcześniejszy Opel Vectra rozjebali w podobny sposób
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli walnęli w tył a nie bok pojazdu to jest ich wina.Prędkość należy dostosować do warunków i myśleć.jest taka zasada że się niedowierza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawo jazdy za ziemniaki robił to tak sie wlasnie jezdzi:) jeszcze biedna kobieta poniesie koszty jego bezmyslnosci, witamy w Polsce  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fachowcy od "bab z nawigacją" - wiecie co to jest szczególna ostrożność na skrzyżowaniach? Ile oni jechali, że taką masakrę na drodze urządzili. Chcieli pokazać astronautce ile im państwo pod butem dało? To pokazali. Może komendant to pod pościg podczepi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci policjanci z Lubartowa to ćwoki , ile jechali że najechali na tył opla nie raz się zdarza taka sytuacja i nic się nie dzieje po za tym miałem po nikąd doczynienie z nimi jadąc obwodnica Lubartowa podjeżdzali mnie z tyłu i naciskali bym przyśpieszył pomimo ograniczenia prędkości . Zwykłe chamy i tyle na szczęście nie dałem się podpuścić . a co tej pani z opla to nie powinna przyjąć mandatu to ich winna oni najechali na tył pojazdu porzedzającego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poprosimy o film z zdarzenia my podatnicy chcemy zobaczyć to na własne oczy. Kamera napewno to nagrała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pincet zlotyc i 10 punktów karnych, a co!? :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedostosowanie predkosci do umiejetnosci rowerami niech jezdza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A znak zakazu wyprzedzania leży jak byk...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dogadamy się czy dzwonimy na policję? " :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ku*** gdzie zasada " ograniczonego zaufania" a ku*** "trzeźwi byli" a ku*** byli na skrzyżowaniu i omijali??? Może by psów sprawdzał ktoś inny a nie psy trochę wyższej rangi. Przecież i tak oni piją razem i się bawią z prokuratorami i sędziami....To jedna wielka klika, nawet zwykły aspirant ma układy i szemrane układziki, tylko raz na jakiś czas wystawią takiego co muszą go "wypier***ić" żeby ludzie widzieli że są w porzo...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...