Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Proboszcz trumną przemawia do wiernych

Utworzony przez Jezus Maria!, 6 kwietnia 2011 r. o 08:04 Powrót do artykułu
Pazerność facetów w czarnych sukienkach nie zna granic. Nie wszystkich oczywiście ponieważ są wśród nich i porządni księża. Ale ten facet przeszedł samego siebie w swojej zachłanności...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ma zachłanność do kamieni - symbolu grzechu? Chyba, że mówisz o zachłanności na Życie Wieczne- nas wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasa, kasa, kasa - mało, mało, mało - więcej, więcej, więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komentujących proszę o wpisy na temat, a nie standardowo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może sie naoglądał Rancza:)!!!! do Wilkowyjów mu chyba już nie daleko przydał by mu sie tylko taki drugi Czerepach co by po okolicy się przeleciał i darowizne na świecenie zebrał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezus Maria! napisał:
Pazerność facetów w czarnych sukienkach nie zna granic. Nie wszystkich oczywiście ponieważ są wśród nich i porządni księża. Ale ten facet przeszedł samego siebie w swojej zachłanności...
A skąd wiesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a skąd on trumnę wziął?wolno tak trumny wystawiać gdzie kto chce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie ze można, kto Ci zabroni. tylko zaraz będą jakieś skargi i problemy. a księdzu wszystko wolno!!!. to jest jedyne zawód w Polsce który tyle może, a tek mało jemu można zrobić. takie jest moje zdanie hehe nudzi im się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naród głupi wszystko kupi, a sernicka hołota nie zrozumiała artysty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co do zachłanności księży to i tak nic nie pobije proboszcza z parafii BEŁŻYCE. ludzie zbankrutują przez niego szybciej niż przez urząd skarbowy. jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie płacić za przynależenie do tej parafii. on za wszystko kase chce. stary proboszcz to był ktoś. jak to powiedział mój znajomy "to był anioł nie człowiek"..... takich ludzi jak ten w artykule i nowy proboszcz Bełżyc powinno się tępić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, iż kamienie są różnej wielkości. Zastanawia mnie jedno, czy ma to odzwierciedlenie w ilości grzechów na "koncie" wiernego? Kto przyniósł taki duży kamień, a kto ten malutki? Co by ksiądz zrobił, jak by wierni żwiru mu do trumny nanieśli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Im biedniejsza część kraju tym bogatszy kler. Kiedyś płacąc za pewną usługę kościelną zapytałem ile ona kosztuje. W odpowiedzi usłyszałem, że kościół to nie sklep i nie ma kas, ale ten i ten dał tyle itd. i w sumie wyszło na kwotę 300 zł. Odliczyłem połowę kwoty i dałem księdzu. W momencie dawania kasy nie widział jaka to jest kwota. Myśląc, że pewnie jest to 300 zł. zaczął wypowiadać dziękuję. Gdy zobaczył jaka to kwota skończył tylko na dzięk....haha ale miałem ubaw z jego wk...miny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi się ten pomysł bardzo podoba. Szczególnie młodym ludziom potrzebne są takie akcje - animacje, ponieważ w swojej ciekawości aż przyciągają. Jednak myślę, że u mnie na wsi byłyby podobne reakcje na takie coś. Ot, pewnie starsi ludzie się buntują - którzy tak naprawdę nawet nie słuchali co to i po co, bo przez całą mszę byli zajęci klepaniem różańca pod nosem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczyt bezczelności i chamstwa faceta w czarnej sukience! Ludzie z Nowej Woli mówią, że sami dali ziemię na cmentarz a ten proboszczyna chce za otwarcie bramy wjazdowej i wjazd 50 zł! W imię czego pytanm???!!! Klucze od kościoła zabrał mimo, że to ludzie dali ziemię na kościół i sami swoimi siłami go wybudowali! Ten facet rządzi sie jakby był u siebie! Ale wywiozą go na taczce w końcu za tą jego pazerność!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgłośniej szczekają Ci, których sprawa najmniej dotyczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Klucze od kościoła zabrał mimo, że to ludzie dali ziemię na kościół i sami swoimi siłami go wybudowali! Ten facet rządzi sie jakby był u siebie!" I pewnie ma jeszcze czelność sam Mszę odprawiać!!?? O zgrozo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś było więcej modlitwy a mniej "cyrku" i jakoś wiernych nie ubywało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
" Klucze od kościoła zabrał mimo, że to ludzie dali ziemię na kościół i sami swoimi siłami go wybudowali! Ten facet rządzi sie jakby był u siebie!" I pewnie ma jeszcze czelność sam Mszę odprawiać!!?? O zgrozo!
Życiński przyzwyczaił ich do tego,że arogancja daje doczesne zyski materialne .I co niektórym najwidoczniej to zostało mimo że "nauczyciel" pewnie już za to dostaje cięgi od samego Pana Boga ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwięcej o wysokich wymaganiach duchowieństwa mówią ci co nic nie dają lub w niedzielę rzucą zlotówkę lub dwa na tacę.Oni najwięcej szczekają. Ksiądz dobrze pomyślal, to przemawia do ludzi ale ograniczony pogan widzi w tym symbolu tylko trumnę której panicznie się boi. To artystyczna wystawa a ksiądz ma niezwykle szerokie horyzonty wyobraźni. Pomysl jest genialny, ludzi trzeba edukować bo chamstwo i ciemnota na lubelskiej ziemi straszne. Cofamy się do czasów pogańskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak i dzięki tej ciemnocie i pogaństwu świetnie ma się kler.Powodzenia chłopaki... Głupi daje,mądry bierze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...