Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szkoda dziewczyny bo jest mloda i juz dla zycia stracona za morderstwo dostanie z 7 lat i kto ja bedzie w krymimale bzykal a mogla wczesniej udac sie do ginekologa ktory by jej wypisal antukoncepcje a po jej zazyciu by sie mogla bzykac jak kotka w marcu ne musiala zabijac jak nie chciala dziecka to mogla po urodzeniu dziecko zostawic w oknie zycia Nie ma zadnego wytlumaczenia dla jej czynu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli facet uprawiał z nią seks dzień po po rodzie to musiał wiedzieć, no ludzie! Która urodziła dziecko doskonale wie o czym mówię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga redakcjo, czy takie drastyczne opisy powinny znajdować się w artykule zamieszczonym na stronie dostępnej dla wszystkich i dość poczytnej gazety? Ja jestem już stary i nie jeden w życiu słyszałem, ale nawet we mnie artykuł wywołuje straszne emocje a co dopiero kiedy przeczyta go jakiś gimnazjalista z mocno nieukształtowaną psychiką. Nie idźcie śladem gazet typu Fakt, szukających czytelników poprzez sensacyjne często odrażające teksty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierzę ze studentka może być aż tak tępa... w głowie mi się nie mieści totalnie!!! Może jak już zaszła w tą ciążę to faktycznie coś jej się poprzestawiało... ale żeby nie osoba studiująca, korzystająca z internetu nie potrafiła odszukać informacji o zapobieganiu ciąży? Nie trybię...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga redakcjo, czy takie drastyczne opisy powinny znajdować się w artykule zamieszczonym na stronie dostępnej dla wszystkich i dość poczytnej gazety? Ja jestem już stary i nie jeden w życiu słyszałem, ale nawet we mnie artykuł wywołuje straszne emocje a co dopiero kiedy przeczyta go jakiś gimnazjalista z mocno nieukształtowaną psychiką. Nie idźcie śladem gazet typu Fakt, szukających czytelników poprzez sensacyjne często odrażające teksty.
Czy tak samo oburza się Pan, gdy w przestrzeni publicznej aktywiście pro life prezentują zdjęcia abortowanych płodów? Spokojnie - młodzież ma dostęp nie do takich treści, a większość rodziców nie ma pojęcia, jak swoje latorośle kontrolować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jeszcze ten uśmiech na mordzie... co za zwyrodnialec! tak jasne nikt nic nie wiedział! jak zwykle na zabitych wiochach, nikt nic nie wie. Mam nadzieję że Sąd nie uwierzy w te kłamstwa i wszyscy pójdą siedzieć. Szkoda że pójdą siedziec bo to oznacza utrzymywanie takiej patologii. Czas najwyższy na przywrócenie kary śmierci to od razu poziom świadomości wzrośnie i spostrzegawczość też!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla dzieciobójców powinna być kara śmierci na szubienicy publiczna w centrum miasta. Każdy mógłby zobaczyć. Była by to bardzo dobra odstraszająca lekcja dla jej podobnych szmat zabijających dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze tej k... nie skazali?! Szybciej bo już na nią czekają... Zrobią porządek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...