Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni z Lubartowa poparli Trwam i utworzyli MOSiR

Utworzony przez Katolik, 30 stycznia 2012 r. o 10:36 Powrót do artykułu
STANOWCZE NIE!!!!! DLA RYDZYKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to możliwe tylko w Lubartowie , popatrzcie kto jest na ZDJĘCIU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mają swoje zdanie i je wypowiadają. To ich niezbywalne prawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katolik napisał:
STANOWCZE NIE!!!!! DLA RYDZYKA
Nie jesteś żadnym Katolikiem, tylko marnym prowokatorem wiadomego pochodzenia. OD KIDY TO KATOLIK JEST OBRZEZANY?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno niezłe bajki lecą w tej TV Trwam. Moje dzieci uwielbiają je bo nieźle rozśmieszają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwo wyznaniowe, nie ma się co dziwić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PATRON napisał:
Nie jesteś żadnym Katolikiem, tylko marnym prowokatorem wiadomego pochodzenia. OD KIDY TO KATOLIK JEST OBRZEZANY?
Ja się pochodzenia nie wstydzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
godzi w prawa katolików.... Bzdura.Jakie prawa mają katolicy?Jest już ich garstka i to na wymarciu.Zapytuję więc,czy ci katolicy pklacą abonament że upominają się o rydzykówkę? A ja wimieniu większości jestem przeciwny koncesji trwam na multiplexie cyfrowym. Dodać równieżnalkeży,że Rydzyk rozprowadzał nie tak dawno dekodery i taolerze do odbioru tv trwam.Po co więc ta stacja ma zaśmiecać multiplex?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda że większość lubartowian jest chrzczona scyzorykiem?Przed wojną ( i nawet po wojnie) był skupiskiem ludzi noszących hałaty i pejsy.Dziś ci ludzie bronią biznesmena noszącego hałat i kwadratową myckę.Tradycja w narodzie nie ginie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...