Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rozdają komputery. Chętnych wciąż mało

Utworzony przez Gość, 22 kwietnia 2014 r. o 16:35 Powrót do artykułu
Dlaczego do programu nie przystąpiło miasto Zamość?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cwaniacy znaleźli sposób na wyłudzenie pieniędzy z budżetu. Ubodzy ludzie dostana komputery  ,,za darmo ,, a zapłacimy  za nie wszyscy. Na zdrowy rozum : po co rozdawać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie kużwa za pracę płacą 1350 zł po 35 latach pracy a tu za darmo rozdają, no nie, aby szlag trafił tych co mnie okradają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zachodzie chyba w gminie Wolsztyn, gmina rozdawała laptopy, celem była nauka obsługi komputera(wartość kompa ok 5000zł) puzniej sie okazało że zainteresowani tym programem informatyzacji zostawiali sprzęt w lombardach albo sprzedawali po promocyjnej cenie za 700zł. Pytam kto lobbuje za takim marnotrawstwem? To że Polska dostaje dotacje unijne nie oznacza że mamy te pieniądze zmarnowac! jednocześnie zadłuzająć się-nic za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heheh, komuna pełną gębą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozdawanie komputerów osobom z tego kręgu zakrawa na kpinę z nich samych. Dlaczego? Przeceiż osoby kalekie, ubogie etc.maja ograniczony budżet, a uzywanie komputera niestety kosztuje. Matematyka nie kłamie. Ile prądu możę zużyc komputer plus monitor przez 10 godzin pracy dziennie, a 300 miesięcznie przy średnim zużyciu 600-700 W na godzinę. W przeliczeniu daje to nam 700Wx10h=7KWhx30 dni=210 KWhx0,66 zł = 138,60. A gdzie opłata nawet ta najniższa za internet? To dawanie piły siedzącemu na gałęzi żeby sobią ją podciął. Blisko 150zł miesięcznie pod warunkiem że osoba potrafi usunąć sobie drobne usterki takie jak wirusy itp. samodzielne. Dla tych osób które są faktycznie niezamożne to niezły cios w ich portfele. Ludzie umieją liczyć nawet ci zafrożeni wykluczeniem społecznym, a może właśnie oni bardziej jak jak kto inni. NIe sztuka dostać Ferrari ale sztuka go utrzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lutek, ale bzdury piszesz. U mnie komputer stacjonarny pracuje około 12 godzin dziennie. Miesięcznie za prąd wychodzi ok 50 zł łącznie. To łącznie oznacza całe mieszkanie, czyli telewizor, lodówka, pralka, oświetlenie. Gospodarstwo 1 osobowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku co to za komputer który pobiera 700W? Na głowę upadłeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby jednemu dać, trzeba drugiego okraść. Wg praw ekonomii, nie ma nic za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem osobą niepełnosprawną, bez komputera, internetu i mieszkam na wsi 6 km od Lublina. Wniosek na komputer z tego programu złożyłem w KWIETNIU 2013r i do tej pory go nie otrzymałem a mówiono mi, że zostałem zakwalifikowany i komputer na pewno dostanę. Na pytania ile mam czekać mówiono, że są problemy z przetargami: najpierw wycofała się firma, która miała dostarczyć komputery a po kilku miesiącach firma, która miała zająć się podłączaniem do nternetu. W Starostwie Powiatowym mówili, że to wina Urzędu Marszałkowskiego a w Urzędzie Marszałkowskim, że to wina Starostwa. Do tej pory nawet nie otrzymałem listownego potwierdzenia, które rzekomo mieli wysyłać w lutym. PARANOJA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Jestem osobą niepełnosprawną, bez komputera, internetu i mieszkam na wsi 6 km od Lublina. Wniosek na komputer z tego programu złożyłem w KWIETNIU 2013r i do tej pory go nie otrzymałem a mówiono mi, że zostałem zakwalifikowany i komputer na pewno dostanę. Na pytania ile mam czekać mówiono, że są problemy z przetargami: najpierw wycofała się firma, która miała dostarczyć komputery a po kilku miesiącach firma, która miała zająć się podłączaniem do nternetu. W Starostwie Powiatowym mówili, że to wina Urzędu Marszałkowskiego a w Urzędzie Marszałkowskim, że to wina Starostwa. Do tej pory nawet nie otrzymałem listownego potwierdzenia, które rzekomo mieli wysyłać w lutym. PARANOJA  
 
  Jestem osobą niepełnosprawną, bez komputera, internetu i mieszkam na wsi 6 km od Lublina. Wniosek na komputer z tego programu złożyłem w KWIETNIU 2013r i do tej pory go nie otrzymałem a mówiono mi, że zostałem zakwalifikowany i komputer na pewno dostanę. Na pytania ile mam czekać mówiono, że są problemy z przetargami: najpierw wycofała się firma, która miała dostarczyć komputery a po kilku miesiącach firma, która miała zająć się podłączaniem do nternetu. W Starostwie Powiatowym mówili, że to wina Urzędu Marszałkowskiego a w Urzędzie Marszałkowskim, że to wina Starostwa. Do tej pory nawet nie otrzymałem listownego potwierdzenia, które rzekomo mieli wysyłać w lutym. PARANOJA  
Może źle wypełniłeś ten wniosek? -bo to też ważne, aby dobrze umotywować i wypełnić go...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...