Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rudne: Samochód przejechał 54-latka leżącego na jezdni

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 sierpnia 2016 r. o 11:06 Powrót do artykułu
Redaktorzyno... nie RUDNE tylko RUDNO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedna kobieta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest raczej oczywiste, że nie jej wina, ale trauma na pewno pozostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
współczuć kierowcy. Pewnie prokurator zarządzi sekcję zwłok. Ofiara mogła być i pijana i mieć zawał. Sekcja wykaże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To takie swoiste hobby mieszkańców tamtych stron - leżenie na jezdni. Szkoda człowieka, bo nie żyje. Ale i szkoda kierowcy, bo wspomnienie zostanie na zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielokrotnie byłam świadkiem mijania przez kierowców konarów , butelki, czy przedmiotów które ktoś zgubił, a zagrażały bezpieczeństwu, ale żeby człowieka mijać, nikt się nie zatrzymał by sprawdzić co mu jest nawet gdy był pijany to przecież człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś na wjeździe do Michowa, na zakręcie, leżał sobie człowiek. Z daleka wyglądało to na jakiś spory pakunek leżący na jezdni. Zatrzymałem samochód, podszedłem blisko, patrzę? człowiek leży skulony. Podchodzę bliżej zdenerwowany i przejęty, krzyczę czy mu nic nie jest, a on wyciąga zza pazuchy flaszeczkę, podnosi ją zadowolony do góry i bełkocze: caaaałaaaa, nnnnie stłuczona....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Michowie to normalne, sporo takich koneserów. Sklep im na rogu co można było wypić w środku zamkli to gdzie indziej chodzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...