Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Siostry cierpią na rzadką chorobę. "Zastanawiamy się, ile jeszcze wytrzymamy"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 listopada 2017 r. o 18:07 Powrót do artykułu
a rząd dlaczego nie pomoże, zgroza, dla młodych zdrowych rodziców na 500+ ma a chorych zostawia bez pomocy, zgroza, i to jest po Bożemu PiS, tak wam nakazuje Pan Bóg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
a rząd dlaczego nie pomoże, zgroza, dla młodych zdrowych rodziców na 500+ ma a chorych zostawia bez pomocy, zgroza, i to jest po Bożemu PiS, tak wam nakazuje Pan Bóg
 Jesteś przykładem, że rząd powinien więcej pieniędzy przeznaczyć na psychiatrię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
undefined napisał:
a rząd dlaczego nie pomoże, zgroza, dla młodych zdrowych rodziców na 500+ ma a chorych zostawia bez pomocy, zgroza, i to jest po Bożemu PiS, tak wam nakazuje Pan Bóg
Jesteś przykładem, że rząd powinien więcej pieniędzy przeznaczyć na psychiatrię.
na każde leczenie, a nie na 500+ dla zdrowych rodzicow, po to im Bozia dała rece aby pracowali na to co sobie narodzą, a tak przy okazji ile masz dzieci, że jesteś przeciw rządowej pomocy  osobom chorym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powodzenia dziewczyny! Trzymam za Was kciuki, musi się udać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z internetowa perfumeria ktora te panie mialy-maja bo nie wiem. Ogolnie jestem za tym zeby raczej rzad dofinansowywal leczenie. Ja tez jestem chory i nikt mi nie pomaga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
a co z internetowa perfumeria ktora te panie mialy-maja bo nie wiem. ogolnie jestem za tym zeby raczej rzad dofinansowywal leczenie. ja tez jestem chory i nikt mi nie pomaga.
  witam, tak jak jest napisane w tekście: " staramy się normalnie funkcjonować, ale choroba coraz bardziej utrudnia nam życie i pracę." utrudnia, dlatego tez byłam zmuszona po roku zamknąć działalność. może pana za***ę ale ogólnie też jestem za tym, aby to rząd dofinansowywał leczenie, ale żyjemy w takich czasach w jakich żyjemy. w tym momencie bez wsparcia rzadu, musimy radzić sobie same... a radzimy sobie jak umiemy. Życzę dużo zdrowia! milena
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidować ten pisowsko-złodziejski NFZ!!! Gdzie jest kasa ze składek??? Poszły na premię i nagrody dla nierobów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam Was Dziewczyny. Nie przejmujcie się "gupawymi" wpisami, róbcie swoje i pukajcie, walcie pięściami gdzie się da i jak się da, wyrzucą drzwiami, wchodźcie oknem i do przodu !!! Proście a będzie Wam dane!! Dobrych ludzi nie brakuje i na pewno znajdą się tacy, co będą chcieli pomóc. Widziałem Was w Teleekspresie, i o to właśnie chodzi: trzeba poruszyć wszystko, otworzyć wszystkie drzwi jakie tylko Wam przyjdą do głowy. Nie wstydźcie się prosić i nie przejmujcie się palantami, którzy próbują Was oceniać i sądzić; nie oni są od oceniania innych – nie zrażajcie się opinią „malutkich ludzi” którzy nie potrafią nic zrobić dla siebie, a tym bardziej dla innych i wkurzają się, że są na świecie ludzie dla których ważny jest inny człowiek. Trzymajcie się dzielnie. Pozdrowienia dla dzielnej Mamy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o kontakt. Mam sporo korków. Tel do mnie 691781812
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...