Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śledztwo utknęło za granicą

Utworzony przez Lubartowiak, 10 marca 2008 r. o 15:56 Powrót do artykułu
A co z obecnym Prezesem Jackiem T.? Obiecał wszystko odzyskać!!!!!!!!!! Po dobrym panie jeszcze lepszy nastanie :-(((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odzyskuje, a jakże , właśnie wystawił mieszkańcom spółdzielni rachunki za wodę ze stawka dużo większa niż ustaliła rada miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niektorzy to wierza we wszystko co ktos powie, czlowieku to co placisz to jest zaliczka na wode, ktora ci po pol roku rozlicza i bedziesz mial nadplate wiec jak nie masz pojecia o czym mowisz to lepiej sie nie odzywaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Proszę Państwa... Proszę Państwa...... Proszę Państwa...to Oni....... Proszę Państwa...... Proszę Państwa... My to wszystko odzyskamy....wasz Komitet ... Proszę Państwa...... Proszę Państwa...... Proszę Państwa...... Proszę Państwa...Wlasciwie to JA ... "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Asio, zaliczka????,zaliczka to kwota i ta może być dowolna, ale cena za 1 m3 to niestety nie. zaliczke rozliczą tylko po jakiej stawce za m3, i własnie o to chodzi, po ile mi rozlicza ta zaliczkę. a na razie prezesunio liczy dużo drożej niż powinien.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a i jeszcze, a może niech LUBZEL policzy Ci zaliczkę np 10000 zł , no przecież za 6 miesięcy to rozlicza, tylko do tego czasu odetną ci prąd.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak samo była sytuacja że mieli remontować blok na Lubelskiej a okazało się że kazali podpisać nam taki kwitek który był o tym że musimy wziąć kredyt i dopiero nam wyremontują i ocieplą blok...... Nie wiem co oni myśleli sobie ale nikt nie podpisał i spółdzielnia musiała za swoje pieniądze ocieplić i wyremontować blok...... Hehe no to i tak im nic z tego nie wyszło.... pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...