Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmiertelny wypadek na obwodnicy Lubartowa (wideo)

Utworzony przez Marquard, 26 października 2013 r. o 11:55 Powrót do artykułu
Zostałem kierowcą ciężarówki tylko dla tego że mogę sobie w europie podczas trasy bzykać panienki lekkich obyczajów ( Tirówki) Jestem po ślubie 6 lat i już mnie moja zona która ma 28 lat znudziła. Najlepsze dziewczyny miałem na Węgrzech i w Hiszpanii. Nie było trasy abym nie zaliczył jakiejś Tirówki a czasem to nawet dwie lub trzy obracam :lol:  Swojej żonie mówię że jestem wierny i że ja nie z tych co biorą sobie do kabiny prostytutki a żona durna mi wierzy ha ha ha  :lol:
Co racja to racja. Ja też jak jeżdżę na Rosję  to pukam panienki. W Moskwie i są najpiękniejsze i w miarę tanio biorą 40 baksów i już masz piękną za 25 baksów troszeczkę gorszą ale też warto bo to jakaś odskocznia o tej samej żony. Moja też myśli że ja nie korzystam z panienek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostałem kierowcą ciężarówki tylko dla tego że mogę sobie w europie podczas trasy bzykać panienki lekkich obyczajów ( Tirówki) Jestem po ślubie 6 lat i już mnie moja zona która ma 28 lat znudziła. Najlepsze dziewczyny miałem na Węgrzech i w Hiszpanii. Nie było trasy abym nie zaliczył jakiejś Tirówki a czasem to nawet dwie lub trzy obracam :lol:  Swojej żonie mówię że jestem wierny i że ja nie z tych co biorą sobie do kabiny prostytutki a żona durna mi wierzy ha ha ha  :lol:
... ha ha ha   Pozdrawiam żona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy.  wejdź na tą stronę:  http://1o0o.pl/1/15 Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostałem kierowcą ciężarówki tylko dla tego że mogę sobie w europie podczas trasy bzykać panienki lekkich obyczajów ( Tirówki) Jestem po ślubie 6 lat i już mnie moja zona która ma 28 lat znudziła. Najlepsze dziewczyny miałem na Węgrzech i w Hiszpanii. Nie było trasy abym nie zaliczył jakiejś Tirówki a czasem to nawet dwie lub trzy obracam :lol:  Swojej żonie mówię że jestem wierny i że ja nie z tych co biorą sobie do kabiny prostytutki a żona durna mi wierzy ha ha ha  :lol:
   
Co racja to racja. Ja też jak jeżdżę na Rosję  to pukam panienki. W Moskwie i są najpiękniejsze i w miarę tanio biorą 40 baksów i już masz piękną za 25 baksów troszeczkę gorszą ale też warto bo to jakaś odskocznia o tej samej żony. Moja też myśli że ja nie korzystam z panienek.
Brawo Panowie. Właśnie przez takich jak Wy wizerunek kierowcy ciężarówki wygląda tak, a nie inaczej: brudas, złodziej, a w tym przypadku i "ku***arz". Róbcie co chcecie, ale nie musicie chwalić się tym w ten sposób. Później każdy się dziwi, że ludzie patrzą na nas tak, a nie inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca czerwonego mercedesa po pierwsze młody i bez doświadczenia, po drugie prawdopodobnie przemęczony. Nie widzę innego wyjaśnienia. Zobaczymy co ustali Policja.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygraj Ubrania z Kolekcji Jesień 2013 - MANGO, CUBUS, PULL&BEAR >>> rozdajemy-ubrania.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kancelaria AnLex zajmuje się dochodzeniem odszkodowań dla ofiar wypadków:
  • komunikacyjnych
  • przy pracy
  • przy pracy w rolnictwie
  • w miejscach użyteczności publicznej (poślizgnięcia na chodnikach)
  Reprezentujemy również osoby, które w wypadkach straciły osoby bliskie.   Nie pobieramy opłat wstępnych. Nasze wynagrodzenie uzależnione jest od sukcesu i nie przekracza 17 % + VAT.   Zajmujemy się sprawami wypadków, które miały miejsce po 10.08.1997 r.   Nasz Zespół gwarantuje wysoką jakość obsługi i skuteczne egzekwowanie odszkodowań.   Sprawdź nas i bezpłatnie skonsultuj swoją sprawę. Wyślij sms o treści WYPADEK – oddzwonimy!!!   Nawet jeśli otrzymałeś odszkodowanie zadzwoń do nas i sprawdź czy uwzględniono wszystkie roszczenia.   Prowadzimy również sprawy związane z podwyższaniem rent powypadkowych, nawet jeśli były przyznane w latach 80 – tych, 90 – tych.     Kontakt:   tel. 721 401 000   lub poprzez stronę   http://www.kancelariaanlex.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odszkodowania powypadkowe http://www.kancelariaanlex.pl/ tel. 721 401 000  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...