Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a czy wyjaśnilo się co z psem? znaleziony? biedne stworzenie :( naprawdę smutno sie to czyta jak bardzo mógł cierpieć.. i nie mówcie że ludzie też cierpią bo ludzie wołają o pomoc która jest im udzielana, a styrana życiem psina została bezradna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do więzienia...! JAk można byc tak nieuważnym i potrącić bezbronne zwierzę ? Co wam to da, jak tylko zapłaci ? Powinien żałować za to w więzieniu, a nie pieniądze i po kłopocie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie rozumię pewnej kwestii mianowicie,dlaczego Pani która nagrała całe zdarzenie i zrobiła szum w okół całej sprawy nie zatrzymała się i nie udzieliła psiakowi pomocy,pnieważ mogę zrozumieć kierowce który mógł go nie zauważyć,ale Ona widziała nagrała i sobie pojechała chore zachowannie poprostu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z psem????  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co pies bez kagańca i smyczy robił w srodku miasta . To raczej właściciel powinien dostać 5 tys
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do więzienia...! JAk można byc tak nieuważnym i potrącić bezbronne zwierzę ? Co wam to da, jak tylko zapłaci ? Powinien żałować za to w więzieniu, a nie pieniądze i po kłopocie.
do jakiego wiezienia?lepiej by bylo dowiedziec sie czyj ten kundel jest i jesli ma wlasciciela to jemu grzywne a nie kierowcy.To nie dopuszczalne zeby bezpanskie psy walesaly sie po ulicach,bo sa tez zagrozeniem dla dzieci np. i nie tylko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba mu dać 25 lat bo uciekł i nie udzielił psu ratunku,a gdzie właściciel psa.Za zabicie człowieka nie robicie tyle szumu co o jakiegoś psa,który powinien być z właścicielem i w dodatku w kagańcu.Opamiętajcie się trochę !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze psy nie mogą sobie tak latać bez smyyczy po mieście. Po drugie jest to wyraźne wtragnięcie pod nadjeżdżający pojazd więc wina jest psa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze psy nie mogą sobie tak latać bez smyyczy po mieście. Po drugie jest to wyraźne wtragnięcie pod nadjeżdżający pojazd więc wina jest psa, a po trzecie miał immunitet i to wszystko go wali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca mógł nie zauważyć tego psa ale mógł się zatrzymać i udzielić pomocy psu a co do właściciela psa (o ile jest) powinien dostać stosowną karę natomiast kobieta, która nagrała i widziała na własne oczy tego rozjechanego psa mogła udzielić pomocy psu i tyle w temacie ! ! !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to trynkiewicz za zabicie tylu dzieci odsiedział tylko 25 lat, tj,. za każde dziecko dostał tylko ok. 6 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie rozumię pewnej kwestii mianowicie,dlaczego Pani która nagrała całe zdarzenie i zrobiła szum w okół całej sprawy nie zatrzymała się i nie udzieliła psiakowi pomocy,pnieważ mogę zrozumieć kierowce który mógł go nie zauważyć,ale Ona widziała nagrała i sobie pojechała chore zachowannie poprostu.
Ludziom, którzy nie mają prawa jazdy i samochodu PROPONUJĘ nie wymądrzać się, że ten pseudokierowca nie widział psa i nie poczuł, że go rozjechał, w taką bajkę to może uwierzyć idiota, który nie ma pojęcia o samochodach.    
Trzeba mu dać 25 lat bo uciekł i nie udzielił psu ratunku,a gdzie właściciel psa.Za zabicie człowieka nie robicie tyle szumu co o jakiegoś psa,który powinien być z właścicielem i w dodatku w kagańcu.Opamiętajcie się trochę !!!!!!
W kagańcu to ty powinnaś być. Jest 11 ras psów, które muszą mieć kaganiec. Jeśli pies ma właściciela to właściciel powinien być ukarany, ale jeśli pies jest bezdomny to nikt nie ma prawa go rozjeżdżać czy znęcać się nad nim !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wina jest psa? to co madnacik powinien dostac czy punkty?? Co wy macie w głowach, koleś psa potrącił - zobaczył nie zobaczył nie wiem - ale fakt jest taki ze zrobił to i psu nie udzielił pomocy i powinien ponieść tego konsekwencje. Obowiązkiem waszym jest matoły cebulaki polaki wieśniaki udzielić potrąconemu przez was psu/kotu etc. pomocy. Nie macie mózgów  czy jak że nie potraficie pojąć że zwierzęta czują i  myślą? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludziom, którzy nie mają prawa jazdy i samochodu PROPONUJĘ nie wymądrzać się, że ten pseudokierowca nie widział psa i nie poczuł, że go rozjechał, w taką bajkę to może uwierzyć idiota, który nie ma pojęcia o samochodach.     W kagańcu to ty powinnaś być. Jest 11 ras psów, które muszą mieć kaganiec. Jeśli pies ma właściciela to właściciel powinien być ukarany, ale jeśli pies jest bezdomny to nikt nie ma prawa go   
do jakiego wiezienia?lepiej by bylo dowiedziec sie czyj ten kundel jest i jesli ma wlasciciela to jemu grzywne a nie kierowcy.To nie dopuszczalne zeby bezpanskie psy walesaly sie po ulicach,bo sa tez zagrozeniem dla dzieci np. i nie tylko.
Bezpańskie psy są mniejszym zagrożeniem niż te wasze niewychowane bachory. A jak widzisz bezpańskiego psa to dzwonisz do schroniska pajacu (chociaż tyle mógłbyś zrobić) żeby się nie wałęsały. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebać tego kundla, ja bym na miejscu psa upiedolił a grzywny i tak bym nie zapłacił:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czysty zwykły przypadek,paranoja karać za nie upilnowanie psa przez właściciela. Kto normalny specjalnie wjeżdża w psa,szkoda zderzaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez to wina kundla , który sie wjebal pod koła. Tak naprawde to facet ktory potracil psa powinien szukac wlasciciela i jeszcze od niegO ubiegac sie o odszkodowanie jakby mial jakies zniszczenia od potracenia. PIES NIE POWINIEN LATAC SOBIE BEKARNIE PO ULICACH. WLASCICIEL PSA POWIENIEN BEKNĄĆ ZA TO CALE ZDARZENIE! PIES POWIENIN SIEDZIEC NA OGRODZONEJ DZIALCE, BUDZIE ALBO KUR%#@@ NA LANCUCHU ! MI SZKDA FACETA A NIE JAKIEGOS KUNDLA KTORY PANOSZY SIE PO ULICACH. a JEZELI PIES BEZDOMNY TO H... MU W DEEE PRZYNAJMNIEJ JEGO PARSZYWY ZYWOT SIE SKONCZYL. wKU#$%^ MNIE TO CALE ZAMIESZANIE Z PRAWAMI ZWIERZAT, W DUPACH SIE WAM POPRZEWRACALO JAKBY WAZNIEJSZYCH SPRAW NIE BYLO ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"kIEROWCA NIE ZATRZYMAL SIE I NIE UDZIELIL POMOCY" a CO KURDE MOZE JESZCZE MU SZTUCZNE ODDYCHANIE POWIENIEN ZROBIC? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widac ze pisza komentarze wisniaki z lubartowskiej wsi. anaalfabeci i prosi debile. jak wpadnici pod moje kola potraktuje was tak samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ty mela niby skad jestes? jak sie domyslam sam chodzisz za stodole srobic kupe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...