Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Już się ucieszyłem bo myślałem o Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władza Nareszcie Oprzytomniała 1-kto powołał Straż Miejską w liczbie -czterech 4 -strażników ? Przecież to był absurd. 2-Komendant Wojewódzki nie może zabronić likwidacji straży - Tu decyzja jest po stronie Organu Samorządowego Czy Straż w Lubartowie ma co robić ??? odp. TAK Druga kwestia to liczebność i odpowiednie stawianie i rozliczanie z zadań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Często koło mojego domu na zakazie stoją samochody straż miejsca przejeżdża obok i nic z tym nie robi. Raz byłem świadkiem sytuacji że pod urzędem miasta stał samochód na miejscu niedozwolonym, blokował prawie cały chodnik. Straż miejska przechodząc obok nie zareagowała jedynie co to jeden do drugiego powiedział "pacz jak zaparkował" i poszli dalej. Także za każdym razem jak widzę straż to tylko chodzi jedzie samochodem nic nie robiąc więc dobra decyzja z likwidacją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z Lublinem?? Zamiast pilnować nieposprzątanych psich gówien dalej będą polować na zaparkowane samochody ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co w Świdniku? trzeba też rozwalić tę klikę!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A KIEDY ZLIKWIDUJECIE STRAŻ W LUBLINIE ? OBY JAK NAJSZYBCIEJ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Lubartów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już się ucieszyłem bo myślałem o Lublinie.
W Lublinie też radni zmądrzeją i pogonią tych leni. Oby nie myśleli zbyt długo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten jacek tomasik u was to taki lubartowski Petru co? No może mniej przystojny i o trzy glowy niższy od Ryszarda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napewno pijaki meneliki i gardzący prawm brylują na tyck kom ale Polacy lubią bur...l i dlatego w Polsce nigdy nie będzie dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już się ucieszyłem bo myślałem o Lublinie.
Ja także się ucieszyłem bo myślałem  o Puławach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z Chełmem to pierwsza stolica PRL -uuuuuuuuu straż musi się szlajać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasiak, przegrałeś z kretesem to głosowanie. Twoja wrodzona zawiść cię zgubiła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...