Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strajk w Lubartowie: szpital bez pielęgniarek

Utworzony przez alfred, 6 stycznia 2009 r. o 09:55 Powrót do artykułu
Pewnie pielegniarkom niech szanowny Pan dyrektor płaci marne grosze a swoim kolegom lekarzom z Lublina niech nadal podnosi pobory.Niech dziennikarze sprawdzą jakich lekarzy w ostatnim czasie zatrudnim pan dyrektor i jakie im wypłaca pobory ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słszałam, że pielęgniarki zarabiają 2700 brutto. ja w zusie mam po 18 latach o tysiąc mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jolu , a ja słyszałem , że w ZUSie zarabia się 3500 brutto po 10 latach , ech...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słyszałam, że zarabiacie obok świdnika najwięcej w województwie. szpital na kraśnickiej bankrutuje, inne obniżają wynagrodzenie a wy chcecie jeszcze więcej. to jakieś jaja.Jola
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile zarabiasz pielęgniarko? 1750 po 10 latach? http://twojezarobki.rp.pl/main/Porownajzarobki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I pacjenci oczywiście popierają ten strajk !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektor ma rację Za co ma płacić za spanie na dyżurach.W szpitalu pracują salowe pielęgniarze a te panie są od kawy plotek i przyjmowania 300 PLN za indywidalny dozór chorego dziennie. Z matką pojechałem na Izbę Przyjęć w Lubartowie na obudzenie pani pielęgniarki czekałem 23 minuty po otworzeniu drzwi zostałem powitany " a co pali się" pani pielęgniarka nie powidomiła lekarz spisywała dane do komputera 18 minut. Na lekarza trzeb było czekać 32 minut. Natomiast pochwalam dyspozytorkę pogotowia w Lubabartowie, na pytanie czy pogotowie wyjedzie ponieważ sam zawiozę matkę na Izbę Przyjęć gdybt w trakcie jazdy się jej stan pogarszał zaproponowała że pogotowie może już wyjechać i w drodze może przejąć chorą. Teraz kwotacja: Dla dyspozytorki pogotowia 4000 PLN miesięcznie dla pielęgniarki z Izby Przyjęć 800 PLN miesięcznie dla lekarza z Izby Przyjęć 1600 PLN miesięcznie salowe sanitariusze 2400 PLN miesięcznie pielęgniarki 1000 PLN miesięcznie Jest to kwotacja po oberwacji zaangażowania w opiekę chorych w Szpitalu w Lubartowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wzór idzie z tym spaniem od góry (lekarze).A szpital ten trzeba zamknąc z braku pielęgniarek, czyli braku bezpieczeństwa dla pacjenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TE KOBIETY NIE MAJĄ NIC DO STRACENIA, JEST ICH ZAMAŁO W SZPITALU, TAM NIE BRAKUJE A WRĘCZ JEST NADMIAR KADRY ZARZĄDZAJĄCEJ I DOKTORKÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego szpitala nie uratuje już żaden dyrektor.Tam chory jest już personel od lekarzy do pielęgniarek.Jeszcze za Wójtowicza jak się mialo jakiegoś lekarza znajomego to za jego interwencją można bylo się tam leczyć a teraz koniec.Leżysz i wyjesz z bólu na izbie przyjęć przez wiele godzin i czekasz,że może jakiś lekarz przyjdzie.A jak przyjdzie to Cię przyjmą i dalej leżysz i wyjesz bo badania to potem. I co będzie dalej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze p. "krzywda" caluje. Lekarz z Izby Przyjęć ok. 1700 zł (po wielkiej podwyżce + obowiązek doszkalania zawodowego - płatne kursy), pielęgniarka z wieloletnim stażem pracy 1100-1200 a spawacz? (to nie wymysł) 12 000 (bo fachowiec) mechanik samochodowy? ??, kolega po OHP w firmie ochroniarskiej 3 400 (bo się uśmiecha jak drzwi otwiera) Ja - po ogólniaku układając kilka godzin towar na półkach 1200 + dodatki (ładnych kilka lat temu). Fajnie by było znaleźć JELENI, którzy pracowali by za darmo a ich dzieci utrzymywały babcie, być może wtedy szpital utrzymał by płynność finansową a może nawet udało by się utworzyć dodatkowy etat w administracji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a skąd ty wziąłeś takie wynagrodzenia, spawacz 12 000, ochroniarz 3 400, podaj namiary na tą pracę, który zakład tak płaci.Podejrzewam, że wynagrodzenia śniły ci się w nocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram strajk pielęgniarek. Szpital jak dla mnie do zamknięcia. Ogromne braki kadrowe. Zarówno pielęgniarki jak i lekarze nie chcą tam pracować bo zwyczajnie strach. Kto ma jakieś skrupuły to nie godzi się na to. Nie sposób zaopatrzyć pacjentów. Brak elementarnego szacunku dla człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...