Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

TADEXIM, Kock, pow. lubartów, woj.lubelskie, okna, drzwi

Utworzony przez aaa, 22 czerwca 2009 r. o 19:14
Witam wszystkich, chciałbym przestrzec wszystkich z korzystania z usług firmy TADEXIM z Kocka (producenta okien i drzwi) Okna jakie mi dostarczono (miesiąc po terminie) odbiegały zupełnie od tego co zamawiałem tzn. profil okienny był zupełnie inny, szyby w oknach bez gazu i jakichkolwiek certyfikatów, szprosy okienne maja przesunięcie względem siebie średnio jakieś 2-3 cm. Oczywiście wg. właściciela firmy wszystko jest w porządku i tylko się czepiam, po moich dalszych interwencjach stwierdził że mam pecha (szczyt chamstwa i bezczelności) Po moim dalszym dochodzeniu swoich racji, dowiedziałem się że proceder z profilami i szybami uprawiany jest od dłuższego czasu tzn. inne profile i szyby są wyceniane, a co innego jest produkowane. Proponuje wszystkim zainteresowanym zmiana stolarki w domu omijanie tej firmy dalekim łukiem, a tym którzy skorzystali sprawdzenie wszystkich tych rzeczy o których pisałem, bo na pewno u państwa jest podobna sytuacja. NIE POLECAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumie, niby jak mogli ci dac inna stolarkę niz zamawiana. ja zamówiłem okna i profile sa oryginalnie oznakowane tak samo szyby czy nawet okucia, wszedzie opisy na naklejkach itp. wiec od razu przy odbiorze okien widac ze wszystko gra. jeżeli okna były calkowicie inne niz zamawiałes to po co odbierałes je?trzeba było żadac zwrotu zaliczki lub nowych dobnrych okien. dziwne to ..... i podejrzane. ja jestem zadowolony , u mnie było ok. polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...