Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
do sukcesu "My słowianie" brakuje im jedyne 38 milionów wyświetleń......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My Słowianie to marnej jakości disco polo. Rokiczanka to jest zupełnie inny poziom i inna muzyka. Odsłuchałam przed chwilą pierwszy raz i jestem bardzo zaskoczona. Wielkie brawa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Damian Bieniek z Lublina robił teledysk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do sukcesu "My słowianie" brakuje im jedyne 38 milionów wyświetleń......
Za mało u nich Cycków, nie przebiją się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Duzy" czyli mały wacek musi mieć jakis kompleks stąd pyta o kompleks, ale popatrz na dziewczyny w teledysku naturalne bez picowania makijazu i sliczne, a nie cycate proste tępe i głupie blondyneczki w teledysku popierdzielonym jak lato z radiem......tępy ciemniaku. Po prostu te z teledysku My słowianie możesz oglądać i się trzepać przed monitorkiem, a te z Rokiczanki mozna tylko KOCHAĆ SZANOWAĆ UWIELBIAĆ I PODZIEWIAĆ onanisto zarzygany..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękne... ale to jest prawdziwy folklor a nie elementy, beczenie i cycki. No jedynie te starsze kobiety mi się nie podobają, włosy na jeża, trwałe, lakier i tapir - albo jesteśmy konsekwentni i robimy prawdziwy folklor albo nie. Mogły sobie chustki pozakładać chociaż:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cudnie!!!!!!!! :wub:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety ani biali murzyni Donatan i Cleo ani biesiadna Rokiczanka nie tworzą muzyki ludowej. Co najwyżej się "inspirują".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do: Wacek za mało cycków, za to muzyka dużo lepsza!!! są rewelacyjni! słuchałam ich kilka razy na żywo. dla mnie jednak: W moim ogródecku bije wszystko na głowę :) gratulacje dla ROKICZANKI :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Melodia kurpiowska:) Kurpie Zielone, najpiękniejszy polski folklor:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie ma się przebijać i jakim hitem to ma zostać? Teraz nagle wszyscy buraczani patryjoci zespołów ludowych zaczną słuchać? To jest muzyka niszowa i tak jak wiele innych niszowych gatunków ma swoje miejsce - z dala od Vox FM, RMF FM itp., z dala od telewizji, z dala od POPularności. Albo robi się muzykę ambitną, albo robi się muzykę popularną - jednego z drugim nie da się połączyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Duzy" czyli mały wacek musi mieć jakis kompleks stąd pyta o kompleks, ale popatrz na dziewczyny w teledysku naturalne bez picowania makijazu i sliczne, a nie cycate proste tępe i głupie blondyneczki w teledysku popierdzielonym jak lato z radiem......tępy ciemniaku. Po prostu te z teledysku My słowianie możesz oglądać i się trzepać przed monitorkiem, a te z Rokiczanki mozna tylko KOCHAĆ SZANOWAĆ UWIELBIAĆ I PODZIEWIAĆ onanisto zarzygany..
Ty łukaszek  to masz chyba kompleks MAŁEGO jasia ? gdzie byłeś jak długością dzielili ? rozum krótki i fujarka krótka ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super! Donatan może Rokiczance co najwyżej kiecki prasować. A i nasz skansen jaki fotogeniczny! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł byłby w porządku gdyby nie brak pomysłu na nagłówek. ,,Porównują go do ''My Słowianie'',, ? Kto go niby porównuje ?  Takich tanich haseł używało ,,BRAVO,, pisząc na okładkach nazwę zespołu i porównując go bezsensownie z innym. To promowanie Lipki na Słowianach. Nie ujmując jednym i drugim uważam że autor artykułu schrzanił. (Zatrudniajcie kompetentnych dziennikarzy a nie rodzinę =p )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śliczna przyśpiewka...poznałam ją niedawno dzięki mojemu synowi, który śpiewa w zespole...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stara wersja była fajniejsza . . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to mozna porownac do "My Slowianie"? To jest zupelnie o czym innym, piekna historia 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyśmienity folk nowoczesny? :] Podpiąć można pod muzykę klasyczną/ludową itp. ------- Kto to ta donata? To ona śpiewa to "słowianie" ? Tą chałę? Ludowych akcentów nie da się z sukcesem wplatać w disco polo, techno i rap... Nikt jeszcze tego nie udowodnił empirycznie... :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SUPER!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyśmienity folk nowoczesny? :] Podpiąć można pod muzykę klasyczną/ludową itp. ------- Kto to ta donata? To ona śpiewa to "słowianie" ? Tą chałę? Ludowych akcentów nie da się z sukcesem wplatać w disco polo, techno i rap... Nikt jeszcze tego nie udowodnił empirycznie... :D
Ale JASIU cycki są ,i to jest potęga,idą mocno,zajebiście do przodu ,walą wszystko na ryj !!! nie mają konkurencji CYCKI to potęga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...