Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
wypadek wczoraj o 21,30 a do do lublina miał dzisiaj na 7,30. To z Międzyrzeca podlaskiego jedzie się cała noc do Lublina. Nie ma to jak służbowy samochód do celów prywatnych. Ja jak mam sie stawić na szkolenie czy do pracy to nikt mi nie daje służbowego samochodu. Tak trzymać. Dziurę budżetową mają łatać zwolnieniami a tu trwoni się państwowe pieniądze na przejazdy do pracy.
http://pow.home.pl/s...m2?a=1&id=27499
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wypadek wczoraj o 21,30 a do do lublina miał dzisiaj na 7,30. To z Międzyrzeca podlaskiego jedzie się cała noc do Lublina. Nie ma to jak służbowy samochód do celów prywatnych. Ja jak mam sie stawić na szkolenie czy do pracy to nikt mi nie daje służbowego samochodu. Tak trzymać. Dziurę budżetową mają łatać zwolnieniami a tu trwoni się państwowe pieniądze na przejazdy do pracy.
Dlaczego nikt nie pisze ile miał promili ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...