Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W Puławach mamy to samo. Oni po prostu nie potrafią jeździć normalnymi drogami, wolą skracać sobie ją w ten sposób, aby postać sobie na kilku lub kilkunastu skrzyżowaniach na czerwonym świetle, przeciskać się po wąskich ulicach i cieszą się, że oszczędzili kilka kilometrów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fanaberie pana radnego. od kiedy jest radnym o tym gada, tylko gada, jego skuteczność jest żadna. zbliżają sie wybory to ma temat, jak kotlet odgrzewany, zawsze dobry. A może zamiast gadać pokazał by swoją sprawność polityczna i coś dla tego miasta w końcu zrobił, ileż można protestować przeciwko wszystkiemu. A badania pokarzą ,że nie ma takiego dużego ruchu. a jak ktoś nie może spać to niech się do roboty weźmie. JA po całym dniu pracy śpię jak zabity i mi tiry nie przeszkadzają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak mi się coś własnie wydawało, że podpis pod petycją my mieszkańcy wspólnot mieszkaniowych to jakaś ściema. A pomysł to sprężyna sfrustrowanego Maciejewicza. Jak widać autor artykułu długo szukać nie musiał od razu wiedział kto to są mieszkańcy Lipowej 1 i Słowackiego 18. A swoja drogą przy tych uliach i bloków mieszkań prywtanych jest więcje i jakoś nie protestują tylko blok maciejki jego koeleżków spod wspólnego sztandaru. Chyba rzeczywiście wybory idą. Tych TiRów jest tyle co kot napłakał Panie M chce Pan mieć ciszę i spokój to wyprowadź się poza miasto. Zapomniał Pan dodać, że najwięcje to jest pewnej firmy z Wierzbowej do której ma Pan jakąś awersję. Najłatwiej zamknąć zakazać zabronić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Halo Kolego, a czego Ty szukasz wszędzie polityki? Koleś chce wyeliminować ruch ciężkich samochodów z naszych ulic niemalże osiedlowych a Tobie źle bo robi politykę. Jak cokolwiek będzie chciał zrobić jako radny to dla Ciebie robi kampanie bo wybory się zbliżają? Chłopie uspokój się, według Ciebie to radny powinien pracować przez rok po wyborach, a potem siedzieć cichutko jak Pan Zalewski i czekać do końca kadencji bo potem to jest już kampania wyborcza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała ta opozycja to ludzie dobrze sytuowani. Mają domy i mieszkania poza Lubartowem. Maciejewicz w Rozkopaczewie. Jublewska w Krasnobrodzie. Kardasz w Szczekarkowie. Tomasiak buduje się w Lisowie. Mogą mieszkać z daleka od hałasu i smrodu. Do szczęścia potrzeba im tylko władzy. Próbują w swoje rozgrywki polityczne wciągać nieświadomych mieszkanców. Ot to jest "polityka" w prowincjonalnym wydaniu. Początkowo dałam się nabrać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiektywny napisał:
... Chłopie uspokój się, według Ciebie to radny powinien pracować przez rok po wyborach, a potem siedzieć cichutko jak Pan Zalewski i czekać do końca kadencji bo potem to jest już kampania wyborcza.
I tu się pomyliłeś, bo Zalewski nie przepracował solidnie w radzie ani minuty. To leń, obibok i niekompetenciak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Ela~ napisał:
Cała ta opozycja to ludzie dobrze sytuowani. Mają domy i mieszkania poza Lubartowem. Maciejewicz w Rozkopaczewie. Jublewska w Krasnobrodzie. Kardasz w Szczekarkowie. Tomasiak buduje się w Lisowie. Mogą mieszkać z daleka od hałasu i smrodu. Do szczęścia potrzeba im tylko władzy. Próbują w swoje rozgrywki polityczne wciągać nieświadomych mieszkanców. Ot to jest "polityka" w prowincjonalnym wydaniu. Początkowo dałam się nabrać.
Ela znana bardziej jako Pankowski nie wie, że Maciejewicz ma daczę w Rudce Starościńskiej, a nie w Rozkopaczewie. Taki strateg, a taki błąd. To niewybaczalne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się zastanawiam gdzie pan Jędryszka zrobił to zdjęcie, bo chyba nie na Lipowej. Znając jego styl i skłonność do szukania sensacji to pewnie był to jakiś parkig Tirów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozazdrościć dociekliwości!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Ela~ napisał:
Cała ta opozycja to ludzie dobrze sytuowani. Mają domy i mieszkania poza Lubartowem. Maciejewicz w Rozkopaczewie. Jublewska w Krasnobrodzie. Kardasz w Szczekarkowie. Tomasiak buduje się w Lisowie. Mogą mieszkać z daleka od hałasu i smrodu. Do szczęścia potrzeba im tylko władzy. Próbują w swoje rozgrywki polityczne wciągać nieświadomych mieszkanców. Ot to jest "polityka" w prowincjonalnym wydaniu. Początkowo dałam się nabrać.
Koalicja to sama biedota dlatego wianują się jak mogą pensyjkami (np. Zwoliński był tak biedny że dostał maksymalne pobory), stołeczkami, społecznymi dotacjami. Eli nie przezskadzało np. trzech burmistrzów w takim grajdole jak Lubartów. Nie przeszkadzają ustawiane konkursiki itp. Boli bo ktoś się upomniał o dobro mieszkańców. Nic nie słyszałem żeby maciejewicz się nachapał społecznych pieniędzy, ale że ma zawsze swoje zdanie to tak. A może ta Ela co takie bzdety pisze to ma na imię Jurek, Marek, Jacek, Krzysiek lub jakoś tak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komuno wróc napisał:
Tak mi się coś własnie wydawało, że podpis pod petycją my mieszkańcy wspólnot mieszkaniowych to jakaś ściema. A pomysł to sprężyna sfrustrowanego Maciejewicza. Jak widać autor artykułu długo szukać nie musiał od razu wiedział kto to są mieszkańcy Lipowej 1 i Słowackiego 18. A swoja drogą przy tych uliach i bloków mieszkań prywtanych jest więcje i jakoś nie protestują tylko blok maciejki jego koeleżków spod wspólnego sztandaru. Chyba rzeczywiście wybory idą. Tych TiRów jest tyle co kot napłakał Panie M chce Pan mieć ciszę i spokój to wyprowadź się poza miasto. Zapomniał Pan dodać, że najwięcje to jest pewnej firmy z Wierzbowej do której ma Pan jakąś awersję. Najłatwiej zamknąć zakazać zabronić.
Oj! Chyba odezwał się ten co te ulice niszczy i ma pretensje do tych co za naprawę tych dróg płacić muszą i jeszcze mają mu podziękować że jest tak łaskaw i jeździ pod ich oknami chociaż nie musi. Języczek jego wypowiedzi tez świadczy o poziomiku ( nie mylić z poziomem ).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Ela~ napisał:
Cała ta opozycja to ludzie dobrze sytuowani. Mają domy i mieszkania poza Lubartowem. Maciejewicz w Rozkopaczewie. Jublewska w Krasnobrodzie. Kardasz w Szczekarkowie. Tomasiak buduje się w Lisowie. Mogą mieszkać z daleka od hałasu i smrodu. Do szczęścia potrzeba im tylko władzy. Próbują w swoje rozgrywki polityczne wciągać nieświadomych mieszkanców. Ot to jest "polityka" w prowincjonalnym wydaniu. Początkowo dałam się nabrać.
Ta "ELA" to chyba przyjaciółka Zwolińskiego (naszego rodzimego Kononowicza). On zrealizował hasło - " ... i nic nie będzie". I nie ma - przystanku, domu kultury, stadiony, parkingów, przedszkoli, dróg na nowych osiedlach itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A KTO O ZDROWYCH ZMYSŁACH BY WAM JEŹDZIŁ POD OKNAMI LUDZIE OPANUJCIE SIĘ NIE JESTEM KIEROWCĄ ZAWODOWYM ALE PO TO JEST OBWODNICA BY NIĄ JEŹDZIĆ I TYLKO SZALENIEC BY WAM POD OKNAMI JEŹDZIŁ CO ZA LUDZIE I DURNOWATY ARTYKUŁ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Ela~ napisał:
Cała ta opozycja to ludzie dobrze sytuowani. Mają domy i mieszkania poza Lubartowem. Maciejewicz w Rozkopaczewie. Jublewska w Krasnobrodzie. Kardasz w Szczekarkowie. Tomasiak buduje się w Lisowie. Mogą mieszkać z daleka od hałasu i smrodu. Do szczęścia potrzeba im tylko władzy. Próbują w swoje rozgrywki polityczne wciągać nieświadomych mieszkanców. Ot to jest "polityka" w prowincjonalnym wydaniu. Początkowo dałam się nabrać.
Ponieważ "Ela" ma kłopot z myśleniem, to mam dla niej instrukcję obsługi: 1. jeżeli uważasz, że Maciejewicz, Jublewska i Kardasz mają to wszystko nieuczciwie to możesz skorzystać z instytucji "uprzejmie donoszę". Gdzie? Na policję do prokuratury, urzędu skarbowego i gdzie sobie życzysz. 2. Jeżeli tropisz ludzi którzy mają domy, to przejdź się po osiedlach. Tam ich znajdziesz dużo. A dalej patrz punkt pierwszy. 3. Jeżeli nie lubisz ludzi którzy coś w życiu osiągnęli to jesteś komunistką. Wtedy zgłoś się na parafię. Odprawią nad tobą egzorcyzmy. 4. Jeżeli dalej nic nie rozumiesz - powtórz szkołę podstawową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec z lipowej napisał:
Fanaberie pana radnego. od kiedy jest radnym o tym gada, tylko gada, jego skuteczność jest żadna. zbliżają sie wybory to ma temat, jak kotlet odgrzewany, zawsze dobry. A może zamiast gadać pokazał by swoją sprawność polityczna i coś dla tego miasta w końcu zrobił, ileż można protestować przeciwko wszystkiemu. A badania pokarzą ,że nie ma takiego dużego ruchu. a jak ktoś nie może spać to niech się do roboty weźmie. JA po całym dniu pracy śpię jak zabity i mi tiry nie przeszkadzają.
I dobrze że gada a nie klaszcze burmistrzowi. Widać,że ty z tych klaszczących. Radny gada a wykonywać powinien burmistrz on jest od tego anie tylko pensyjki sobie podnosi. Niech w końcu coś zrobi a jak nie potrafi to niech słucha ludzi. A jak kochasz tiry to zrób dla nich objazd z obwodnicy przez lipową do szaniawskiego. I spij jak zabity. Prawda panie M.P?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ab napisał:
I dobrze że gada a nie klaszcze burmistrzowi. Widać,że ty z tych klaszczących. Radny gada a wykonywać powinien burmistrz on jest od tego anie tylko pensyjki sobie podnosi. Niech w końcu coś zrobi a jak nie potrafi to niech słucha ludzi. A jak kochasz tiry to zrób dla nich objazd z obwodnicy przez lipową do szaniawskiego. I spij jak zabity. Prawda panie M.P?
A, i tomasiak z opozycji też buduje chałupę na kopernika. No, ale ten to równocześnie ociepla bloki to i jemu musi byc ciepło .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wracając do tematu... ziemniaki na giełdzie po 0,50 zł I co wy na to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.lubartow.pl protokoły z sesji Rady Miasta: XXVI z dn. 14.02.2005 r. strony 3 i 13 XXX z dn. 17.06.2005 r. str.3 XXXII z dn. 30.09.2005 r. str. 2,4,5,7 XXXIII z dn. 6.11.2005 r. str. 4 i 7 XLII z dn. 31.08.2006 r. str. 3 i 7
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...