Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W sumie to lepiej mieć w dowodzie urodzony w Lubartowie niż w Świdniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do niedawna wszystkie chciały rodzić w Świdniku i tak świat ,kobiet w ciąży sie toczy?Decyduje lekarz prowadzący!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swiat ginie a ludzie sie rozmnazaja na potege. Do tego do PiSu nic nie dociera co sie dzieje z klimatem na ziemi. Wegiel z Mozambiku hahahaha... nowe kopalnie wegla na Polesiu... gaz lupkowy...  Narodzicie dzieci a wspadku zostawicie im zniszczony swiat :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to chirurgia jest w rozsypce, ortopedia. Brak odpowiednio wyposażonych sal operacyjnych, lekarze z wieloletnim doświadczeniem odchodzą . Faktycznie jest się z czego cieszyć. Jedna porodowka nie uratuje szpitala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie się pisze jaki to cudowny szpital jak tam pięknie. Tylko czego nikt nie napiszę jak jest traktowany niższy personel. Co tam się działo za panowania wcześniejszego dyrektora i jego świty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyszła "dobra zmiana" i od razu lepiej. Teraz wszyscy powinni głosować na PIS to bedzie jeszcze lepiej  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na sprzęcie naklejki WOŚP, oddział wyremontowany w 90% dzięki pomocy prywatnej fundacji... Gdzie Ci szczekacze że Owsiak kradnie miliony?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodziłam tam dwa tygodnie temu. Oddzisł faktycznie nówka sztuka. O dziwo nawet personel był Ok. A tak potwornie bałam się tych lubartowskich klimatów. Polecam z całego serca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tylko że dostawcom nie płacą od miesięcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzilam tam w przeszlosci i jesli tam pracuje ten sam personel to nie polecam.Zwykla znieczulica i hamstwo od poloznych.Omalo nie stracilam dziecka i sama sie nie wykonczylam.Porod 18godzin porod kleszczowy a w karcie to wszystko ominiete
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodziłam tam 6 lat temu. Moje dziecko jest usposledzone bo na siłę lekarz wymusił ciążę. Po porodzie położna mnie zostawiła i sobie poszła. Mąż po szpitalu szukał legniny. Masakra nie polecam chyba że nastąpiła zmiana personelu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym roku urodziłam tam dziecko. Jestem bardzo zadowolona z opieki !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarze są super ale pielęgniarki i położne to tragedia.Z pierwszego porodu jestem zachwycona i dlatego zdecydowałam się na kolejny w tym szpitalu ale drugi okazał się porażka.Musialam wypisac się po cesarce w 1 dobie bo nie mogłam wytrzymac i zaniedbania że strony pielęgniarek i ich stosunku do mnie i do dziecka. w dodatku zero prywatności jakiejkolwiek i zrozumienia, po przewiezienu prosto z sali operacyjnej przyszła ekipa a tv czy gazety prosić pacjentki o wypowiedź na temat remontu kpina leżałam po 3cesarce ledwo żywa obolala a oni nawet nie zapytali mnie czy mogą wejść do sali i zrobić wywiad z inną pacjentka.Zenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy tam nie wrócę. Moje dziecko nie żyje. Wyszlam sama po 2och dniach. Opieki zero, ani psychologa ani wsparcia. Ale o takich przypadkach sie nie mowi bo po co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...