Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek na obwodnicy Lubartowa. Zginęły dwie osoby, trzy są ranne

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 grudnia 2019 r. o 18:01 Powrót do artykułu
Tragedia.Ale tragedią jest też ta tzw obwodnica Lubartowa.Kto to projektował??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
???? Ludzie jeżdżą za szybko albo jak w tym przypadku na 100 procent nie sprawnym samochodem. Uno powinno już dawno pójść na złom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta obwodnica to jakiś bubel,non stop wypadki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za szybko za szybko i bum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mistrz , specjalista od jazdy pod prąd,prawko robił w Bangla Dash, gdzie jest ruch lewostronny,na starym ruplu,kontra PRAWIDŁOWO JADĄCY RENAULT! 2:3 DLA RENAULT! mistrz dowiedział się, że w Polsce jest ruch prawostronny, ale wylądował w prosektorium,już nie uszkodzi żadnego RENAULT i to jest świetna wiadomość !!2 ruple rozbebeszone!!zrobiło się bezpieczniej!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się dziwię co do tego ma ta obwodnica. To że są tam skrzyżowania to ok w tym jedno z Nowodworską dość kiepskie ale to nie droga zawiniła lecz za każdym razem jakiś kierowca. Za szybko, zbyt dużo brawura, za mało ostrożności. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tak jak obwodnica sokolowa mlp. Tyle miejsca a pasy 2 za 1. Masakra. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdżę tą obwodnicą często, nie wiem skąd ludzie to biorą że droga jest źle zaprojektowana, z drogą jest wszystko ok. Wypadki jeżeli na niej są to w przypadku wymuszenia pierwszeństwa na skrzyżowaniach albo na łukach. Warunki tego dnia były na prawdę fatalne, lał deszcz wiał wiatr, ledwo było linie widać, w tym miejscu latarni brak. Fiat Uno to oświetlenie przednie ma takie że szkoda gadać, starszy kierowca i po prostu na łuku pojechał prosto nie wiedząc że jest łuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zero mózgu, nie wiem jak można cos takiego napisać. Takie idiotyczne przemyślenie powinieneś zachować dla siebie a nie pisac takie rzeczy. Ciekawe czy też bys sie tak super czuł jakbyś to twojej rodzinie przytrafiła sie taka tragedia, myśl jak cos piszesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie piszcie jakiś głupot nie wiemy jak było naprawdę. Zginęli ludzie....... To jest tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W godzinie Miłosierdzia Pana. Pokój ich duszom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo chcieli być 3 minuty szybciej w domu ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To gdzie był wreszcie ten wypadek w Wincentowie ,jak pisaliści e niedawno ,czy na obwodnicy,a jeśli na obwodnicy to gdzie? Wczesniej na wirtualnej Polsce był opisany inny wypadek na obwodnicy???A może ktoś siedzi i wymysla wypadki?? Zaczyna byc coraz ciekawiej,bo kłamstwa są nie tylko w polityce i wśród hierarchów kościelnych!!!???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co niektórzy, okażcie trochę empatii i współczucia dla tych co zginęli i ich rodzin, którzy być może czekali na nich w domu z kolacją wigilijną.Przejeżdżałam wczoraj tą trasą i widziałam to co się stało. Widoczność była masakryczna i jak już ktoś wcześniej napisał ledwo było widać linie. Wyrazy głębokiego współczucia dla bliskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba naszym kierowcom nauczyć się jechać płynnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dużo zdrowia dla poszkodowanych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...