Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trzciniec: Kolejny 16-latek powiesił się w stodole

Utworzony przez FG, 16 marca 2009 r. o 19:06 Powrót do artykułu
maturzysta napisał:
tchórzostwo bo tego nie da sie inaczej nazwać... trzeba nazywać rzeczy po imieniu a nie płakać nad losem takich ludzi.
Głupotę też trzeba nazywać po imieniu, zwłaszcza niedouczonych maturzystów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może niedouczony, dobrze że Ty jesteś najmądrzejszy. A ja gardze takimi "mega-odważnymi" czynami. Nie dopuszczam nawet u siebie takiej myśli, że mógłbym sobie odebrać życie, tylko dlatego że dziewczyna mnie rzuciła, albo że dostałem którąś z kolei jedynkę w szkole. Pochwalmy ten czyn! Może jakaś kampania reklamowa? "Chcesz być 'mega odważny'? - Odbierz sobie życie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten chłpak byl z trzcinca kolo Michowa powiat lubartowski wiem bo znalam osobiscie radka[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aha.. no to sie pomylilam myslalam ze inny Trzciniec .. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gmina michów. mój kolega z podstawówki i gimnazjum w michowie. 7 lata do jednej klasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on sobie nieodebral zycia dlatego ze dostal pale czy go laska zucila
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIM JESTES TA POIMFORMOWANA??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego to zrobił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powód:wszystkie powody razem.Obojętność otoczenia i rodziców,dobra a jaki nastolatek chce gadać z matką,ojcem,psychologiem...Niektórzy bardziej boją się życia niż śmierci,więc samobój to tchórzostwo,rozumiesz kolego?Problemy w szkole ,a ilu z was chce się uczyć droga młodzieży?Kto wam te problemy stwarza?Ośmieszanie przez kolegów...sami sobie to robicie Powodem samobójstw jest ogólne zepsucie społeczeństwa,krytykujecie pogoń za kasą a przez to brak czasu ze strony najbliższych ale ilu z was(nas)ma mp4,chce nike,pumkę albo inny bajer?Na kogo rodzice zarabiają?Sami tworzymy to błędne koło,marząc o nieodpowiednich wartościach,a młode pokolenie nie mogąc znieść presji czasem ,, pęka,,.Szkoda dzieciaków i ich rodzin,które będą mieć wyrzuty przez długie lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niebieski wieloryb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...