Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trzciniec. Samochód potrącił pieszego na drodze nr 19

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 września 2016 r. o 19:32 Powrót do artykułu
A ja, jak szedłem rano do pracy na skróty przez parking, potrąciłem samochód, bo stał mi na drodze. Ze zbitą lampą i pogiętym błotnikiem odjechał na lawecie w nieznanym kierunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupi żart. Tej potrąconej dziewczynie nie było do śmiechu jak leżała na środku drogi krajowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie, dziewczyna miała niewyraźną minę i usmiechu na niej nie było. Pewno trzy dni szpital potrzyma i wypuści, ale nigdy tak od razu nie wiadomo, co tak dokładnie jej się stało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To potrwa o wiele dłużej. Złamanie otwarte było, a to nie wszystko. Później pewnie będzie rehabilitacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...