Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Turek rozbił ciężarówkę. Od dwóch dni koczuje na parkingu w Wandzinie

Utworzony przez polski już nie ma, 17 marca 2010 r. o 14:59 Powrót do artykułu
W tym posranym kraju wszystkie służby są od tego żeby BRAĆ a nie dawać czy pomagać... I ludzie są tacy, że jeden drugiego by zakopał żywcem za kilka złotych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurne-prawde napisałeś . Przyszło nam żyć w państwie policyjnym. młodzi do parlamentu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież wszyscy chcieli takiego państwa i komune przegonili za morze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może zanim sie wypowiesz jede z drugim baranen to sie zastanowisz, nie przyszło wam do głowy ze moze ten człowiek tak chciał bo może takie usługi jak holowanie samochodu kosztuje, a czy kierowca tira jak ma postoj to tez mu kanapki bedziesz woził taka praca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak w ogóle to o co wam chodzi? Bo z tekstu w MM Lubartów wynika, że Turek ma się dobrze, czeka na ludzi ze swojej firmy i generalnie chce, żeby się od niego odinteresować....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Niemczech, Holandii, Francji, itd Policja zna angielski i z każdym potrafi się dogadać i pomóc w potrzebie!!! w POLSCE POLICJA ZNA TYLKO TARYFIKATOR ZA MANDATY I Z NIKIM NIE MOŻE SIĘ DOGADAĆ NAWET PO POLSKU BO Z TYM JĘZYKIEM RÓWNIEŻ MAJĄ PROBLEMY!!! TYLKO BRAĆ I KARAĆ!!! WSTYD ALE W TAKIM KRAJU ŻYJEMY GDZIE LICZY SIĘ PIENIĄDZ NIE INTELIGENCJA I ROZUM!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomasz napisał:
W Niemczech, Holandii, Francji, itd Policja zna angielski i z każdym potrafi się dogadać i pomóc w potrzebie!!! w POLSCE POLICJA ZNA TYLKO TARYFIKATOR ZA MANDATY I Z NIKIM NIE MOŻE SIĘ DOGADAĆ NAWET PO POLSKU BO Z TYM JĘZYKIEM RÓWNIEŻ MAJĄ PROBLEMY!!! TYLKO BRAĆ I KARAĆ!!! WSTYD ALE W TAKIM KRAJU ŻYJEMY GDZIE LICZY SIĘ PIENIĄDZ NIE INTELIGENCJA I ROZUM!
taa, z Niemcem to sie dogadasz po angielsku. Chyba na migi. To samo we Francji. Kiedyś zatrzymałem sie pod Paryżem i chciałem sie policjantów o drogę spytać. Z angielskiego znali 2 słowa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polski już nie ma napisał:
W tym posranym kraju wszystkie służby są od tego żeby BRAĆ a nie dawać czy pomagać... I ludzie są tacy, że jeden drugiego by zakopał żywcem za kilka złotych...
no i proszę do czego doprowadziła nas solidarność, musi tak postępować, bo z czego by się spowiadała co niedzielę w kościele. Żeby się spowiadać to trzeba najpierw nagrzeszyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKA JEST RÓŻNICA MIĘDZY ZACHODNIM POLICJANTEM A POLSKIM??? ZACHODNI POLICJANT GDY WIDZI USZKODZONE AUTO PYTA JAK MOŻE POMÓC, POLSKI POLICJANT KROKAMI ODMIERZA ODLEGŁOŚĆ POMIĘDZY USTAWIONYM TRÓJKĄTEM A USZKODZONYM AUTEM I WYPISUJE MANDAT!!! I TO NIE ŻART ZNAM TO Z AUTOPSJI!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy naprawdę nie ma nikogo kto pomógł by człowiekowi w potrzebie gdzie policja gdzie straż miejska gdzie w końcu solidarność kierowców zawodowych dwa dni koczuje po wypadku i policja nie reaguje nie ma nikogo z władz by człowiekowi pomóc ? Ludzie co z wami się dzieje za daleko mieszkam by samemu coś zrobić ale czy tam nie mieszkają normalni wrażliwi ludzie ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie sra po krzakach - do sanepidu go !!!!!!! niech buli za zaśmiecanie i niszczenie drzewostanu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CYTAT(polski już nie ma @ 17.03.2010, 14:59:10) W tym posranym kraju wszystkie służby są od tego żeby BRAĆ a nie dawać czy pomagać... I ludzie są tacy, że jeden drugiego by zakopał żywcem za kilka złotych... Powiedz no kolego, które Twoim zdaniem służby MUSZĄ pomóc. Wskaż te służby. Co to znaczy służba = co określasz mianem służby, czy chodzi Ci o służących ? Wyjaśnij ciemnocie czyli mnie. Co masz na myśli - skoro wiesz i myślisz. Bo ja nie znam takich służb. Nie widzę powodu aby płacić im wynagrodzenie i utrzymywać taką SŁUŻBĘ - czyli do czego by oni tak naprawdę byli. Poza tym każda pomoc kosztuje. A to oznacza konieczność posiadania pieniędzy. Skąd gościu je brać skoro wszystko chcesz mieć za darmo Kto pokryje koszty - skoro takiś dobry zapłać za pomoc, zorganizuj może ściepę, zajmij się tym sam albo zapłąć - to może jakaś służba pomoże jak zapłacisz. Nie gęgaj zapłać - daj pieniądze na pomoc, albo lepiej sam jedź i pomóż człowiekowi. Widać, że jesteś gołodupiec - bo nie znasz trudu zdobycia/zarobienia pieniędzy. Widać - zasadę łatwo przyszło - łatwo wyszło - i daj znowu. Musisz gościu wiedzieć, że każde działanie kosztuje i ktoś musi za to zapłacić - ja nie mam zamiaru płacić swoimi podatkami za tę pomoc. Aż radość bierze - jaki dzielny zuch, jaki pomocny, jak wie co powidzieć, ale nie za swoje pieniądze. A to znaczy że chcersz pomóc za moje pieniądze. Umówmy się, że ja sam zdecyduję na co wydać moje pieniądze, nie potrzebuję takich zuchów co to wiedzą jak wydać cudze. A tak na marginesie, gość jest ubezpieczony, jest pracownikiem firmy co go wysłała w delegację, ma karty kredytowe i sam doskonale sobie poradzi - a przebywa tam bo pilnuje ładunku przed zuchami co to swego nie dadzą ale po cudze chętnie sięgną. Pozdrawiam frustratów - wydających nie swoje pieniądze - i jeszcze ma pretensje do świata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak właśnie ta nasza polska gościnność naprawdę wygląda. Prawda jest taka, że gdyby to jechał Amerykanin zorganizowano pewnie akcję ratunkową z użyciem śmigłowca, ale co tam Turek, Ukrainiec itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomasz napisał:
JAKA JEST RÓŻNICA MIĘDZY ZACHODNIM POLICJANTEM A POLSKIM??? ZACHODNI POLICJANT GDY WIDZI USZKODZONE AUTO PYTA JAK MOŻE POMÓC, POLSKI POLICJANT KROKAMI ODMIERZA ODLEGŁOŚĆ POMIĘDZY USTAWIONYM TRÓJKĄTEM A USZKODZONYM AUTEM I WYPISUJE MANDAT!!! I TO NIE ŻART ZNAM TO Z AUTOPSJI!!
To coś jak na Ukrainie, a potem 6 lat procesu. Znam to z autopsji. @
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m.a.s.h. napisał:
Tak właśnie ta nasza polska gościnność naprawdę wygląda. Prawda jest taka, że gdyby to jechał Amerykanin zorganizowano pewnie akcję ratunkową z użyciem śmigłowca, ale co tam Turek, Ukrainiec itp.
Jaki gościnny - to pomóż. Następny frustrat, Nie zwalaj na innych. Pokaż sam jakiś gościnny, nie gadaj tyle. Zrób to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupoty wszyscy gadacie. w dniu dzisiejszym była opieka społeczna, przedstwiciele dwóch gazet oraz ITD. Osobiście dzwoniłem do ambasady Turcji oraz pytałem czy mu coś potrzeba. nie chciał żadnej pomocy (czeka na drugi ciągnik) a jego ambasada ma to w d..... Nie gadajcie głupot na forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIDZĘ ŻE NIEKTÓRYM CAŁKIEM ROZUM ODEBRAŁO! WIECIE NA CZYM POLEGA PRACA KIEROWCY??? WYDAJE MI SIĘ ŻE GÓWNO WIECIE A MORDY OTWIERACIE! PŁACIMY PODATKI Z TEGO UTRZYMYWANA JEST MASA PIEPRZONYCH NIEUDACZNIKÓW, POLICJA, ITD, PIEPRZONE URZĘDASY, WSZYSTKICH MY UTRZYMUJEMY I JEST ICH ZASRANYM OBOWIĄZKIEM NAM POMAGAĆ, A NIE Z NAS KPIĆ I WYCIĄGAĆ PIENIĄDZE!! JEŻELI TEN CZŁOWIEK ZAMARZNIE, LUB NAPADNĄ NA NIEGO I GO OKRADNĄ POBIJĄ LUB ZABIJĄ, CZY NAWET SPALĄ TO WIELU Z WAS KAPITALISTÓW STWIERDZI ŻE TAK POWINNO BYĆ!!! ZASRANYM OBOWIĄZKIEM POLICJI JEST ODHOLOWAĆ POJAZD BY NIE STWARZAŁ ZAGROŻENIA! ALE JAKIM ZAGROŻENIEM MOŻE BYĆ ŻYCIE JEDNEGO CZŁOWIEKA I I KILKADZIESIĄT TON ŁADUNKU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomasz napisał:
WIDZĘ ŻE NIEKTÓRYM CAŁKIEM ROZUM ODEBRAŁO! WIECIE NA CZYM POLEGA PRACA KIEROWCY??? WYDAJE MI SIĘ ŻE GÓWNO WIECIE A MORDY OTWIERACIE! PŁACIMY PODATKI Z TEGO UTRZYMYWANA JEST MASA PIEPRZONYCH NIEUDACZNIKÓW, POLICJA, ITD, PIEPRZONE URZĘDASY, WSZYSTKICH MY UTRZYMUJEMY I JEST ICH ZASRANYM OBOWIĄZKIEM NAM POMAGAĆ, A NIE Z NAS KPIĆ I WYCIĄGAĆ PIENIĄDZE!! JEŻELI TEN CZŁOWIEK ZAMARZNIE, LUB NAPADNĄ NA NIEGO I GO OKRADNĄ POBIJĄ LUB ZABIJĄ, CZY NAWET SPALĄ TO WIELU Z WAS KAPITALISTÓW STWIERDZI ŻE TAK POWINNO BYĆ!!! ZASRANYM OBOWIĄZKIEM POLICJI JEST ODHOLOWAĆ POJAZD BY NIE STWARZAŁ ZAGROŻENIA! ALE JAKIM ZAGROŻENIEM MOŻE BYĆ ŻYCIE JEDNEGO CZŁOWIEKA I I KILKADZIESIĄT TON ŁADUNKU.
Po pierwsze to MASA PIEPRZONYCH NIEUDACZNIKÓW, POLICJA, ITD, PIEPRZONE URZĘDASY też płacą podatki, z których kiedyś będzxiesz miał emeryturę. Po drugie, ZASRANYM OBOWIĄZKIEM POLICJI JEST ODHOLOWAĆ POJAZD BY NIE STWARZAŁ ZAGROŻENIA! No cóż, pojazd stoi na parkingu (czytaj ze zrozumieniem) ale podaj jeden argument, że policja (lub inna instytucja) maobowiązek odholowania takiego pojazdu I nie drzyj japy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~karol~ napisał:
Po pierwsze to MASA PIEPRZONYCH NIEUDACZNIKÓW, POLICJA, ITD, PIEPRZONE URZĘDASY też płacą podatki, z których kiedyś będzxiesz miał emeryturę. Po drugie, ZASRANYM OBOWIĄZKIEM POLICJI JEST ODHOLOWAĆ POJAZD BY NIE STWARZAŁ ZAGROŻENIA! No cóż, pojazd stoi na parkingu (czytaj ze zrozumieniem) ale podaj jeden argument, że policja (lub inna instytucja) maobowiązek odholowania takiego pojazdu I nie drzyj japy
chyba cie w łeb kopnęło jeżeli uważasz, że urzędnicy płaca podatki - urzędnik nie ma żadnego dochodu ponad to co płaci mu budżet państwa który pieniądze ma z podatków - wiec w relacjach urzędas - państwo - występuje obieg zamknięty - wiec nie pieprz głupot o emeryturach - chyba, że jesteś urzędasem łapówkarzem który w przypływie dobrego humoru zgłasza się do US żeby zapłacić podatek dochodowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomasz napisał:
WIDZĘ ŻE NIEKTÓRYM CAŁKIEM ROZUM ODEBRAŁO! WIECIE NA CZYM POLEGA PRACA KIEROWCY??? WYDAJE MI SIĘ ŻE GÓWNO WIECIE A MORDY OTWIERACIE! PŁACIMY PODATKI Z TEGO UTRZYMYWANA JEST MASA PIEPRZONYCH NIEUDACZNIKÓW, POLICJA, ITD, PIEPRZONE URZĘDASY, WSZYSTKICH MY UTRZYMUJEMY I JEST ICH ZASRANYM OBOWIĄZKIEM NAM POMAGAĆ, A NIE Z NAS KPIĆ I WYCIĄGAĆ PIENIĄDZE!! JEŻELI TEN CZŁOWIEK ZAMARZNIE, LUB NAPADNĄ NA NIEGO I GO OKRADNĄ POBIJĄ LUB ZABIJĄ, CZY NAWET SPALĄ TO WIELU Z WAS KAPITALISTÓW STWIERDZI ŻE TAK POWINNO BYĆ!!! ZASRANYM OBOWIĄZKIEM POLICJI JEST ODHOLOWAĆ POJAZD BY NIE STWARZAŁ ZAGROŻENIA! ALE JAKIM ZAGROŻENIEM MOŻE BYĆ ŻYCIE JEDNEGO CZŁOWIEKA I I KILKADZIESIĄT TON ŁADUNKU.
Dokad odholować z tego parkingu i kto miałby za to zapłacić, bo Turek nie chce chyba płacić? Może Ty zapłacisz? Chcesz namiar na pomoc drogową?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...