Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Już widzę te "2 lata" !. A włacicwie to i po co?. Dowalić słoną grzywnę aby się chłoptasiom po nocach sniła a wygłupów odechce się na pewno na całe życie. Na Litwie najniższy mandat zaczyna się od 600zł w przeliczeniu na złote Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiejscy ułani...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale tarło odwalili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w azji to normalny widok, zrobią sobie krzywdę - ich sprawa, szkoda rozkminiać durnych unijnych przepisów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za fantazje bym obniżył wyrok :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam pytanie jaką odpowiedzialność poniesie policja za narażanie życia osób siedzących na samochodzie? Bo prędkość 100km/h to duże ryzyko upadku z auta i ciężkich obrażeń ciała, czy pomyślał o tym policjant gdy ich gonił ponad kilometr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tylko idiota może takiego czynu dokonać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne,po co było ich gonić. Najlepiej było poczekac jak się sami owybijają, paru idiotów byłoby na świecie mniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam pytanie jaką odpowiedzialność poniesie policja za narażanie życia osób siedzących na samochodzie? Bo prędkość 100km/h to duże ryzyko upadku z auta i ciężkich obrażeń ciała, czy pomyślał o tym policjant gdy ich gonił ponad kilometr.
  Policja rzetelnie wykonywała swoje obowiązki, a odpowiedzialność powinien ponieść przede wszystkim idiota kierujący oplem. A swoją drogą, szkoda że policja nie ma wyposażeniu takiego sprzętu jak lasso.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak najlepiej ich nie zatrzymywać tylko jak myślicie z czyich pieniędzy szpital dla tych jelopów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie lepiej zastrzelić podczas próby ucieczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest dziki wschód :))) brawo dzikusy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie namiary na tych gości potrzebuje odważnych kaskaderów do niskobudżetowego filmu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
swoje ziomki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tu potwierdza się cała prawda o przysłowiach - : POLAK POTRAFI"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aż się uśmiałem jak to czytałem. Ułańska fantazja nie ma co. Szkoda że nie video z akcji, mógłby być hicior na youtube
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,Póki jest fantazja póty Rzeczpospolita istnieć będzie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam pytanie jaką odpowiedzialność poniesie policja za narażanie życia osób siedzących na samochodzie? Bo prędkość 100km/h to duże ryzyko upadku z auta i ciężkich obrażeń ciała, czy pomyślał o tym policjant gdy ich gonił ponad kilometr.
Odpowiedź na twoje pytanie może być tylko jedna...Jesteś idiotą przez wielkie I..Bardzo szkoda, że takim baranom redakcja pozwala się wypowiadać.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bydło... a potem matki płaczą jakie dobre miały dzieci... Ten idiota powinien przez 2 lata zasuwać przy poszkodowanych w wypadkach i nosić kamizelkę ze swoimi wyczynami.. Ułan?? raczej pseudo-ułan, bo jakoś ani w tym nuty patriotyzmu ani poświęcenia dla ojczyzny w jego postawie się nie doszukałem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UŁAŃSKA FANTAZJA!!!! ZIOŁO BYŁO W UŻYCIU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...