Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Lubartowie kamera zarejestruje śmietnikowych oszustów

Utworzony przez janusz, 30 października 2009 r. o 21:06 Powrót do artykułu
Podrzucanie śmieci do osiedlowych śmietników w mieście to nic! W Kazimierzu normalką jest podrzucanie śmieci na przystanki albo komuś pod bramę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Łęcznej powinno być to samo. Podjedzie taki burak jakąś audicą albo alfą ale na wywóz śmieci to go już nie stać. Za to można wyrwać 500zł, chyba jestem bardzo chcą tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja uważam. że lepiej niech ludzie mają gdzie podrzucać śmiecie niż mają wywozić do lasu. A tak naprawdę to często brak jest na osiedlach domków jednorodzinnych pojemników ,gdzie można wrzucać śmieci typu szkło,baterie alkaliczne czy też inne ,które nie winny być wrzucane do śmietników.Przykład -osiedle Włostowice w Puławach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo za akcje ! Teraz będą wywalać do lasu przez waszą głupote !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam na pograniczu osiedla domów jednorodzinnych i osiedla wielorodzinnego, i często widzę, jak mieszkańcy domów jednorodzinnych wyrzucają śmieci do kontenerów wspólnot czy spółdzielni. A za ich śmiecie płacę ja i inni mieszkańcy bloków. Mam nadzieję, że niedługo już wszystkie śmietniki będą zabudowane i bez klucza nie będzie można wyrzucić śmieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Świdniku jest podobnie :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Kraśniku nie ma żadnego monitoringu. Było tylko straszenie. Wszystko jest nadal po staremu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz kolej na kamery w każdej klatce schodowej każdego bloku. Potem licznik seksu w każdej sypialni. Marzenie prezesa wreszcie się spełni: będzie wiedział, widział i słyszał wszystko o wszystkich. Tak oto historia zatoczy koło; Orwell przewraca się w grobie ze śmiechu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
owet napisał:
a ja uważam. że lepiej niech ludzie mają gdzie podrzucać śmiecie niż mają wywozić do lasu. A tak naprawdę to często brak jest na osiedlach domków jednorodzinnych pojemników ,gdzie można wrzucać śmieci typu szkło,baterie alkaliczne czy też inne ,które nie winny być wrzucane do śmietników.Przykład -osiedle Włostowice w Puławach
No super a co sam lubisz komus podrzucic smieci zeby ktos za ciebie placil? Gratuluje! A powiedz mi jaki % ludzi w tym kraju segreguje tak naprawde smieci? Znikomy. Zawsze mozna sobie wykupic w odpowiedniej sluzbie 2 pojemniki na smieci swoje do jednych wrzucac smieci organiczne a do drugiego frakcje sucha. Baterii nie wyrzuca sie codziennie wiec mozna co jakis czas raz na pol roku wywiesc je w odpowiednie do tego miejsce. Z tego miejsca pozdrawiam mieszkancow osiedla Weglin i Lipniak, je***ych bogaczy ktorych nie stac na zaplacenie za swoje smieci tylko lubia podrzucac je do kontenerow na osiedlach a jak sie zwroci takiej jednej z druga ku***e uwage to obuzona ze jakim prawem sie do niej odzywa. Nie idzie u was w parze posiadanie kasy z rozumem i rozsadkiem. Szacunek zaminieliscie na zlotowki. Nikt was z tej okazji bardziej nie szanuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu tak się dzieje? Bo jest u nas takie głupie przeświadczenie, taka pusta mentalność, że płacić za śmieci to tak jakby płacić za nic, wyrzucać pieniądze w błoto. Ludzie zamiast uczyć się prawdziwej oszczędności np. segregując śmieci, zgniatając butelki plastikowe, wolą zaoszczędzić na opłatach za wywóz śmieci, które tak na marginesie nie są małe i cały czas rosną. Ale dlaczego jeden ma uczciwie płacić a drugi podrzucać? Uważam, że powinny być większe kontrole, szczególnie domków jednorodzinnych bo tam płaci się za faktyczne ilości a na osiedlach miejskich ludzie płacą za śmieci od osoby w czynszu i mogą wyrzucać co chcą, ile i kiedy chcą - bez ograniczeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leczo napisał:
Teraz kolej na kamery w każdej klatce schodowej każdego bloku. Potem licznik seksu w każdej sypialni. Marzenie prezesa wreszcie się spełni: będzie wiedział, widział i słyszał wszystko o wszystkich. Tak oto historia zatoczy koło; Orwell przewraca się w grobie ze śmiechu.
czyżbyś poczuł się urażony podrzucanymi komuś swoimi śmieciami, bo mnie to nie przeszkadza, nie mam zamiaru za kogoś takiego jak ty płacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
czyżbyś poczuł się urażony podrzucanymi komuś swoimi śmieciami, bo mnie to nie przeszkadza, nie mam zamiaru za kogoś takiego jak ty płacić.
Pewnie nie uprawiasz seksu w sypialni, stąd kamery prezesa ci w niej niej przeszkodzą .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Łukowie mieszkańcy napisali pismo do Zarządu ŁSM nic się nie zmieniło,zdanej reakcji.Nadal płacimy za śmieci z całego miasta.Zmieniło się o tyle że znowu mamy podwyzkę za wywóz śmieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...