Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W lubelskich lasach są już grzyby. Pojawiły się borowiki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 czerwca 2018 r. o 12:04 Powrót do artykułu
Gdzie dzeszcze chodzą być może juź coś się pokazało.W moich rejonie jest sucho i gdy sprawdzałem nic nie zwiastuje że będą grzyby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sezon na grzyby dopiero przed nami tak na prawdę to wrzesień wszystko się zaczyna. Poczekamy zobaczymy oby były
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym roku nie spodziewajmy sie grzybów ponieważ  jest urodzaj orzechów włoskich tak mówi przysłowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na drugim zdjęciu większość grzybów to goryczaki żółciowe. Radze to wywalić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile "nałapał" kleszczy ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg. Wikipedii są to grzyby niejadalne !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sporadycznie coś tam urosło , ale nie przesadzajmy , wysypu nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy mięśnie Koegla można ćwiczyć na siłowni ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.... idźcie do lasu..... po kleszcze. Ja ostatnio byłem na grzybach w Puławach i wcale nie chodziłam po jakichś chaszczach, a 2 kleszcze znalazłem na bluzce. Cholerstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aneto, mięśnie Kegla najlepiej wycwiczysz na drążku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aneto mięśnie kegla najlepiej podczas stosunku się ćwiczy zapraszam na mojego prawdziwka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień dobry. po ugotowaniu kapelusze niektórych borowików zmieniły barwę na fioletową. czy ktoś spotkał się z taką sytuacją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...