Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
~anonim~ napisał:
A ja jestem przeciwko odwołaniu burmistrza. Nic złego nie zrobił. Za jego kadencji powstało kilka ciekawych inwestycji. A w sprawie oświetlenia ma racje - po co ma płacić ratusz za tereny, które nie są własnością miasta?
Nie od dziś wiadomo, ze Jerzy to "SŁoneczko Lubartowa", geniusz inwestycji!!!. Nic tylko go koronować i natychmiast beatyfikować. On jako Jedyny wie co to są inwestycje i jak je robić. Pomysł dworca autobusowego pod "Merkurym" to widoczny znak JEGO geniuszu. Boże chroń nam Jerzego, bo co my poczniemy gdyby zabrakło nam Jego mądrości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~anonim~ napisał:
A ja jestem przeciwko odwołaniu burmistrza. Nic złego nie zrobił. Za jego kadencji powstało kilka ciekawych inwestycji. A w sprawie oświetlenia ma racje - po co ma płacić ratusz za tereny, które nie są własnością miasta?
jak tereny które prowadza do szkół, szpitala itp. i po których chodzą wszyscy mieszkańcy i nie tylko...nie są własnością miasta. A skoro uważasz ,że nie są, może ogrodźimy to i niech inni chodzą przez tereny należące do miasta ????!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~anonim~ napisał:
A ja jestem przeciwko odwołaniu burmistrza. Nic złego nie zrobił. Za jego kadencji powstało kilka ciekawych inwestycji. A w sprawie oświetlenia ma racje - po co ma płacić ratusz za tereny, które nie są własnością miasta?
No całkiem ciekawe inwestycje poczynił , tu Rycho tam Zbycho a tutaj Zdzicho!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paranoja. Za niecały rok wybory, a ruda z LPRowcem cyrk robią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
''Kto jaka bronią walczy ,od takiej ginie''p Zwoliński, Odwołać i zapomnieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwoliński nie jest idealny ale go znamy. Jak będzie po jego przegranej to wielka niewiadoma. nie jest taki zły. wole go od Zalewskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~anonim~ napisał:
A ja jestem przeciwko odwołaniu burmistrza. Nic złego nie zrobił. Za jego kadencji powstało kilka ciekawych inwestycji. A w sprawie oświetlenia ma racje - po co ma płacić ratusz za tereny, które nie są własnością miasta?
a miasto jest czyją własnością - mieszkańców - którzy chodzą i jeżdżą po ulicach a burmistrz robi im koło pióra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a miasto jest czyją własnością - mieszkańców - którzy chodzą i jeżdżą po ulicach a burmistrz robi im koło pióra
głupiś, gościu, jak nie przymierzając członek rady nadzorczej sm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za referendum tak, pod warunkiem że jubelska i tomasik po nie udanym lub przegranym przez nich referendum zrezygnują z rady i przyszłych wyborów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...