Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
tam to standard, ze urwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..."dwa busy dostawcze", albo busy - przystosowane do przewozu osób; mikrobus, albo dostawcze, czyli furgony do przwozu towarów. Ale nie ma co się dziwić, przecież to tylko "Kurier Lubelski"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Noo,jeśli na progu drzwi tego busa to krew,to nie wiem czy taki "lekko ranny"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale urwał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie są skutki gdy zamiast mózgu ma się czaszkę wypchana sianem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a skąd ty możesz wiedzieć jak było? najlepiej jest zarzucać coś komuś wirtualnie, bo oko w oko to już nie to samo, taki brak odwagi. mam prośbę- nie mówmy, nie komentujmy spraw o których nie mamy pojęcia. Wszystkim wyjdzie to na zdrowie. A poszkodowanym życzę szybkiego powrotu do zdrowia i uporania się z poczuciem winy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cdn napisał:
Takie są skutki gdy zamiast mózgu ma się czaszkę wypchana sianem!!!
a skąd ty możesz wiedzieć jak było? najlepiej jest zarzucać coś komuś wirtualnie, bo oko w oko to już nie to samo, taki brak odwagi. mam prośbę- nie mówmy, nie komentujmy spraw o których nie mamy pojęcia. Wszystkim wyjdzie to na zdrowie. A poszkodowanym życzę szybkiego powrotu do zdrowia i uporania się z poczuciem winy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...