Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wandzin: Zderzenie dwóch samochodów

Utworzony przez Paweł, 9 kwietnia 2011 r. o 11:48 Powrót do artykułu
Co kilka tygodni jest tam groźny wypadek. Nie rozumiem dlaczego przez tyle lat nikt nie poprawił tego łuku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co poprawiać, przecież są tam bardzo dobrze widiczne znaki drogowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tragiczne miejsce, tam zawsze cos sie dzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
min napisał:
A po co poprawiać, przecież są tam bardzo dobrze widiczne znaki drogowe.
nie wszyscy patrza na znaki a pozniej zonk ze taki zakret
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
tragiczne miejsce, tam zawsze cos sie dzieje.
trzeba jezdzic z glowa a nie z gazem tylko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co poprawiać łuk ?? noga z gazu i patrzeć na znaki, są tam przecież. Nie rozumiem takich komentarzy, już jak jakiś niebezpieczny zakręt to wszystkie trzeba popoprawiać ?? Ludzie noga z gazu patrzcie na znaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znaki znakami, gaz gazem, ale nie jeden doswiadczony kierowca tam sie "potknal". zawsze kiedy mam minac ten kawalek drogi nawet z najlepszym kierowca jest lekki stres.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
znaki znakami, gaz gazem, ale nie jeden doswiadczony kierowca tam sie "potknal". zawsze kiedy mam minac ten kawalek drogi nawet z najlepszym kierowca jest lekki stres.
widocznie jezdzisz ze slabym lub niebezpiecznym kierowca ja nigdy nie mialem tam najmniejszego problemu nawet w zimie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" nie chwal dnia przed zachodem slonca" czego tobie i sobie oczywiscie nie zycze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby wszyscy dostosowali predkosc do tego niebezpiecznego zakretu to nikt nie mialby problemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
" nie chwal dnia przed zachodem slonca" czego tobie i sobie oczywiscie nie zycze.
nie chwale siebie ani innych krytykuje tylko tych ktorzy ignoruja tam znak ograniczenia albo mysla ze sa super kierowcami i bez problemu pojada tam tak jak Kubica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiec czsami i znajomosc tej drogi, podporzadkowanie sie przepisomi ostroznosc nie pomoga jak ci owy "kubica" tam wyskoczy i sie zdziwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
wiec czsami i znajomosc tej drogi, podporzadkowanie sie przepisomi ostroznosc nie pomoga jak ci owy "kubica" tam wyskoczy i sie zdziwi.
taka sytuacja moze sie zdarzyc na kazdej drodze,nawet prostej i jest tego wiele przykladow tylko dgyby czlowiek tak podchodzil do danej sytuacji to balby sie wyjechac z domu a nawet wyjsc i przejsc przez ulice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy ja napisalam ze sie nie boje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
a czy ja napisalam ze sie nie boje?
rozumiem ze nie wychodzisz z domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wychodze, wlasnie sie wybieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
wychodze, wlasnie sie wybieram
to chyba zbroje zakladasz na siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie, ochrone osobista zatrudnilam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
nie, ochrone osobista zatrudnilam
to akurat nic nie pomoze bo w zderzeniu z samochodem ochroniarz tez odniesie obrazenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlatego tez samochodem nie bedzie nikt podrozowal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...