Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brawo Sąd Rejonowy w Lubartowie.Kocham WAS za takie decyzje.Cała Polska C. A Ozimek to aż 2 dni potrzebuje aby sklecić parę zdań??? Szok!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten sąd to ma jakieś nazwisko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakas paranoja, nasze prawo jest porypane. Jak ktos ma znikoma ilosc narkotykow przy sobie to zaraz wsadzaja do wiezienia [ a niech cpa ja nie szkodzi innym albo wsadzic na przymusowe leczenie] a tutaj BANDZIOR chodzi na wolnosci Nie to jest chore, te sady sa do niczego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZYM SIĘ KIEROWAŁ????? hmmm,logicznie trudno odpowiedzieć na to pytanie,najwidoczniej sądy nie są od logicznego myślenia?.Bo jak to inaczej wytłumaczyć?Pewnie liczył na to że menele się wytłuką a budżet nie będzie łożył na ich utrzymanie?....ale to po co w takim razie przyjeżdżali po tego zranionego nożem przecież to też obciąży budżet?.No nie,logicznie nie potrafię tego wytłumaczyć....z tym trzeba iść do sądu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyszedł z więzienia poszedł się napić... dźgnął nożem...........wyszedł z profesjonalnego niezawisłego lubartowskiego sądu... i pójdzie się napić... czy dźgnie nożem??????? Już wkrótce!?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw morderca (pobicie ze skutkiem śmiertelny - bił biedaczyna, ale zabić nie chciał - czysta kpina) dostaje 4 lata, po wyjściu z wiezienia używa noża (tym razem ofiara ma szczęście). A sąd głaszcze po główce. Parodia, a nie prawo w tym chorym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...gdzie jest taki drugi kraj..." który ma mnie za nic,za mięso treningowe dla bandyty,za obciążenie NFZ kiedy mi się uda dożyć do emerytury,za mięso do rozszrpania na naszych "drogach",za krowę dojną jako kierowcę itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto dowód na nie-wymiar sprawiedliwości w Naszym kraju. Co do pracy sędziów z Lubartowa to mnie to nie dziwi. Miałem tam sprawę spadkową która ciągnęła się ponad rok, sąd urządzał sobie jaja i sesje wyjazdowe na mój koszt, ściągali świadków którzy zeznali na rzecz spadkobiercy a sąd dalej się upierał, ze wola Spadkodawcy napisana w testamencie nie jest ważna i to choć że na koniec uznał jej ważność. Bawili się przy tym dobrze bo rozprawy trwały po 5 minut i ograniczały się jedynie do sprawdzenia obecności i orzeczenia sędziego kiedy znowu się spotkamy. Gratulacje dla bezwymiaru z Lubartowa. Jeśli chodzi o Ostrów Lubelski to ja sądzę, że człek ten na pewno dopuści się kolejnego przestępstwa i to z niebezpiecznym narzędziem w ręku. Policja go zwinie , prokurator wystąpi o aresztowanie a słynny sąd z Lubartowa znowu go uwolni a jak skoro inni w tym kraju już tak robili w końcu tego typu precedensy sądowe już mieliśmy. Ja bym wsadził za kraty bo to już recydywa i to nie do nowego wiezienia w opolu lubelskim ale do takiego gdzie na swój opierunek trzeba zapracować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kolka~ napisał:
CZYM SIĘ KIEROWAŁ????? hmmm,logicznie trudno odpowiedzieć na to pytanie,najwidoczniej sądy nie są od logicznego myślenia?.Bo jak to inaczej wytłumaczyć?Pewnie liczył na to że menele się wytłuką a budżet nie będzie łożył na ich utrzymanie?....ale to po co w takim razie przyjeżdżali po tego zranionego nożem przecież to też obciąży budżet?.No nie,logicznie nie potrafię tego wytłumaczyć....z tym trzeba iść do sądu .
No jak ktoś nie ma wstrętu do czegoś mocniejszego to może zrozumie ,bo bez pół litra tego nie rozbierosz .Bo niby jaka pewność do jakiego się sądu trafi skoro większość z nich Sędziów bezimiennych tak samo myślą to jak trafić na właściwy nie sąd !,ale człowieka noszącego miano sędziego ?.No gdyby to była afera typu przemysłowa ,duża kasa no to papuga wziął podzielił się z sędzią wyrok -decyzję można by tak tłumaczyć ale tu menele ,wóda no chyba że zaistniało współczucie i zrozumienie bo sądzący nadużywa no nie wiem a gdzie tu psycholodzy może oni coś potrafili by wyjaśnić !?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...