Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wincentów: Chcieli zrobić kawał i zginęli? (wideo)

Utworzony przez serniki city, 1 marca 2009 r. o 21:42 Powrót do artykułu
Ludzie jak oni byli na dyskotece to ja jestem Elwis Presley!!! oni byli w barze!!! Dla mnie tj. różnica!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...gdzie by nie byli, to szkoda samochodu - bo tych deb***i nie - selekcja naturalna.... deb***e giną, mądrzy (rozważni na drodze) żyją. Całe szczęście, że innego uczestnika (niewinnego) nie zabili...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jeden taki rozważny i mądry na drodze już zginął olo. Wiadomo, że jak ktoś jeździ po pijaku jego szanse na przeżycie maleją ale jaką masz pewność, że nie strzeli Ci opona, czy nie wjedzie w Ciebie TIR? jakbyś był taki mądry i rozważny okazałbyś trochę więcej pokory...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LOL'ek napisał:
nie jeden taki rozważny i mądry na drodze już zginął olo.[/quote] ...ano, i przeważnie przez takich deb***i...
LOL'ek napisał:
Wiadomo, że jak ktoś jeździ po pijaku jego szanse na przeżycie maleją ale jaką masz pewność, że nie strzeli Ci opona, czy nie wjedzie w Ciebie TIR?
...owszem, żadnej pewności nie ma. Nie odbiegaj jednak od tematu. Tutaj piszę nie o tym, że ktoś na mnie (rozważnego) wjedzie, tylko o szaleńcach na drodze jak te oszołomy. [quote name='LOL'ek' post='100330' date='2.03.2009, 01:56']jakbyś był taki mądry i rozważny okazałbyś trochę więcej pokory...
...dla deb***i nie mam pokory, kapujesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi też nie szkoda deb***ów bezmuzgowców złdzieji itp niech idą do diabła a jakbyjakieś dziecko zabił a co w tym momęcie jak ukradli auto właścicielowi co on zrobil zadzwonił po policje a co zrobiła policja jak ich trzeba to ich nigdy nie ma. Tylko mandaty potrafią pisać ale złapać pijaka to nie potraią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zostali ukarani przez Boga bo kto zdrowy na umyśle to w wielki post nie włóczy się po dyskotekach te sześć tygodni bez zabawy można wytrzymać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejne ofiary przymusowego zapinania pasów, jeden z tych chłopców może przeżyj dlatego,że ich nie zapiął.Tak nasze państwo dba o swych obywateli.Zapinanie pasów powinno być indywidualnym wyborem każdego kierowcy,bo jak widać nie zawsze ratują(takich przypadków jest wiele z głośniejszych to np. Ziętarski który w podobny sposób uratował sobie życie)często też zabijają.Kto jest więc winien tych śmierci...Oczywiście pomijam tu fakt oczywistej brawury to odrębny temat.Tych zaś którzy piszą, że "dobrze im tak",proszę o zastanowienie bo coś takiego może spotkać was lub waszych bliskich,wtedy nie będzie to pewnie powód do radości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może obrzędy pogrzebowe przeprowdzili by nijaki Wojewódzki z właścicielem dyskoteki ,po co fatygować księdza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysztof napisał:
Kolejne ofiary przymusowego zapinania pasów, jeden z tych chłopców może przeżyj dlatego,że ich nie zapiął.Tak nasze państwo dba o swych obywateli.Zapinanie pasów powinno być indywidualnym wyborem każdego kierowcy,bo jak widać nie zawsze ratują(takich przypadków jest wiele z głośniejszych to np. Ziętarski który w podobny sposób uratował sobie życie)często też zabijają.Kto jest więc winien tych śmierci...Oczywiście pomijam tu fakt oczywistej brawury to odrębny temat.Tych zaś którzy piszą, że "dobrze im tak",proszę o zastanowienie bo coś takiego może spotkać was lub waszych bliskich,wtedy nie będzie to pewnie powód do radości.
1. Skąd wiesz, że pozostali dwaj kozacy mieli zapięte pasy ?? 2. Patrząc na fotografię z miejsca wypadku to faktycznie typom było wszystko jedno czy mieli pasy zapięte czy nie. Prędkość z jaką wpadli na drzewo nie dawał im szans na wyjście z tego cało. (czekam przy okazji na głosy ludzi, którym przeszkadzają drzewa przy drogach, bo przecież jakby nie drzewo to może by chłopaki wyżyli). Pasy bezpieczeństwa jak i poduszki powietrzne są dla ludzi poruszających się z rozsądna prędkością po drogach. 3. Skoro pasy bezpieczeństwa powodują zagrożenie to dlaczego kierowcy rajdowi z uporem godnym lepszej sprawy pasy te zapinają? Polecam poszukać na tubie filmiki z kraks z rajdów WRC i innych, okaże się, że całkiem często kierowcy po prostu rozpinają pasy, klną i opuszczają pojazd. 4. Liczenie na to, że podczas wypadku uratuje mnie to, że wypadnę z samochodu przez okno jest równie prawdopodobne jak trafienie do dołka z 200 yardów. Owszem zdarza się, cieszy kibiców, golfiarzy ale jest traktowane jako raczej jako ciekawostką niż standard.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gern napisał:
2. Patrząc na fotografię z miejsca wypadku to faktycznie typom było wszystko jedno czy mieli pasy zapięte czy nie. Prędkość z jaką wpadli na drzewo nie dawał im szans na wyjście z tego cało. (czekam przy okazji na głosy ludzi, którym przeszkadzają drzewa przy drogach, bo przecież jakby nie drzewo to może by chłopaki wyżyli). Pasy bezpieczeństwa jak i poduszki powietrzne są dla ludzi poruszających się z rozsądna prędkością po drogach.[/quote] Sam sobie przeczysz. Skoro nie mieli szans na wyjście cało z wraku, z czym się zgadzam, może bez pasów mieliby szanse na wypadnięcie z samochodu jak ten chłopak, który przeżył, bo wypadł przed uderzeniem. Po drugie, jak słusznie zauważyłeś pasy "są dla ludzi poruszających się z rozsądną prędkością". W takim razie niech człowiek będzie wolnym i decyduje, czy chce zapinać pasy czy nie. W tej chwili decyduje o tym prawo w naszym totalitarnym państwie.
Gern napisał:
3. Skoro pasy bezpieczeństwa powodują zagrożenie to dlaczego kierowcy rajdowi z uporem godnym lepszej sprawy pasy te zapinają? Polecam poszukać na tubie filmiki z kraks z rajdów WRC i innych, okaże się, że całkiem często kierowcy po prostu rozpinają pasy, klną i opuszczają pojazd.
Samochody rajdowe maja klatki bezpieczeństwa i wiele innych modyfikacji. Są znacznie mocniejsze od zwykłych aut. Przy prędkości uderzenia 130km autem rajdowym w przeszkodę są olbrzymie szanse na przeżycie pozostając w samochodzie. Artykuł nie dotyczy auta rajdowego. [quote name='Gern' post='100408' date='2.03.2009, 10:08']4. Liczenie na to, że podczas wypadku uratuje mnie to, że wypadnę z samochodu przez okno jest równie prawdopodobne jak trafienie do dołka z 200 yardów. Owszem zdarza się, cieszy kibiców, golfiarzy ale jest traktowane jako raczej jako ciekawostką niż standard.
Nie ma jednej świętej racji. Niech każdy robi jak chce i postępuje jak chce. Ktoś może uważać, że pasy powinny być zawsze rozpięte, ktoś inny może chcieć rozpinać powyżej 150km/h (np na niemieckiej autostradzie), a ktoś inny może jeździć w pasach zawsze. Popieram wolność i wolny wybór. Zarówno ja i przedmówca nie jesteśmy przeciwnikami zapinania pasów w ogóle - popieramy wolność a nie totalitaryzm. Człowiecze, zauważ różnicę. Niech każdym sam decyduje o własnym życiu, a nie państwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak dyskoteka w Wielkim Poście...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Az przykro czytac co Wy Internauci wypisujecie( nie wszyscy), zginęło 2 młodych męszczyzn, zastanówcie się. Nie nam tu sądy prowadzić ehhhh. Wielkie wspólczucie dla rodzin tej tragedii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
...gdzie by nie byli, to szkoda samochodu - bo tych deb***i nie - selekcja naturalna.... deb***e giną, mądrzy (rozważni na drodze) żyją. Całe szczęście, że innego uczestnika (niewinnego) nie zabili...
PO częsci masz racje... j a uwazam ze tez naleze do jednych z tych rozwaznych, bo bardzo czesto jezdze z synem (2 letnim) i jadac tak z zielonje góry do ostrowa wlkp. spotkałem się juz nie raz z takimi poj****mi. Z drugiej strony troche żal... bo wiadomo... oni tez mieli matki ojców... i teraz ich rodziny przezywaja tragedie niewazne z jakich przyczyn ona powstała... Ale niestety tak jak kolega wspomniał... - dobór naturalny... - tego sie nie da oszukac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zupełny brak wyobraźni.... Myśle że podwyższenie wieku, w którym można starać sie o prawo jazdy nic by nie dało. Moim zdaniem powinny być częstsze łapanki policji na osoby prowadzące po pijanemu i wyższe kary dla tych osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W lubartowie w centrum nie ma zadnej dyskoteki, jest jedna na obrzezach ale z tym gowniarstwem co tam przychodzi nie nazwal bym nawet dyskoteka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A owszem, nam. Bo zamiast drzewa na trasie idiotów mógł znaleźć się nasz samochód lub ktoś z naszej rodziny. Tym razem zabili tylko siebie. Nikt niewinny nie zginął ... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponoć Bóg będzie karał dopiero na sądzie ostatecznym. Przynajmniej bóg chrześcijański. Nie bardzo też wiem, za co miałby karać, skoro wszystko sie dzieje z jego woli.
basiuniam5 napisał:
zostali ukarani przez Boga bo kto zdrowy na umyśle to w wielki post nie włóczy się po dyskotekach te sześć tygodni bez zabawy można wytrzymać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci dwaj nie mieli szans wypasc z auta gdyz lecieli prosto na drzewo, dachem. Trzeci wypadl bo siedzial z tylu i wylecial razem z cala tylnia klapą jak sie owijali na drzewie. Sila odsrodkowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podwyższenie wieku osób ubiegających się o prawo jazdy nic nie da, bo uczestnicy wypadku nie posiadali takich uprawnień a i tak znaleźli się w nie swoim samochodzie na drodze. Jestem przekonany że żaden z uczestników nie miał zapiętych pasów, bo byli pijani (taka jest rzeczywistość) i w takich sytuacjach o pasach się nie myśli. Brawura, głupota i sam już nie wiem co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...