Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Małe sprostowanie KIEROWCA NIE PRZEŻYŁ, czytajcie uważnie a potem piszcie komentarze!!!!!! Oby Wasza rodzinę nigdy nie spotkał taki los!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrew napisał:
Tych dwóch co zgineli na miejscu znałem, szkoda chłopaków ale myślę że sami sobie winni. Tak to niestety jest, wszystko jest dla ludzi ale ludzi z umiarem i rozsądkiem, a chłopaki niestety nie pomyśleli a tylko wystarczyło pomyśleć żeby tego uniknąć. :-(
TACY LUDZIE NIE MYSLĄ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwoch kretynow mniej.Odrobine bezpieczniej sie zrobilo w Lewartowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyznam się że też znałam ale tylko Marka bo innych jakoś nie kojarze ale dowiedziałam się że to właśnie Marek kierował samochodem tylko nie daje 100% pewności. jak się dowiedziałam nie mogłam powiedzieć słowa żadnego i naprawde współczucie dla rodziny;(( [*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda mi tego drzewa !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cer napisał:
Oni są z Woli Sernickiej i nie wracali z DYSKOTEKI tylko z BARU !!!!!!!! znałem ich, i jest mi bardzo przykro !! :( Ludzie zgięło dwóch młodych chłopaków !! zastanówcie się co piszecie !!!
Nad czym mają się zastanawiać zgineło dwóch złodzieji którzy zajebali auto koledze który po nich przyjechał i wzioł naje***ych jak stodoła cwaniaków. Szkoda że nie wyjoł kluczyków i nie zgasił auta ale miał prawo może chciał podgrzac go ale te deb***e jakim prawem zajebali komuś samochód dobrze że kogoś nie przejechali bo ilu niewinnych ludzi ginie przez takich deb***i, nie szkoda mi ich niech idą do diabła, ale nie mnie to sądzić mam nadzieję że Bozia jest bardziej miłosierna jak ja -bo ja jestem tylko człowiekiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie się zawsze wydawało, że o zmarłych źle się nie mówi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuje rodzinie bo jest to dla nich wielka tragedia.. ale tu nasuwa mi sie pytanie... Gdzie byli rodzice rodzice wezmą 20latka za rękę i pójdą z nim do baru-nonsens -tacy synkowie nie boją się policji a tatusia i mamusi się posłuchają To byli pełnoletni ludzie! na szczęście nie wpadli na nikogo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
syrenka napisał:
Dwoch kretynow mniej.Odrobine bezpieczniej sie zrobilo w Lewartowie.
co ty piszezs to byli ludzie tak jak ty zastanów sie Ty tez mozesz ZGINONC!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ive napisał:
tez ich znałam , ale uwazam ze po 1 nie postapili dobrze kradnac samochód.. po 2 to nie był ich 1 taki wystepek i po 3. predzej czy później jeden z nich skonczył by tak albo jeszcze gorzej.. wybaczcie moze kogos uraże ale ukraść kogos samochód.. wsiaśc jeszcze po % za jego kierownice i jechac.. no to juz jest naprawde szczyt głupoty.. Zawsze uwazali sie za lepszych od innych.. to oni byli naj.. wyszło im to i nie pisze tego bo ich nie lubiłam.. poprostu w koncu kara za wyzadzone krzywdy spotkała i ich. jedna z ofiar tego wypadku to osoba która dokonała rozboju, wiec czego można było sie spodziewac po tych ludziach.. Nigdy nie zostawiła bym czegokolwiek pod ich opieka.. poprostu bała bym sie o swoje mienie Współczuje rodzinie bo jest to dla nich wielka tragedia.. ale tu nasuwa mi sie pytanie... Gdzie byli rodzice przeciez mozna było temu zapobiec.. [*] ..Życie choć piękne tak kruche jest...[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak by Ciebie tam wsadzić to byś h u j u takich głupot nie pisał albo jak by to był twój brat albo siostra !!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafcio1989 napisał:
Wielka szkoda.taki ładny samochód.
po jeba ny jesteś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kierowca~ napisał:
Nad czym mają się zastanawiać zgineło dwóch złodzieji którzy zajebali auto koledze który po nich przyjechał i wzioł naje***ych jak stodoła cwaniaków. Szkoda że nie wyjoł kluczyków i nie zgasił auta ale miał prawo może chciał podgrzac go ale te deb***e jakim prawem zajebali komuś samochód dobrze że kogoś nie przejechali bo ilu niewinnych ludzi ginie przez takich deb***i, nie szkoda mi ich niech idą do diabła, ale nie mnie to sądzić mam nadzieję że Bozia jest bardziej miłosierna jak ja -bo ja jestem tylko człowiekiem.
wiesz co CI cwaniaczku powiem jesteś zjeb any i niezły ch uj z Ciebie oni zgineli a Ty ku*** łazisz po tym świecie kretynie !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
syrenka napisał:
Dwoch kretynow mniej.Odrobine bezpieczniej sie zrobilo w Lewartowie.
ku*** analfabeto i Ty jesteś kretynem szkoda że taki kretyn jak Tu chodzi po tej ziemi matka Cie nie wychowała !!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Szkoda mi tego drzewa !
dla mnie to tez wielki szok ale, szkoda to mi bedzie ciebie jeb any skur wysysnu!!! za ten komentarz cyniczny to cie kiedys przypadkiem dorwe i zajebie jak psa!!! nie wiesz kto - kuzyn Marka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej posrancu jak masz pisac takie komentarze to lepiej nie pisz bo jak widac rozumem to ty lachu nie grzeszysz co sie stalo to sie nie odstanie przestroga dla kazdego z nas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juw napisał:
po jeba ny jesteś
taki ku*** moadry jestes!!!! za ten komentarz to wpier*** ci sie nalezy konkretny je***y bezmozgu oby tobie sie to nie przydarzylo albo komus z twojej rodziny dopiero wtedy zobaczysz jak to jest zartownis ku*** sie znalazl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy kto tu przeklina jest naprawdę głupi i bezmyślny. Co do tego pirata drogowego to taki los ich spotkał dlatego zasługuje na śmierć ale niewinni to już katastrofa. Do rodziny piratów nie wyhodujcie takich piratów, bo przez Was zabijacie innych!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wanted24 napisał:
dla mnie to tez wielki szok ale, szkoda to mi bedzie ciebie jeb any skur wysysnu!!! za ten komentarz cyniczny to cie kiedys przypadkiem dorwe i zajebie jak psa!!! nie wiesz kto - kuzyn Marka
szkoda że z nimi nie jechałeś było by jednego błazna mniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ive napisał:
tez ich znałam , ale uwazam ze po 1 nie postapili dobrze kradnac samochód.. po 2 to nie był ich 1 taki wystepek i po 3. predzej czy później jeden z nich skonczył by tak albo jeszcze gorzej.. wybaczcie moze kogos uraże ale ukraść kogos samochód.. wsiaśc jeszcze po % za jego kierownice i jechac.. no to juz jest naprawde szczyt głupoty.. Zawsze uwazali sie za lepszych od innych.. to oni byli naj.. wyszło im to i nie pisze tego bo ich nie lubiłam.. poprostu w koncu kara za wyzadzone krzywdy spotkała i ich. jedna z ofiar tego wypadku to osoba która dokonała rozboju, wiec czego można było sie spodziewac po tych ludziach.. Nigdy nie zostawiła bym czegokolwiek pod ich opieka.. poprostu bała bym sie o swoje mienie Współczuje rodzinie bo jest to dla nich wielka tragedia.. ale tu nasuwa mi sie pytanie... Gdzie byli rodzice przeciez mozna było temu zapobiec.. [*] ..Życie choć piękne tak kruche jest...[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...