Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wkrótce ruszy montaż instalacji fotowoltaicznych w Lubartowie. Ile zapłacą mieszkańcy?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 lipca 2018 r. o 16:56 Powrót do artykułu
Zmieńcie zdjęcie na czołówce, to nie jest instalacja fotowoltaiczna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm ... ciekawe co na to Henryk S
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja za 2,36 kW w gminie pod lubelskiej (finansowane z funduszy) zapłaciłem 1 800 zł to się Lubartów napiął, he, he, he - i do tego mieszkaniec musi bulić VAT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w województwie lubelskim i miałem zakładaną fotowoltaikę w zeszłym roku. Polecam bo warto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w Piaskach znowu dupa z fotowoltaika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Randalak za 1800 to założyli Ci co najwyżej instalacje solarną. Fotowoltaika jest o wiele droższa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5,8miliona zł na 147 instalacji to koszt około 40000 zł sztuka ,za 1kW firmy biorą około 5000zł a tutaj przy największej instalacji wychodzi 8000zł za kW drogo jak diabli ,przetarg ustawiony sprawa do prokuratury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Randalak ... ile masz apneli ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...