Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wrzuciła córkę do pieca. Chciała wyjść na wolność przed zakończeniem procesu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 sierpnia 2019 r. o 14:23 Powrót do artykułu
Są okna życia, można było oddać dziecko do adopcji. To jest po prostu nie do przyjęcia. Co taka wynaturzona osoba może chcieć od wolności, przecież dla niej ona się skończyła nawet w rozumieniu nieformalnym. Przecież ktoś może jej zrobić qq za tą zbrodnię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zrozumiem tego co się tam stało? Kto jak młoda studentka powinna wiedzieć, jak sie zabezpieczać przed ciążą, jakie sa metody legalne odcięcia sie od dziecka jakie urodzi, może je oddać itd. a nie ukrywać, narażać siebie na utratę życia w samodzielnym porodzie, a potem zabijać i palić dziecko, własne dziecko... a gdzie był ojciec tego dziecka? Nie mieści mi sie to w glowie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już chce wyjść ? Co by powiedziało dziecko które zabiła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gnij w więzieniu do końca życia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tu widzę 0 (słownie zero) wsparcia rodziców - co , oczywiście nie usprawiedliwia, ale...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie zastanawia, jak to możliwe, że partner nie zauważył ciąży (a ten sam "malutki brzuszek" powodował jednak podejrzenia rodziny). Dziewczyna może dostać nawet dożywocie, a facetowi nic nie zrobią bo o niczym nie wiedział...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obawiał się że dziecko pokrzyzuje jej plany życiowe, pffff. W sumie się sprawdziło. Tylko dziecka szkoda.... A laska niech gnije w pierdlu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie matka biologiczna nie chciała, zostawiła mnie w szpitalu a nie zabiła. Nie znam jej, ale jeśli jeszcze żyje to niech JEZUS BÓG WSZECHMOGĄCY błogosławi jej ku zbawieniu i w doczesnych sprawach ......... wyszukiwarka : "Jak nie bać się wojny krachu ciężkich czasów część 6 moja adopcja "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Durna i tyle, by było, gdyby nie zabiła dziecka. Teraz jest morderczynią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zrozumiem tego co się tam stało? Kto jak młoda studentka powinna wiedzieć, jak sie zabezpieczać przed ciążą, jakie sa metody legalne odcięcia sie od dziecka jakie urodzi, może je oddać itd. a nie ukrywać, narażać siebie na utratę życia w samodzielnym porodzie, a potem zabijać i palić dziecko, własne dziecko... a gdzie był ojciec tego dziecka? Nie mieści mi sie to w glowie!!!
 na KUL studiowała, tam zaswiadczenie od proboszcza potrzebne a nie wiedza. No i grzechem , potepieniem straszą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za rodzice co na córke donoszo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno bydle dostać dożywocie żeby innym pustym laskom jak ona nie przychodziło choćby do głowy zabijanie dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż to za głupowate pokolenie nam wyrosło? Studentka, zatem należy przyjąć teoretycznie oczywiście, że coś tam w głowie jest, zatem kwestia antykoncepcji, okien życia, oddania do adopcji powinna być jej znana, a tymczasem jedyne co jej przyszło do głowy to zamordowanie własnego dziecka. Gdyby przyjąć, że dziecko urodziło się martwe to kto normalny zamiast je pochować wrzuca do pieca i pali????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na takie ścierwo to szkoda nawet śliny żeby splunąć, a obrońca ma prze... że musi ją jeszcze bronić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to ścierwo wypuszcza wcześniej niż za 25 lat to znaczy, że wymiaru sprawiedliwości u nas nie ma i można robić co się chce, hulaj dusza piekła nie ma...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzina zamiast wspierać i pomóc to raczej jeszcze przyczyniła się do tej tragedii, bo skoro oni podejrzewali a ona ukrywała ciążę i poród przed nimi to nie miała zbyt wiele pomocy. Ciąża to nie koniec świata można sobie życie poukładać nawet bez ojca dziecka, na ale kiedy najbliżsi zawiedli to sama wymyśliła najgorsze rozwiązanie. W żaden sposób nie usprawiedliwiam zbrodni, bo ona zasługuje jedynie na potępienie, ale ludzie opamiętajcie się w z tymi głupkowatymi komentarzami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie zamiast wypisywać bzdury sugeruję głębszą refleksję! Pomyślcie jaki macie kontakt z dziećmi, czy dziecko może liczyć na waszą pomoc, czy raczej już nawet jej u was nie szuka, bo macie ważniejsze sprawy. Zbyt młoda osoba z dzieckiem nie poradzi sobie, bo często sama nie jest jeszcze samodzielna. Niechciana ciąża to zły powód żeby kogoś odrzucić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wyszło tak bo na wsi panna z dzieckiem to wstyd i hańba, mentalność prosto ze średniowiecza. I do tego obłuda, każdej jeden małolat szuka przygód a na starość moralizuje i poucza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oooo, i jeszcze ten dziadek co w mo zaczynał mundur nosić prowadza na rozprawy! Widzicie, a mówią że policaj nie da rady tyle lat. Ten siwy daje radę bo się opiernicza od 30 lat!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...