Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na obwodnicy Lubartowa. Zarzuty i areszt dla Patryka P.

Utworzony przez pełno dymu, 7 marca 2015 r. o 19:51 Powrót do artykułu
nachlany mistrz na starym ruplu,kontra dwa inne rozklekotane rzęchy!,remis !! mistrz w mamrze, przynajmniej przez jakiś czas, nie będzie zagrażał na drogach naszym żonom, dzieciom i nam i to jest świetna wiadomość !!3 ruple rozbebeszone!!jeden się zfajczał!!  zrobiło się bezpieczniej!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ty k**wa czym jeździsz "anonimowy cfaniaczku" z internetu? ujeba* ci paluszki przy samych łokciach - w internecie zrobiłoby się milej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  nachlany mistrz na starym ruplu,kontra dwa inne rozklekotane rzęchy!,remis !! mistrz w mamrze, przynajmniej przez jakiś czas, nie będzie zagrażał na drogach naszym żonom, dzieciom i nam i to jest świetna wiadomość !!3 ruple rozbebeszone!!jeden się zfajczał!!  zrobiło się bezpieczniej!!  
Jeszcze troszkę  i ty się rozkraczesz jak stara ropucha, i tez tylko smród po tobie zostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fiatem 126p bym was rozjebał wszystkich  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no niestety dzieci się wychowuje a nie tylko hoduje, zajmuje się nimi 24 godzin na dobę a nie kolejnymi partnerami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nasz Bohater: lubartowiak.com.pl/sport/zwyciestwo-patryka-pozaka-2/  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłopak 21 lat, nie pracujący i taki samochód, no nie, mój syn jak chciał aby ojciec zmienił poloneza na lepszy samochód to zabroniłam, byłam przynajmniej spokojna bo takim rzęchem (dobrze utrzymanym) nie był w stanie się rozpędzić, no ale jak rodziców duma rozpiera, kupują gówniarzom takie fury, jeszcze dadzą kupę forsy, gdzie ci gówniarze przeznaczą na wódę, no to mamy to co mamy, szkoda tylko niewinnych ludzi, Rodzice myślcie głową a nie zasobem portfela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli amstaf ma rację to połączenie znanego rodzica, sportowe sukcesy, pełne kieszenie, kumple klepiący go po plecach i wóda dają mieszankę wybuchową. Taka sama była w Białej Podlaskiej. Zapewne wcześniej też wsiadał do samochodu po spożyciu. No i widzicie koleżki co zrobiliście. Zamiast klepać go po pleckach było mu maskę oklepać parę razy. Może by sie nauczył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co kolezka jesteś czy może mu pale ciagles
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie do pana redaktora. czy ma pan informację, że policja wykonała czynność w kierunku badań narkotestem, z informacji jakie krążą ten  sprawca był pod wpływem działania marihuany. jeśli to prawda, że policja zaniechał swoich obowiązków ktoś za tym stoi. Byłby to SKANDAL..  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narkotest nie jest badaniem wiarygodnym. Dlatego powinna być pobrana krew a marycha wychodzi nawet po 2 tygodniach. Myślę ze krew została pobrana i zbadana na obecność alkoholu i narkotyków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anty sugerujesz że skoro kolarz to kochający inaczej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety do pewnego wieku część osób cierpi na tzw. syndrom nieśmiertelności. Efekty jakie są każdy widzi. Oprócz tego niestety zawiodło środowisko (ktoś chyba musiał widzieć jak chla wódę), kolega który jechał z nim pijany to kolejny imbecyl. Człowiek, który zginął nawet nie doczekał siły wieku i zmarł bardzo młodo. Sam nie wiem czy bardzo surowe kary powstrzymają debili, w USA kara śmierci funkcjonuje i dalej ludzie popełniają tam najcięższe przestępstwa. Najważniejsza jest edukacja i może zabrzmi to śmiesznie  - współpraca z policją. Ile osób żyłoby do tej pory, gdyby ludzie informowali policję o pijakach za kierownicą, ukrywających się bandytach, dealerach narkotyków itp. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze nie policja a koledzy. Widzą ze kumpel wsiada do samochodu, po kolezeńsku zabrac kluczyki, jak sie będzie stawiac dla otrzeźwienia przetarzać po glebie. Zabrać telefon i dzwonić po trzeźwego kierowcę albo po starych kumpla. Tyle. A może aż tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KURDE MŁODZI I GNIEWNI OPANUJĆIE SIĘ TO NIE ZABAWA MASZ OCHOTĘ PIĆ PIJ ALE NIE ŚIADAJ ZA KUŁKO DAJ SZANE INNYM ONI CHCĄ ŻYĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,........  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KURDE MŁODZI I GNIEWNI OPANUJĆIE SIĘ TO NIE ZABAWA MASZ OCHOTĘ PIĆ PIJ ALE NIE ŚIADAJ ZA KUŁKO DAJ SZANE INNYM ONI CHCĄ ŻYĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,........
KUŁKO---------=KÓŁKO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no niestety dzieci się wychowuje a nie tylko hoduje, zajmuje się nimi 24 godzin na dobę a nie kolejnymi partnerami
niedaleko pada jabłko od jabłoni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamil zginął w straszny sposób przez pijanego guwniarza mam nadzieję że dostanie bardzo wysoki wyrok.Jest mi mega źle jak patrzę na te zdjęcia.Kamilu będziemy pamiętać ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zażalenie na areszt wpłynęło już do sądu? Może jakaś osobistość poświadczy aby wyszedł za kaucją?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusz współczuję ci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...