Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na obwodnicy Lubartowa. Zarzuty i areszt dla Patryka P.

Utworzony przez pełno dymu, 7 marca 2015 r. o 19:51 Powrót do artykułu
sku***ele które pod wpływem alkoholu wsiadają za kółko niech zginą rozpier***ić wszystkich takich ludzi
Popieram w stu procentach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmierci takim ludziom którzy wsiadają za kółko niech ten gnój dostanie jak największy wyrok życzę mu od 25 lat aż dożywocie . Kamil na zawsze w pamięci   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ! Wielka szkoda, że ten pijany morderca przeżył! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki pijana hołota nie pozabija się na przydrożnych drzewach, czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypadki chodzą po ludziach ale Kamil na ten nie zasłóżył znałem go od dziecka .  A w ogniu to powinna stanąć ta BMW wtedy kara byłaby sprawiedliwa.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzesiek tylko że Jeep nie powinien się zapalić. Nie wiem teraz co miałby do powiedzenia firma Jeep że akurat ten samochód tak się zachował przy zderzeniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moi Drodzy, wszyscy jesteśmy mądrzy jak sprawa nas nie dotyczy, szafujemy na prawo i lewo karą śmierci, dożywocia czy 25-ciu lat... a prawda jest taka, że nigdy nie wiadomo kiedy Was może spotkać taka tragedia... Nie bawmy się w sędziów, prokuratorów czy adwokatów bo większość z Was na tym forum zna się na prawie tyle, co i nic... Kara sprawcę nie ominie, od tego jest sąd aby wydał wyrok. Z doświadczenia wiem, że czasami nawet pieniądze i najlepszy adwokat nie sprawią, że uniknie się kary albo będzie ona niewspółmierna do popełnionego czynu. Wszyscy na forum będą się przechwalać, że jeżdżą przepisowo itp guzik prawda ... wielu z Was madrali nieraz złamało przepisy. W mojej rodzinie zdarzył się bardzo poważny wypadek samochodowy... pamiętam jak na forum ( takim samym jak to ) ludzie opluwali jadem moją rodzinę, najblizszych ... pamiętam jak bolało każde jedno słowo... powiem tylko tyle, czasami najlepszym komentarzem jest milczenie... bo dzisiaj on a jutro komuś z nas może się coś takiego przydarzyć  np. w rodzinie. A nazywanie kogoś, kto spowodował wypadek mordercą jest przesadą. Morderca to ktoś, kto bierze nóż idzie i morduje a wypadek to wypadek... i z pewnością osoba, która go spowodowała nie chciała, nie przewidziała aż tak tragicznych konsekwencji... Myślę, że świadomość tego, że ktoś z naszej winny nie żyje jest najgorszą karą, bo żyć trzeba z tym piętnem już do końca. Uszanujcie obie rodziny... tego, który zginął i tego, któremu teraz świat się zamknął...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na własne życzenie się zamknął. Nie prowokuj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za różnica - nóż czy auto z pijanym debilem za kółkiem... Czy pomyślałaś przez chwilę, co Ty bredzisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W USA 30 mln $ odszkodowania od firmy Jeep za śmierć dziecka w podobnym wypadku. Powodem jest montaż baku 28cm od tylnej krawędzi auta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...