Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
cuss napisał:
to wcale nie taka wąska droga!
szeroka jak cholera ta droga prawie jak autostrada co widac na zdjeciach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.rynekzdrowia.pl/Finanse-i-zarzadzanie/Lublin-klinika-bez-kontraktu-na-ambulatoryjna-opieke-specjalistyczna,105101,1.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pab napisał:
W wypadku zginął 11-letni chłopiec. Policjant wypowiadający się w naszym filmie najzwyczajniej się pomylił.
policjant nie pomylił się tylko na początku miała być to dziewczynka, dopiero potem okazało się że był to chłopiec. pewnie w chwili kręcenia materiału jezcze ta infomacja nie była sprostowana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
szeroka jak cholera ta droga prawie jak autostrada co widac na zdjeciach
Szeroka ? To spóbój pokonać odcinek Kock Borki rowerem, to zobaczymy jak będzie gadał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Szeroka ? To spóbój pokonać odcinek Kock Borki rowerem, to zobaczymy jak będzie gadał
poczytaj najpier do czego to bylo tlumoku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SBRU nawet najprostrzy model to jest zabawka dla myślących a nie dla idiotów,prowadząc taką maszynke trzeba pamietac o prawach fizyki,4 napedach przyspieszaniu uślizgu,hamowaniu itp rzeczach które można tu wymieniac i wymieniac.nie ma żartów z zabawką.Nasze zasr..drogi to już odrębny temat-rzeka!!!!tak samo.oprócz tego warunki drogowe i pogodowe.teraz po takiej sytuacji to już POPOIJ WODA.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
poczytaj najpier do czego to bylo tlumoku
tlumok to ty jestes. ja cie nie obrazalem pacanie ty smierdzacy. chcesz w ryj ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
tlumok to ty jestes. ja cie nie obrazalem pacanie ty smierdzacy. chcesz w ryj ?
siadaj na rower i zapierdzielaj na swoja wioche tam mozesz dac w ryj swojej kozie jedyny seks jaki ci pozostal bo reka ci do kierownicy przymarznie cwoku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawca wypadku i pośrednio zabójca - von Donald i Grabarz Polski wschodniej jego slugus!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cale zycie znieczulica !!!!! :/ nie życzę nikomu aby coś sie działo w waszych zyciach tak jak tu ale jak juz tak bedzie to tak jak ja bedziecie chcieli aby tego co pisze komentarze ktore, ani nie sa zgodne z prawda, sa chamskie i zaspakajające własne zdanie i wlasne ego to udusicie gołymi rękoma !!! Nie macie pojecia o uczuciach w targedi o tym co sie dzieje z człowiekiem ... smutne i przykre ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zupełnie zgadzam się z poprzedniczką.. Czy macie pojęcie co piszecie!!!???? Przecież to straszne! Zdajecie sobie sprawę że te teksty czytają rodziny!? Tak jak ja, to co czytałam po śmierci mojego syna. Zginął w wypadku przez kogoś. To jest naprawde przykre jak się te bzdury czyta. Jeśli ktoś nie wie dokładnie jak było to nie piszcie! A zazwyczaj nie wiecie, bo z kąd??? Wiedzą tylko najbliżsi i Policja. Pozdrawiam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smutna napisał:
Zupełnie zgadzam się z poprzedniczką.. Czy macie pojęcie co piszecie!!!???? Przecież to straszne! Zdajecie sobie sprawę że te teksty czytają rodziny!? Tak jak ja, to co czytałam po śmierci mojego syna. Zginął w wypadku przez kogoś. To jest naprawde przykre jak się te bzdury czyta. Jeśli ktoś nie wie dokładnie jak było to nie piszcie! A zazwyczaj nie wiecie, bo z kąd??? Wiedzą tylko najbliżsi i Policja. Pozdrawiam...
Piszący nie myślą o tym co czują rodziny poszkodowanych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...