Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ford dachował na drzewie? Znaczy się jechał z gałęzi A na gałąź B i tam wpadł w poślizg?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radziłbym ci nie żartować pajacu!tam jechał mój kumpel i jak Cię to śmieszy to podaj swoje dane a z chęcią obije ci ryj frajerze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja Mistrz napisał:
radziłbym ci nie żartować pajacu!tam jechał mój kumpel i jak Cię to śmieszy to podaj swoje dane a z chęcią obije ci ryj frajerze!
Sam jesteś "pajac". Jaki wpływ na ocenę artykułu ma fakt, że "jechał twój kumpel".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TU W TEJ GAZECIE BYŁ WCZORAJ ARTYKUŁ O TYM ŻE ZMARŁA DZIEWCZYNA Z WYPADKU W LUBLINIE. FAKTEM JEST ŻE KTOŚ PODAŁ NIEPRAWDZIWĄ INFORMACJĘ . BO OFIARY WYPADKU ŻYJĄ. CENZURA TEŻ ŻYJE. CHCIAŁEM WŁASNIE SPRAWDZIĆ SWOJE KOMENTARZE I ODPOWIEDZI NA DZIENNIK WSCHOCDNI. I CO WIDZE? NIC NIE WIDZĘ. NIE MA JUZ TEJ INFORMACJI, NIE MA KOMENTARZY. NIE MA NIC NA TEMAT TEGO WYPADKU. W NOCY WSZYSTKO BYŁO. JA ROZUMIEM ZE MOZNA SIE POMYLIĆ, ALE INFORMACJĘ NALEZY SPROSTOWAC A NIE WYRZUCAĆ. W KOŃCU TO NIE WINA GAZETY BYŁA ŻE POLICJA PODAŁA BŁĘDNĄ INFORMACJĘ DO PRASY. NADAL NA mOIM MIEŚCIE PISZĄ O SMIERCI PASAŻERKI, NIE PROSTUJĄ ITD. JEDYNIE LUBLINCOMPL ZDEMENTOWAŁ TE INFORMACJE I ZWERYFIKOWAŁ SWOJE DONIESIENIA. MOŻE TYM RAZEM TO TEZ NIEPRAWDA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kumpel czy nie kumpel...właśnie tylko takie pajace robią sobie żarty z czyjegoś nieszczęścia!!!!pamiętaj, że może to spotkać również bliską tobie osobę, więc jak macie głupio pisać to nie piszcie wcale!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja Mistrz napisał:
radziłbym ci nie żartować pajacu!tam jechał mój kumpel i jak Cię to śmieszy to podaj swoje dane a z chęcią obije ci ryj frajerze!
MISTRZU trzeba było nauczyc kumpla jezdzic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoczywaj w pokoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...