Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Wandzinie: Samochodem osobowym staranował traktor

Utworzony przez Ulisses, 1 czerwca 2010 r. o 10:17 Powrót do artykułu
Laski facetom robić a nie za kierownicę siadać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, jest to kolejny przykład, który potwierdza tezę, że kobiety nie powinny kierować żadnymi pojazdami, gdyż w 95% przypadków kierują się emocjami, a nie zdrowym rozsądkiem. Wielokrotnie widzę, jakie kardynalne błędy popełniają niektóre panie podczas prowadzenia auta. Wymuszają pierwszeństwo, skręcają bez kierunkowskazów, poprawiają makijaż w czasie jazdy, itp. Kobieta powinna stać przy garach, a najlepiej przywiązać ją łańcuchem tak, aby jej droga w domu ograniczała się wyłącznie od kuchni do sypialni. Oczywiście celowo przejaskrawiłem z tym łańcuchem, ale równouprawnienie dla kobiet, tak jak pokazuje to ten przykład nie sprawdza się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy ciągnik był oświetlony, raz sam się ledwo wywinąłem jak spotkałem w nocy takiego leppera, który nie widział potrzeby włączyć świateł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierować żadnymi pojazdami to nie powinni ci co mają rejestracje na LLE ... ich jazda to prawdziwa MASAKRA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale tak to jest i znając życie kierowca osobówki będzie winny , bo policja nie reaguje na takie wykroczenia jak ciągniki bez świateł czy oświetlenia byłem ostatnio świadkiem w miejscowości Gostchorz trasa Siedlce - Łuków stali z radarem i mierzyli prędkości samochodów koło nich przejechał ciągnik z przyczepą zero oświetlenia z przodu i z tyłu i policja nawet nie zareagowała a później się dziwią że ktoś wjeżdża w ciągnik moim zdanie powinny być kolosalne kary za jazdę bez oświetlenia kary od 5000 zł to może by się nauczyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie czy wy wiecie o czym piszecie czy macie pojęcie choćby ogólne odnośnie zasad o ruchu drogowym ? bo coś się mnie wydaje że świnia na gwiazdach jest lepiej zorientowana jak wy w temacie tej kolizji otóż wyjaśniam -NAJECHAŁ NA JADĄCY PRZED NIM CIĄGNIK- więc wina jest ewidentna kierowcy mercedesa !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ilu takich "mądrych" panów sadza za kierownicą swoją żonę, kiedy to na imprezce sobie posmakuje alkoholu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
same barany tu pisza.....kobieta jechała ciagnikiem a nie mercem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktos tu pisał że 95% kobiet nie umie prowadzić auta. Ja widze, że 95% forumowiczów DW nie potrafi czytać (z czego 100% to mężczyzni hehe).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehe.... racja....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedyś jak jechałem przez niemce - to zobaczyłem traktor z przyczepą co jechał zygzakiem - dzwonie na policje i mowie ze pijany woźnica daje ostro po drodze -a dyżurny, że nie - bo on obciążony to go wozi, mowie ze nie wozi go pół metra tylko po całej drodze - a on że nie - bo traktory tak mają - wkońcu mowie wyślesz pan kogoś czy do KWP dzwonić - wkońcu powiedział ze wyśle - nie wiem jak sprawa sie skończyła ale policja w niemcach to sie nadaje tylko do pilnowania pustaków w ceramice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko nikt nie wspomniał że w przyczepce samoróbce nie działały poprawnie światła!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...