Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Wólce Rokickiej (zdjęcia)

Utworzony przez tadzu, 1 lipca 2012 r. o 18:38 Powrót do artykułu
Boże przyjmij ich do siebie bo ich czas na ziemi się skończył.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojciec zabił żonę i dwie córki... Powiecie że to był wypadek...? Nie! to nie był wypadek! Wypadek jest wtedy dy czegoś nie można przewidzieć! Jadąc z nadmierną prędkością tylko człowiek bez wyobraźni i odrobiny rozsądku nie przewiduje co może się stać, a jeśli już myśli że może się stać ale innym a jemu się uda to jest głupcem! Jeszcze raz powiem: ... zabił!!! Ludzie opamiętajcie się z tą prędkością, naprawdę nie jesteśmy mistrzami, mamy słabe drogi i najczęściej nie najnowsze auta, Warto ryzykować życie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej ,,, mam pytanie ile to osobowe auto? bo ja naliczyłem 6 .... podejżewam że nawet nie zapięci byli, współczuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grandis jest vanem....współczuję bliskim...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem to nikt nie był przypięty pasami, poza tym oni wracali z przyjęcia które obbywało się 4 km dalej, ja nie rozumiem jak ludzie którzy gościli tą rodzinę mogli pozwolić wsiąść ojcu do auta po alkoholu....jak można nie zareagować ???? dlaczego nikogo nie poprosili aby ich odwiózł??? przecież to niedaleko można było przyjść po samochód rano na trzeźwo? Modlę się za nich bo wiem że ojciec poniósł najdotkliwszą karę - świadomość życia że zabiloo się najbliższych, oby tylko te 2 dziewczynki przeżyły....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja k za komuny cenzura działa zmieńcie papier gazety tak jak za komuny aby wykorzystać w kiblu na nic więcej się nie nadajecie!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*]]*][*] mam dwójkę dzieci!!! współczuję ojcu,rodzinie... jak jadę sama samochodem zdarza mi się "przycisnąć" ,ale gdy mam jakiegokolwiek pasażera to tak jakby mi ktoś klocek pod pedał gazu podłożył nigdy nie przekroczyłam dozwolonej prędkości... skąd wiecie że był pod wpływem alkoholu? przecież krew została zabezpieczona a o wynikach nikt nie mówi..plotki??..a może osoba pisząca o tym że pił też wiedziała a pozwoliła wsiąść????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlatwiej jest osadzac... Takiej tragedii w naszej nodzinie jeszcze nie bylo... w takich sytuacjach najlatwiej jest plotkowac, zmieniac szczegoly i historie nieprawdopodobne sie "rodza". Oboje, mama i tata, kochali dzieci ponad zycie... tragedia... a minivan ma siedzen 7, wiec 6 osob sie miesci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To sie teraz chlop nauczy-ze pasy sa po to aby je zapinac w samochodzie-a to jest wiadome ze alkohol pil-wszystko wyjdzie na jaw- a zona niestety juz martwa ale glupia byla ze pozwolila jechac po procentach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie osądzajcie bo wam tego nie wolno ,tylko Bogu to wolno.Fakt mogło nie dojść do tego wypadku gdyby...ale niestety widocznie tak musiało być.Byli naprawde kochająco się rodzino wiem co pisze .a czy ojciec winnny czy nie ,czy to teraz ważne czy te pasy były zapięte- czy nie,jak jechali,"ich już nie ma".sama ciągle rycze a co mowa on. ciągle widze tą małą wtulającą się w ramiona jej.NIECH SPOCZYWAJĄ W POKOJU,a RESZCIE BOZE DOPOMÓŻ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego kazdy pisze ze po alkoholu???to ze stalo sie cos takiego strazsnego to odrazu z chlopaka alkoholika robicie!!!!! puknijcie sie w ten swój zakuty pusty łeb!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on nie był żadnym alkoholikiem. a ten samochód jest 7 osobowy. ludzie stało się i już. nikt im życia nie przywróci tymi komentarzami. to była kochająca się rodzina. zawsze z uśmiechem na twarzy i nie oceniajcie ich. naprawde. teraz pozostaje tylko modlitwa. zacznijcie się modlić o życie wieczne dla zmarłych i Boże błogosławieństwo dla poszkodowanych w wypadku. oni naprawde tego potrzebują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aga sama sie puknij -milcz lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja dojdzie do prawdy-i wtedy sam pan mundurowy straci i prace bo po takim czyms jest zapewne utrata pracy a po drugie szkoda mi go -bardzo wspolczuje -stracil w kilka chwil i zone z ktora byl w klotni i zgodzie i swoje pociechy -juz nigdy nie uslyszy tato-ON JUZ KARE MA-JAK SPOJRZY W OCZY SWOICH TESCIOW-JA BYM NIE MOGL -NAPRAWDE WSPOLCZUJE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yOGI Ty się lecz, bo tylko to Ci zostaje....przestańcie za przeproszeniem pier...lic, to jest tylko i wyłącznie sprawa osób, których to dotyczy...piszecie o teściach itd.,,,poje..sy z Was i tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aga nie bron ludzi wsiadających za kierownicę po alkoholu tak zgadza się ten kierowca już poniósł straszną kare,aga bronisz tego kierowce ciekaw jestem co byś powiedziała jak to Ty byś ucierpiała przez pijanego kierowce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjantom sie wydaje że na ich terenie mogą jeździć na gazie. I jak widać maja rację. Mogą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZkoda tylko tych starzych dziewczynek,jak dalej żyć po takiej tragedii. Biedne dzieciaczki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ani napisał:
nie osądzajcie bo wam tego nie wolno ,tylko Bogu to wolno.Fakt mogło nie dojść do tego wypadku gdyby...ale niestety widocznie tak musiało być.Byli naprawde kochająco się rodzino wiem co pisze .a czy ojciec winnny czy nie ,czy to teraz ważne czy te pasy były zapięte- czy nie,jak jechali,"ich już nie ma".sama ciągle rycze a co mowa on. ciągle widze tą małą wtulającą się w ramiona jej.NIECH SPOCZYWAJĄ W POKOJU,a RESZCIE BOZE DOPOMÓŻ
tylko, ze Bog karze dbąc o rodzinę i innych, jeżeli tak nawiązujesz do Boga , kolejna pieprzona katoliczka na pokaz, a dlaczego min, kierowca innego samochodu cierpi przez bydlaka, bo jechał pijany, mam nadzieję, że ciebie przejedzie taki pijany bydlak i się będziesz cieszyć leżąc połamana, na wózku do końca życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni mu dac wyrok co najmniej 3 dorzywocia,przez bydlaka zgineło troje ludzi w tym dwujka dzieci jego własnych jeszcze zmarnował zycie dwum córeczkom które pszeezyły wypadek.Zniszczył własną rodzinę przez alkohol-(prawdziwy wzorowy policjant)!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...