Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jestem dziewczyną klawisza -i powiem tak-od kad zaczął pracowac w wiezieniu stal sie nerwowy i pije coraz więcej-kolega takze jest pracownikiem wiezienia traktuje swoją zone jak smiecia -jest mily owszem ale .... no wlasnie-ludzie co z wami sie dzieje po tej pracy kazdy z was zmienia sie-i pan Stanislaw jak traktowal zone? ona sama tylko wie-zabrala do nieba tajemnice-dam sobie reke uciąc ze byla ponizana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gnij w wiezieniu -zabiles to teraz gnij-mam nadzieje ze pojdzie siedziec tam gdzie pracowal-Praca niszczyla tw charakter w domu to alkohol pomagal niekoniecznie na imprezach ale i do lusterka rowniez -jak tak mozna zrobic -pijąc i jeszcze kierowac sie zachcialo-dzieci chlopie miales w aucie -to dla nich powinienes zyc -i pokazywac dobro a nie ...a szkoda gadac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobieta wypadku byla zastraszana -ponizana psychicznie-tak tak-tak wlasnie jest mając meza funkcjonariusza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOKLADNIE POPIERAM- KLAWISZ TO I ALKOHOLIK Z CZASEM-TAK PANOWIE -NIE OBWINAJCIE ZON ZE TO ICH WINA ZE PIJECIE -TO TA PRACA WAS NISZCZY-A TEN STANISLAW DURNY PAJAC -GNIJ W WIEZIENIU-TERAZ KOLEDZY NIECH MAJĄ CIE GDZIES W PRACY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, skąd w Was tyle nienawiści? jawidzoo Piszesz jakbyś z nim kiedyś się spotkał "po tamtej stronie" Krzysztof, Kalinowszczyzna Wskaż przynajmniej jedną wypowiedź gdzie ktoś usprawiedliwia sprawcę. Co daje Ci prawo do nazywania ludzi których nie znasz deb***ami? Czy uważasz że jesteś lepszy od tych, którzy łącząc się w bólu z rodzinami ofiar próbują je wesprzeć na duchu? Teraz najbardziej liczy się wsparcie dla obydwu rodzin, aby zdołały przejść przez to wszystko i aby zarówno dwie starsze córki jak i kierowca Kia doszli jak najszybciej do zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
Kobieta wypadku byla zastraszana -ponizana psychicznie-tak tak-tak wlasnie jest mając meza funkcjonariusza
a ty qro domowa dawno od męża nie dostałaś po buzi, że takie generalizacje stosujesz??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pocisnąc tych co pili z nim na nieumyślne spowodowania KATASTROFY LĄDOWEJ i pod celę do grypsujących!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agaa napisał:
Jestem dziewczyną klawisza -i powiem tak-od kad zaczął pracowac w wiezieniu stal sie nerwowy i pije coraz więcej-kolega takze jest pracownikiem wiezienia traktuje swoją zone jak smiecia -jest mily owszem ale .... no wlasnie-ludzie co z wami sie dzieje po tej pracy kazdy z was zmienia sie-i pan Stanislaw jak traktowal zone? ona sama tylko wie-zabrala do nieba tajemnice-dam sobie reke uciąc ze byla ponizana
to pewnie dlatego się tak zmienił, bo musiał słuchać TWOICH BZDUR!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IDIOTA PRAWDZIWY-SZKODA MI TEJ KOBIETY-DLACZEGO WIEKSZOSC PANOW Z MUNDURU TRAKTUJE NAJBLIZSZA RODZINE BYLE JAK-JAK TU WYZEJ NAPISANE-TO PRAWDA TA PRACA NISZCZY-WYNISZCZA -BOZE TE DZIECI OJ BOZE -CIEKAWE JAK TERAZ PAN STANISLAW SPOJRZY W OCZY SWOIM TESCIOM-PRZECIEZ ZABIL CORKE I WNUKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nazywacie go mordercą,ale sami dobrze poczytajcie co piszeci-sami życzycie mu śmierci ,jak można was nazwać.polacy to niby naród "chrześcijański"-ale chyba nie zabardzo dajecie tego śwadectwo.Bezcześcicie zmarłą,wyzywając od idiotek,piszecie że była złą matką,a byli kochająco sie rodziną.wydajecie wyroki na ludzi których nie znaliście.Jestem dla nich rodziną.Nic nie usprawiedliwiam,ale już tego nie da się czytać co wypisujecie.Czytając to aż się gotuje.stała się tragedia i nic już tego nie zmieni , Nie wam to osądzać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO ANTY HEJTER -CZLOWIEKU JAK TY KOBIETE TRAKTUJESZ-WSPOLCZUJE TW WYBRANCE-DAMSKI BOKSER-KOLEZANKA NAPISALA WLASNE ZDANIE-ALE OD RAZU PO BUZI STRZELIC-PRZESTAN-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
DO ANTY HEJTER -CZLOWIEKU JAK TY KOBIETE TRAKTUJESZ-WSPOLCZUJE TW WYBRANCE-DAMSKI BOKSER-KOLEZANKA NAPISALA WLASNE ZDANIE-ALE OD RAZU PO BUZI STRZELIC-PRZESTAN-
dosadność mojej wypowiedzi nie można traktować dosłownie. chodziło mi o to, że nie można generalizować. w każdej grupie społecznej znaleźć można tzw. "czarne owce" ale to nie oznacza, że wszyscy co noszą mundur to tyrani. tak samo można potraktować forumowiczki, np. piszą bzdury, bo nie znają życia w realu - jak dobrze wiemy to fałsz, nie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witek napisał:
Ludzie, skąd w Was tyle nienawiści? jawidzoo Piszesz jakbyś z nim kiedyś się spotkał "po tamtej stronie" Krzysztof, Kalinowszczyzna Wskaż przynajmniej jedną wypowiedź gdzie ktoś usprawiedliwia sprawcę. Co daje Ci prawo do nazywania ludzi których nie znasz deb***ami? Czy uważasz że jesteś lepszy od tych, którzy łącząc się w bólu z rodzinami ofiar próbują je wesprzeć na duchu? Teraz najbardziej liczy się wsparcie dla obydwu rodzin, aby zdołały przejść przez to wszystko i aby zarówno dwie starsze córki jak i kierowca Kia doszli jak najszybciej do zdrowia.
masz rację A czy już wiadomo kiedy pogrzeby?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem za kierownice wsiadla inna osoba ale niestety nie udalo jej sie odwiezdz kierowcy od pomyslu kierowania choc naprawde sie staral.JAK MOZECIE OCENIAC TYCH BIEDNYCH LUDZI,ZANIAST SIE ZA NICH POMODLIC TO OCZERNIACIE WSTYD ZA WAS WSTYD!!! ON JUZ ZOSTAL UKARANY NA CALE ZYCIE DARUJCIE SOBIE TE BEZNADZIEJNE KOMENTARZE BO NIE DA SIE ICH CZYTAC! WSPOLCZUJE WSZYSTKIM BLISKIM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iwona napisał:
Z tego co wiem za kierownice wsiadla inna osoba ale niestety nie udalo jej sie odwiezdz kierowcy od pomyslu kierowania choc naprawde sie staral.JAK MOZECIE OCENIAC TYCH BIEDNYCH LUDZI,ZANIAST SIE ZA NICH POMODLIC TO OCZERNIACIE WSTYD ZA WAS WSTYD!!! ON JUZ ZOSTAL UKARANY NA CALE ZYCIE DARUJCIE SOBIE TE BEZNADZIEJNE KOMENTARZE BO NIE DA SIE ICH CZYTAC! WSPOLCZUJE WSZYSTKIM BLISKIM
tak najlepiej jeszcze zrezygnować z postępowania karnego, a w ogóle to co w kodeksie karnym stanowią paragrafy - do tej sprawy nie stosujmy, phi co to jest 2,5 promila i 3 ofiary śmiertelne plus bodajże 3 ranne. ale cóż pomódlmy się nie oceniajmy kierowcy , zły los. bez przesady. na cholere tyle tych kampanii medialnych i akcji policji aby nie pić i nie jechać skoro na forum tyle głosów aby nie oceniać postępowania po pijaku. jest to złe postępowanie i zawsze trzeba je tępić. piłeś nie jedź. jedziesz liczysz się ze wszystkimi tego konsekwencjami. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brat kochany jawidzoo spotkał sie ze Stasiem wlasnie po drogiej stronie i chyba nie dostał paczuszki albo łagodniejszczego traktowania, albo ktoś bliski widzę że nie jestes za pan brat z prawem więc może lepiej się na te tematy nie wypowiadaj nie ukrywam że Staś jest winny tragedii popił i stało sie jak by nie miał kierowcy został by w domu z całą rodziną jesli chodzi o picie w rodzinie nikt nigdy nie uciekał z kłopotów do alkoholu Staś byl jest i bedzie moim przyjacielem mimo tego wydazenia ja nie mowie ze nie mozna tu dyskutować. Doskonale o tym wiem ale dyskutować należy mądrze zaraz napiszecie że żona była bita potem że poniżane dzieci nie miały co jesc i zebrały po ulicy cała rodzina od rana do nocy siedziała pod sklepem pijąc tanie wina a co potem ze to rodzina najebała kierowce bo miał za dużą rodzinę zeby ustabilizowac przyrost naturalny na swiecie a osobom które przyezyly wypadek dać dostatnie życie Rownież jestem przeciwnikiem prowadzenia w stanie nietrzezwym chodz musze sie przyznać że raz mi się to zdażyło bardzo tego żałuje wszyscy wybiegnijcie wstecz swoimi myslami i nie wątpie że znajdziecie osoby w swoim bliskim otoczeniu ktorym również taki incydent się zdarzył. Wśród was również. więc lepiej sami zastanowcie się nad tym wydażeniem ono ma być przestrogą dla was i dla innych. Nie warzne czy było to piwo czy litr wodki wina jest taka sama. Co do pracy w takich służbach nie ma wątpliwości że praca zmienia zresztą każda praca zmienia a to nie wina pracy lecz Ludzi takich jak pan jawidzoo on to by pewnie zajebal kazdego policjanta celnik klawisza czy też nawet ochroniaża. Człowiek zrozum gdyby nie było takich ludzi z pewnoscią Ty i polowa Twojej rodziny juz dawno wąchała by kwiatki od spodu. Co do porzebu termin nie jest ustalony jesl;i chcesz sie dowiedziec prosze pisz na adres gach222@o2.pl co do waszych innyc komentarzy brak słow szczeka opada nawet osobom ktore nie znaja sprawy ______________________ J-8,7 [background=rgb(247, 240, 223)]"Kto z was bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem"[/background]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co wy co nie macie problemu z alkocholem zrobcie test wypijcie w jeden wieczor tyle alkoholu żeby miec we krwi 2.5 promila ale tak przy znajomych Ciewe ile żeczy zrobicie o ktorych byście nawet nie pomyśleli a o rzeczach się dowiecie od waszych znajomych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Staram się nie oceniać,ale jednak w tej sytuacji trochę mi trudno! Odwieść kierowcy od pomysłu jechania w takim stanie może się nie dało,ale ja jako matka w życiu nie pozwoliłabym, żeby moje dzieci z takim kierowcą jechały!Chce?Niech jedzie sam! Matka popełniła karygodny błąd, za który nie tylko sama zapłaciła życiem,ale i jej malutkie niewinne dzieci.No chyba że sama tez piła i miała ograniczony osąd sytuacji,wtedy jej decyzja będzie dla mnie bardziej zrozumiała. Pokój ich duszom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kretymni on nie jest zadnym pijakiem mam nadzieje ze za takie pisanmie oszczerstw spotka was równie cos przykrego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matka wsiadła do samochodu bo byl inny kierowca pewny trzezwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...