Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypuścili podejrzanych o zabójstwo Pawła Marzędy z Lubartowa

Utworzony przez lubartowianka, 11 grudnia 2008 r. o 20:14 Powrót do artykułu
Tak i za chwilę prokuratura stwierdzi że sam się zamordował i zakopał pod Parczewem , po drodze porzucając swój samochód w Lublinie,smutne że nie ma sprawiedliwości w tym kraju !!! A bandyci chodzą po ulicach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie ktoś dostał paczke na święta i bandytów wypuścił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli są jakieś wątpliwości to lepiej wypuścić winnych niż skazać niewinnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE MA LUDZI NIEWINNYCH SĄ TYLKO ŹLE PRZESŁUCHANI !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ABSOLWENT POLITECHNIKI RADOMSKIEJ NIE RZESZOWSKIEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to przykra sprawa i prawdziwa tragedia dla rodziny, znajomych i przyjaciół... Nurtuje mnie ciagle pytanie, po co wciąż pisać kto był absolwentem jakiej uczelni.Wiele osob skonczylo studia nie tylko te podstawowe, ale i doktoranckie , mało kiedy sie spotyka aby na kazdym kroku podkreślac tytuły, po śmierci nie jest to aż tak ważne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sa podejrzani Pawel Guz i ten drugi a nie mają dowodów, przeciez we 3 byli to co tych dwuch sie patrzylo a jeden tylko zabil ? Moim zdaniem są w to umoczeni tak samo jak tamten.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabił jeden, a w celi siedziało dwóch NIEWINNYCH chłopaków przez ponad półtora roku !! I na to są dowody. Niech się nie wypowiadają osoby, które nie znają sprawy..choć je też trzeba próbować zrozumieć, bo pragną sprawiedliwości i krzywda ludzka nie jest im obca... Niestety w tej sprawie Prokuratura nie spieszyła się z uwolnieniem niewinnych, a jedynie podejrzanych, bo tak są argumenty , że coś się w sprawie "dzieje". W więzieniach przebywają miesiącami podejrzane osoby, a sprawy ciagną się latami.. prawdziwi sprawcy natomiast chodzą na wolności lub są wypuszczani za kaucją. Niewinnie aresztowanym zmarnowano życie i nic nie jest w stanie odkupić im poniesionych strat moralnych i oddać czasu na wolności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ch*** nie kraj trzeba do Rydzyka udeżyć! on tu rządzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce nie ma sprawiedliwości!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fdgdgdsg napisał:
W Polsce nie ma sprawiedliwości!!!!!!!!!!!
Nikt Cię tu siłą nie trzyma, droga na jakże sprawiedliwe inne kierunki świata stoi otworem. W naszym kraju rzeczywistość jest taka, że jeśli kogoś wypuszcza prokuratura, to znaczy, że naprawdę nie mają wątpliwości co do tego, że taki ktoś nie jest sprawcą. Bo zalecenia mają takie, że w wypadku najmniejszych wątpliwości puszczają akt oskarżenia i niech się martwi sąd. Szkoda mi tych wypuszczonych chłopaków, w takich sytuacjach rodziny ofiar bywają zaślepione rozpaczą, mylą sprawiedliwość ze ślepą zemstą na tym, kto się nawinie. Smutna sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeraża juz nie tylko przemoc i brutalnośc, ale też to, że np. ja mógłbym trafić na 1,5 roku do śledczego i by mnie wypuścili bo jestem na prawde niewinny... i ani przepraszam ani spier***aj... tyle czasu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...