Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zwyrodnialec. ciekawie co powie sędzina , która wydawała wyrok jak za 12 lat zabije np jej córkę,bądź wnuczkę ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
12 LAT !(?)"....w chwili zbrodni mężczyzna miał ograniczoną poczytalność. Mógł jednak kierować swoim postępowaniem.". To się nadaje do rubryki: sędzia płakał jak oddalał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są jakieś kpiny 12 lat i 50 tys... żadne pieniądze nie wrócą tej dziewczynie życia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic mnie nie zdziwi w tym chorym kraju...morderca mojej siostry a byl nim jej mąż dostal 15 lat .....nic tylko czekac az mordercy powychodza i pomorduja kolejnych niewinnych ludzi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwyrodnialec. ciekawie co powie sędzina , która wydawała wyrok jak za 12 lat zabije np jej córkę,bądź wnuczkę ??
nic nie powie bo wyrok ogłaszał sędzia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No niestety w tym kraju tak jest że dzieci lekarzy i innych bogaczy są ponad prawem mogą zabijać a i tak nic za bardzo im nie zrobią....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie umniejszaj! to, że jeden degenerat zabił nie oznacza, że każde dziecko lekarzy czy jak to określiłeś "innych bogaczy" będzie zabijał! stereotypy! sam mam 34 lata, zonę 2 małych dzieci i jestem synem lekarza. normalnego! z powołania i pasją! takiego ,który przez 30 lat.. mieszkał w bloku, jeździł używanymi i starymi autami (7-10 letnimi) ,ale który kochał to co robi i? mający poszanowanie w środowisku jak i... pacjentów. Więc tego typu Twoje inwektywy i frustracje rozładowuj w domu, biurze, a nie tu na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No niestety w tym kraju tak jest że dzieci lekarzy i innych bogaczy są ponad prawem mogą zabijać a i tak nic za bardzo im nie zrobią....
    Kogo stać na dobrego adwokata nie musi obawiać się wysokiego wyroku. Zycie ludzkie jest nic nie warte a sądy są oazami kłamstwa i kto lepiej kłamie ten wygrywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy dla wszystkich sprawców morderstw Sądy w Polsce będą wykazywały tyle zrozumienia i empatii???????? Adwokat to osoba wynajęta, ale co z Sądami?????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem ból tej pani, ale co za różnica - 12 lat czy 15? Tylko elektryczne krzesło albo zastrzyk z pentobarbitalu byłyby stosownymi wyrokami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopak wyjdzie w wieku 36 lat na wolność i zdąży jeszcze rodzinę założyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopak wyjdzie w wieku 36 lat na wolność i zdąży jeszcze rodzinę założyć.
  "Art. 78. § 1. Skazanego można warunkowo zwolnić po odbyciu przez niego co najmniej połowy kary, jednak nie wcześniej niż po 6 miesiącach."   Oznacza to, że wyjdzie za 4 lata. Adekwatna kara do zabójstwa. Do zaplanowanego zabójstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest właśnie Polska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojciec lekarz i wszystko jasne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stary K lekarz wszystko załatwił,układy kasa robi swoje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ktoś wie czy z Tata Ani wszystko ok? Martwi mnie to , że o nim nikt nie mówi i w wywiadzie też go nie było...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Polska istnieje tylko teoretycznie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K(nef)le prawdopodobnie zapłacili ile trzeba i komu trzeba. Ręka rękę myje w tym teoretycznym państwie prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To oburzające. Najbardziej dziwi mnie, że ojciec lekarz tak chroni syna zwyrodnialca. Którego wychowuje w ten sposób na jeszcze większego zwyrodnialca. Kto wie czy synek pewnego dnia jego samego nie zabije? Skoro potrafił zabić dziewczynę to może i ojca zabije. RODZINA BEZ HONORU. Uciekają jedynie od odpowiedzialności... pokazując, że są zupełnie pozbawieni godności ludzkiej. Człowiek powinien wziąć na siebie kary za czyny, które popełnił... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hormony zwane miłością potrafią zabijać. Co niniejszym widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...