Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zabił sąsiada, bo był zazdrosny o żonę?

Utworzony przez ster, 18 lutego 2009 r. o 20:33 Powrót do artykułu
Chyba dobrze oberwała od chłopa i ją skruch wzięła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za takie coś powinna byc co najwyżej grzywna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYGLĄDA NA TO, ŻE MOZNA POSUWAC BEZKARNIE CUDZĄ ŻONĘ, BO JAK MNIE ZŁAPIE JEJ MĄŻ I MNIE ZABIJE TO I TAK ON DOSTANIE DOŻYWOCIE, A MOJE DOZYWOCIE SKOŃCZY SIĘ W RAMIONACH TEJ JEGO ZONY. CZY JEST JAKŚ KARA ZA ŁAMANIE MAŁŻEŃSKIEJ PRZYSIEGI? PRZECIEŻ TO TEŻ JEST JAKOŚ USTANOWIONE PRAWEM TAKA PRZYSIEGA. SKORO SIĘ PRZYSIEGA TO MUSI BYC KARA ZA ZŁAMANIE PZRYSIEGI. NP 25 LAT W ZAWIESZENIU NA DOZYWOCIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polskie sądy są w takich sytuacjach bardzo wyrozumiałe,facet dostanie od 6 do 8 lat,po cichu od sądu dostanie glejt na zemstę,a gdy zabije niewierną małżonkę,wówczas sąd wyda nakaz aresztowania na nieszczęśliwego i pokrzywdzonego przez okrutny los prawego obywatela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielki szacun
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda faceta, kazdy z nas by sie podobnie zachował, mam nadzieje ze sad jakis okolicznosci łagodzacych sie dopatrzy choc trudno bedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...