Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zboczeniec zaatakował 18-latkę w poczekalni. Zaczął dotykać jej miejsc intymnych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 marca 2019 r. o 12:39 Powrót do artykułu
No bo nie miał w podstawówce wychowania seksualnego i nikt mu nie wyjaśnił że na dworcu w Kocku nie można...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To komuna nie uświadomiła w szkole zboczeńcowi do czego służy poczekalnia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też nie miałem wychowania seksualnego a nie wyrosłem na zboka czy innego zwyrodnialca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 promile to może mało pamiętać co robił . W sumie nic się nie stało a małe macanko nie jest takie złe. Ja puściłbym gościa wolno , przeprosić musi parę złotych zapłacić też bo postraszył panienkę . W sumie to chamskie zachowanie , powinien się wstydzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W normalnym wolnym i praworządnym kraju, kobieta winna wyjąc broń i go zastrzelić. W Polsce nawet jakby broń miała, to dostała by 25 lat więzienia za zabicie zboczeńca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 promile to może mało pamiętać co robił .  W sumie nic się nie stało a małe macanko nie jest takie złe.  Ja puściłbym gościa wolno , przeprosić musi parę złotych zapłacić też bo postraszył panienkę .  W sumie to chamskie zachowanie , powinien się wstydzić.
 No tak ale to ze ty bagatelizowales to co robił twój proboszcz to nie znaczy że parę złotych czy jak w twojej parafii snicersow wystarczy i już. Wiesz jak jest. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To komuna nie uświadomiła w szkole zboczeńcowi do czego służy poczekalnia?
 Problem w tym, że ten zbok tak jak ty na religie nie chodził i komuni nie przyjmował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jaki tam zbok? zdrowy chłop. ani dziecka nie macał ani faceta, bo nie wiem co tu zboczonego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może to wyznawca z modnego ostatnio półwyspu śniadego ? Może test dziewictwa chciał zrobić? Przypomnę, że u nich np. 17 latka może zostać zona. Kiedyś nawet 14latki już były u nich żonami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie był zboczeniec, tylko gwałciciel. Zboczeniec - to jakby się dobierał do faceta, dziecka, czy do kozy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie to POlityk z konkretnego ugruPOwania. Naadł się taki mirabelek i chciał dać upust swoim fantazjom. Precz ze zboczeńcami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alkohol nie odebrał temu facetowi rozumu. Alkohol tylko sprawdził czy w głowie tego faceta rozum jest. Niewiele znalazł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dobie dzisiejszych lpgt, czy jak te wynaturzenia się nazywają, to raczej facet okazał swą męskość bo napił się jak prawdziwy chłop, ale tym co zrobił tej dziewczynie to już nie zabłysnął. Chociaż i tak mu się chwali że chłopaka nie macał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 30 lat już dziewcze będzie tylko wspominać że kiedyś ktoś chciał ją pomacać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby ten facet dobierał się do innego faceta to nie zapuszkowaliby go. To trendy wg. niektórych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak jesteś taki miłosierny, to następnym razem jak się temu panu "zechce", to podstawisz swoją matkę, siostrę, czy żonę? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zupełnie jak Antoni W. - tylko on się tak zachowywał na trzeźwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za takie coś tyle lat to zaczyna być chore
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...