Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zbudują hutę szkła w miejscu planowanego lotniska. Będzie praca dla kilkuset osób

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 lipca 2017 r. o 17:35 Powrót do artykułu
pożyjemy zobaczymy,miało być już 3 000 000 mieszkań...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może to będą okna do mieszkania+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
pożyjemy zobaczymy,miało być już 3 000 000 mieszkań...
 mało ci jeszcze 500+, to sobie za to kup mieszkanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"....... Wytyczne unijne, które mówią, że wkrótce w oknach będą musiały być cztery, a nie trzy szyby,..." a kiedy unia się weżmie za nainiższe wynagrodzenia i zrówna w całej unii do jednakowej kwoty, tego to już nie "łumiiii"  zrobić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po-zsl? znowu wyjdzie ch d i kamieni kupa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kluczem do zrozumienia ataku po-psl na dobrą zmianę są miliardy złotych trafiajace do budzetu - A NIE DO MAFIJNYCH STRUKTUR OCHRANIANYCH PRZEZ MADZWYCZAJNA KASTE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Kluczem do zrozumienia ataku po-psl na dobrą zmianę są miliardy złotych trafiajace do budzetu - A NIE DO MAFIJNYCH STRUKTUR OCHRANIANYCH PRZEZ MADZWYCZAJNA KASTE
 no napewno nie trafiające dla pieprzących i rozmnażająch się 500+,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cos mi tu śmierdzi, kopalnia piasku przy fabryce? jeśli to teren inwestycyjny to szkoda go na kopalnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lech Wałęsa: "To bezpieka wykonywała moje polecenia, a nie ja. Chciałem pieniądze? To mi dawali. Chciałem mieszkanie? To mi dali". :-))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marszałek sprzedał działki państwowe, a prywatnych należących do prominentnych działaczy ZSL, położonych obok jest jeszcze więcej. Pewnie tamte tez sprzedadzą obrotni towarzysze marszałka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samorząd województwa za nabyte działki zapłacił 13,9 mln zł/nie za 1,39 przecinek przesunąć na 13,9/ ,a sprzedaje za 3,5.Ot interes za pieniądze podatników? PSL-wcom za 1 ha płacono 35000 zł/żywy piasek/,a innym 3-5 tys zł.Dzisiaj PSL-owcy tę ziemię sprzedają,to są Ci co"żywią i bronią".Inny odcień tej sprawy.W Lubartowie mieściła się dyrekcja Lubelskich Hut Szkła,której podlegało 11 zakładów na Lubelszczyźnie. Zlikwidowano administracyjnie.Oni właśnie w tym miejscu chcieli budować jeszcze jedną hutę,jak ,że jest najlepszy piasek.Dzisiaj wraca się do tematu ,ale już tylko na gołej ziemi.Te przekręty i faryzejstwa miały miejsce za sprawą działaczy "solidarności i PSL-u",a wszystko na rachunek podatnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej gumofilce a za ile te tereny kupił starownik?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki za sprostowanie, już się przestraszyłem, że jakiś samorząd potrafiłby zarobić na handlu ziemią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Parczew ledwo zipie ze szkłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super! nowe miejsca pracy, badania i rozwój, nowa produkcja i wzbogacanie powiatu, gmin i miejscowości podatkami przedsiębiorstwa i jego pracowników :) brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
huta to chyba bajer; chodzi o to co tam jest prawdopodonie pod ziemią na głębokości 300-1200m choć chodzi o tereny bardziej pod Niedźwiade i Karczunek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
super! nowe miejsca pracy, badania i rozwój, nowa produkcja i wzbogacanie powiatu, gmin i miejscowości podatkami przedsiębiorstwa i jego pracowników :) brawo!
 brawo. praca za 1400 zł netto, to ja wolę narobić dzieci, leżeć w domu na kanapie z piwkiem kupionym za 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no napewno nie trafiające dla pieprzących i rozmnażająch się 500+," a ty skąd się wziąłeś, z niepokalanego poczęcia? następne pokolenia nie są potrzebne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He..he...juź co tam miało być i lotnisko o wydobywanie bursztynu a teraz szkło będą produkowac PSL nakupił tam ziemi teraz kombinują.Niech lepiej drogę Parczew-Lubartów wyremontują bo te szyby nie zniosą transportu po takich dołach idxirach he..he..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...