Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I ze względu na dobro rodzin za rządów pis wzrosła wypadkowosc na drogach. Polacy giną jak mrówki, a policja w tym czasie piluje pomnika smolenskiego i sciga ludzi z koszulkami kontytucja. Statystyki mam najgorsze w Europie. Giniemy. Policji nie ma. Prawo nie chroni pieszego na pasach. Tylko w polsce pieszy nie ma pierwszeństwa przy wchodzeniu na zebre, tylko w polsce jest tyle trupów. Dla dobra rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zjazd dzieciorobów i odbiorców 500 plus, czyli głównych wyborców pis-u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam wychowałem z żoną trójkę dzieci i nie potrzebowałem do tego żadnych programów. Chciałem taka gromadke mieć więc pracowaliśmy aby im zapewnić wykształcenie i byt. Nigdy nie pomyślałem żeby ich uczyć nieróbstwa, a teraz państwo nie uczy szacunku do pieniądza rozdaje za darmo wszystkim którzy nigdy nie zarobili, nie zarobią i nie będą zarabiać. Całe swoje życie będą żyć na garnuszku państwa czyli z pracy innych ludzi. Panie premierze daj im te pieniądze pod warunkiem ze tyle samo zarobią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewactwo wyje i kwiczy, bo rząd pomaga normalnym, heteroseksualnym rodzinom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci ci tak krzyczą polskie rozdawnictwo!? To czego w Anglii Irlandii ciagneliscie socjal??? Bo co.... Bo wam się należało!!! W EUROPIE jeszcze więcej pomagają ale to was nie obchodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z takim bangsterem nie mamy przyszłości,żadnej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To trochę słabo na tle dbałości o przyszłość narodu wypada pewien pan z Żoliborza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... i nie ma przyszłości dla normalnych rodzin w naszym państwie :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego lewactwo wyje? Brak wam Tuska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Kraśniku jest do sprzedania dom idealny dla duzej rodziny. Warto się zastanowić nad polepszeniem sobie życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam wychowałem z żoną trójkę dzieci i nie potrzebowałem do tego żadnych programów. Chciałem taka gromadke mieć więc pracowaliśmy aby im zapewnić wykształcenie i byt. Nigdy nie pomyślałem żeby ich uczyć nieróbstwa, a teraz państwo nie uczy szacunku do pieniądza rozdaje za darmo wszystkim którzy nigdy nie zarobili, nie zarobią i nie  będą zarabiać. Całe swoje życie będą żyć na garnuszku państwa czyli z pracy innych ludzi. Panie premierze daj im te pieniądze pod warunkiem ze tyle samo zarobią.
nie nazywaj tego podnózka prezesa panem  ,jezeli już to lejwodą,co zarobił na dziełce od katabasów z  KK 70 mln ,mętne te interesy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Setki tysięcy złotych na imprezę dla 200 rodzin. Trochę drogo. Ale pan M.M. potrzebował zdjęcie w dobrym towarzystwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na tym zlocie była super atmosfera. I przypomne że to już 7 zjazd czyli za rządów porzedników też bym ten zjazd tylko duze rodzinny nic nie otrzymały wtedy od panstwa Polskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na tym zlocie była super atmosfera. I przypomne że to już 7 zjazd czyli za rządów porzedników też bym ten zjazd tylko duze rodzinny nic nie otrzymały wtedy od panstwa Polskiego
Pierdaczysz Pan, jak potłuczony. Wsparcie dużych rodzin nie jest wymysłem PiSu! Acz nie jestem zwolennikiem rozdawania dorobku całego społeczeństwa wszystkim, którzy się mnożą. Jak ktoś pracuje i kształci swoje dzieci, to OK, ale jeśli żyje jedynie, albo głównie z zasiłków i zapomóg,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...