Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No no nieźle chłopaki. Powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy Edytka będzie z Terenwizjii ? :wub:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powodzenia i szczęścia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeździłem polonezem, az w Niemczech byłem, dacie rady chłopaki:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polonezem spokojnie objadą. Powodzenia :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Propaganda medialna w wykonaniu III Rzeczypospolitej trwa.Gruchoty?Polonez gruchotem gdy ma maly przebieg?Taka wiadomosc dobra dla idiotow.Dotyczy to nie tylko Poloneza, ale i innych aut.Dawniej produkowalo sie na jakosc, nie na ilosc.Taki nowy model nie ma szans ze starym modelem, tym z lat 70-tych i 80-tych.Zrobcie takie zawody to sie przekonacie.Warunek- jednakowy przebieg kilometrow przed startem....... Amerykanskie krazawniki plywajace po autostradach i dzisiejsze pudelka.Ech!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Marek zdaje mi się, że nigdy nie miałeś polskiego samochodu z tamtych lat albo masz sklerozę. Po 150tys. albo wcześniej silnik się kończył a potem to już remont za remontem i psuło się wszystko. Poza tym rdza pozostawiała z samochodu jedynie osie i blok silnika. Obecnie mam francuski samochód, który przejechał już 420 tys. i dalej jeździ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super inicjatywa:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po 2-3 godzinach jazdy polonezem dupa tak bolała, że trzeba było co chwilę wysiadać. Tak więc współczuję...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobcie takie zawody to sie przekonacie.Warunek- jednakowy przebieg kilometrow przed startem.Zobaczymy jak bedzie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, to daje im bardzo duże możliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...