Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmyśliła gwałt, bo bała się rodziców

Utworzony przez 564783, 1 października 2008 r. o 15:36 Powrót do artykułu
Nie pierwszy to już raz media donoszą, ze głupia nastolatka wymysliła sobie gwałt. Dobrze, że lubartowska uczennica nie wskazała sprawcy czynu zabronionego, bo koleś mógłby mieć nieprzyjemności. Historia zna przypadki, ze ludzie trafiali do więzienia pomówieni za gwalt, którego nigdy nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jw. jeszcze jak by kogoś ta smarkula wskazała ze zekomo ja zgwałcił to by człowiekowi narobiła kłopotów, mam nadzieje że dostanie od rodziców tęgie lanie i raz na zawsze popamięta, a odnosnie toczącej sie sprawy o molestowanie jednego z yrektorów lubelskiej szkoły tez ciekaw jestem ile w tym prawdy co tamta młodociana mówi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla pszykładu powinna zostac ukarana, a gdyby wskazała niewinnego chłopaczka to by nikt mu nie wierzył. Wytykali by palcami że gwałciciel, dlaczego teraz ma pozostac bezkarna!!!! Takie mamy prawo!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po prostu bzykać jej się chce i tyle ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
boguś napisał:
Dla pszykładu powinna zostac ukarana, a gdyby wskazała niewinnego chłopaczka to by nikt mu nie wierzył. Wytykali by palcami że gwałciciel, dlaczego teraz ma pozostac bezkarna!!!! Takie mamy prawo!!
Jeśli skończyła 17 lat i złożyła formalne zawiadomienie lub zeznanie, to grozi jej realna odpowiedzialność karna i sprawa może trafić do sądu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinna być pociągnięta do odpowiedzialności za wprowadzenie w błąd Policji. Co za durny pomysł z tym gwałtem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziewczyny za darmo - www.chaturbate.com   Image: 1/1View Hi-Res ImageBack to Photo Set Thumbnails  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...